V liga rejon Kraków => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2023-09-24
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-09-22 18:00 1 PKS Porta Kraków - MKS Centrum Kraków III 9:5
1   A DZIAŁEK Mateusz W RADEK Arkadiusz 1:3 (4:11, 2:11, 11:4, 10:12) 0:1
2   B NOWICKI Marek X BOBER Rafał 3:2 (11:7, 6:11, 11:3, 11:13, 11:8) 1:1
3   C MAŚLONG Mirosław Y WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D PORĘBSKI Marcin Z BARCHANOWICZ Jan 3:0 (16:14, 11:3, 11:4) 2:2
5   A DZIAŁEK Mateusz
NOWICKI Marek
W WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:2 (5:11, 3:11, 11:9, 11:3, 11:5) 3:2
6   B MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
X BOBER Rafał
DONIEC Krzysztof
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 4:2
7   A DZIAŁEK Mateusz X BOBER Rafał 3:2 (11:8, 11:5, 5:11, 3:11, 12:10) 5:2
8   B NOWICKI Marek W RADEK Arkadiusz 3:0 (14:12, 11:5, 11:9) 6:2
9   D PORĘBSKI Marcin Y WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (14:12, 10:12, 11:13, 7:11) 6:3
10   C MAŚLONG Mirosław Z BARCHANOWICZ Jan 3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:5) 7:3
11   A DZIAŁEK Mateusz Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (11:7, 10:12, 6:11, 11:8, 11:9) 8:3
12   C MAŚLONG Mirosław W RADEK Arkadiusz 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 8:4
13   B NOWICKI Marek Z DONIEC Krzysztof 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) 9:4
14   D PORĘBSKI Marcin X BOBER Rafał 2:3 (5:11, 11:8, 11:6, 9:11, 7:11) 9:5
2023-09-22 19:00 2 LKS Polonia Wilczkowice II - Dorbud Gryf Gdów II 2:12
1   A GRABACKI Andrzej W TURECKI Jarosław 3:1 (12:10, 11:8, 6:11, 11:8) 1:0
2   B BRAK Andrzej X PAWELEC Tomasz 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 1:11) 1:1
3   C TARKOWSKI Tomasz Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D PEREK Robert Z WCISŁO Konrad 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 4:11) 1:3
5   A PEREK Robert
GRABACKI Andrzej
W TURECKI Jarosław
PAWELEC Tomasz
1:3 (13:11, 7:11, 4:11, 14:16) 1:4
6   B WIDEŁKA Mirosław
BRAK Andrzej
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (3:11, 11:13, 8:11) 1:5
7   A GRABACKI Andrzej X PAWELEC Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 1:6
8   B BRAK Andrzej W TURECKI Jarosław 2:3 (6:11, 11:5, 11:5, 8:11, 7:11) 1:7
9   D PEREK Robert Y KUCHARSKI Mateusz 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 5:11) 1:8
10   C TARKOWSKI Tomasz Z WCISŁO Konrad 2:3 (11:9, 5:11, 9:11, 11:9, 7:11) 1:9
11   A GRABACKI Andrzej Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 1:10
12   C TARKOWSKI Tomasz W TURECKI Jarosław 2:3 (10:12, 8:11, 11:4, 11:5, 9:11) 1:11
13   B BRAK Andrzej Z WCISŁO Konrad 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 1:12
14   D PEREK Robert X PAWELEC Tomasz 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:9) 2:12
2023-09-24 09:00 3 TKKF Top Spin Kraków - KS Rockets Wiśniowa 4:10
1   A SZCZERBA Tomasz W TABOR Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X KUCHNIA Andrzej 3:2 (12:14, 13:11, 9:11, 11:5, 11:5) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y TABOR Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D KARATNIK Zbigniew Z MUTA Michał 1:3 (9:11, 7:11, 11:1, 9:11) 1:3
5   A BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
W TABOR Krzysztof
TABOR Paweł
1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 9:11) 1:4
6   B WALA Tomasz
KUC Robert
X KUCHNIA Andrzej
MUTA Michał
0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 1:5
7   A SZCZERBA Tomasz X KUCHNIA Andrzej 1:3 (11:9, 8:11, 0:11, 10:12) 1:6
8   B WALA Tomasz W TABOR Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 1:7
9   D KARATNIK Zbigniew Y TABOR Paweł 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 12:10) 2:7
10   C BIESAGA Marek Z MUTA Michał 0:3 (6:11, 13:15, 8:11) 2:8
11   A SZCZERBA Tomasz Y STALMACH Zbigniew 2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 7:11, 16:18) 2:9
12   C KUC Robert W TABOR Krzysztof 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 11:3, 9:11) 2:10
13   B WALA Tomasz Z MUTA Michał 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:7) 3:10
14   D KARATNIK Zbigniew X KUCHNIA Andrzej 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:7) 4:10
2023-10-11 19:00 4 SSL Wielmożanka Wielmoża II - KS Jordan Kraków 14:0
1   A SĘK Rafał W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:0
2   B TOKARZ Paweł X WIROŃSKI Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 2:0
3   C BARANEK Mariusz Y BOROŃ Sławomir 3:1 (11:5, 8:11, 11:1, 11:6) 3:0
4   D GUMULA Marcin Z APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 4:0
5   A SĘK Rafał
GUMULA Marcin
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
3:1 (9:11, 11:4, 11:9, 11:3) 5:0
6   B TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
X BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
3:0 (WO) 6:0
7   A SĘK Rafał X WIROŃSKI Piotr 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) 7:0
8   B TOKARZ Paweł W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 8:0
9   D GUMULA Marcin Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 9:0
10   C BARANEK Mariusz Z APOSTOŁ Paweł 3:0 (WO) 10:0
11   A SĘK Rafał Y BOROŃ Sławomir 3:0 (16:14, 11:5, 11:9) 11:0
12   C BARANEK Mariusz W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 12:0
13   B TOKARZ Paweł Z APOSTOŁ Paweł 3:0 (WO) 13:0
14   D GUMULA Marcin X WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 14:12, 11:4) 14:0
2023-09-27 18:00 5 KS Bronowianka Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 14:0
1   A PROTSENKO Tymofii W CHOLEWA Kacper 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:3) 1:0
2   B PILCH Mikołaj X KOCHANOWSKI Tomasz 3:2 (5:11, 5:11, 11:7, 11:6, 11:8) 2:0
3   C PERZ Izabela Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 3:0
4   D BARTOSZKO Natalia Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:1) 4:0
5   A PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
W NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Mateusz
3:2 (5:11, 11:4, 11:2, 10:12, 11:5) 5:0
6   B PERZ Izabela
BARTOSZKO Natalia
X CHOLEWA Kacper
KOCHANOWSKI Tomasz
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:9) 6:0
7   A PROTSENKO Tymofii X KOCHANOWSKI Tomasz 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:7) 7:0
8   B PILCH Mikołaj W CHOLEWA Kacper 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 8:0
9   D BARTOSZKO Natalia Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 9:0
10   C BYRTEK Emilia Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) 10:0
11   A PROTSENKO Tymofii Y NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 11:0
12   C BYRTEK Emilia W CHOLEWA Kacper 3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:9) 12:0
13   B PILCH Mikołaj Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) 13:0
14   D BARTOSZKO Natalia X KOCHANOWSKI Tomasz 3:2 (9:11, 6:11, 11:6, 11:5, 11:8) 14:0
2023-09-26 19:30 6 LKS Kłos Olkusz II - LKS Wisła Rząska 7:7
1   A KOWAL Łukasz W ENGLOT Bartłomiej 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) 1:0
2   B WALOTEK Krzysztof X TWARDY Sebastian 2:3 (7:11, 11:6, 11:2, 3:11, 7:11) 1:1
3   C IMIELSKI Marcin Y KORCZEK Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 12:14, 4:11) 1:2
4   D NATKANIEC Michał Z ROMANOWSKI Cezary 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:5) 2:2
5   A KOWAL Łukasz
WALOTEK Krzysztof
W TWARDY Sebastian
ENGLOT Bartłomiej
3:1 (10:12, 11:5, 12:10, 11:6) 3:2
6   B CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
X ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
3:1 (13:11, 11:6, 9:11, 11:7) 4:2
7   A KOWAL Łukasz X TWARDY Sebastian 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) 4:3
8   B WALOTEK Krzysztof W ENGLOT Bartłomiej 0:3 (9:11, 11:13, 1:11) 4:4
9   D NATKANIEC Michał Y KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 4:5
10   C IMIELSKI Marcin Z ROMANOWSKI Cezary 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 4:6
11   A KOWAL Łukasz Y KORCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) 5:6
12   C CHOCHÓŁ Paweł W ENGLOT Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 9:11) 5:7
13   B WALOTEK Krzysztof Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 6:7
14   D NATKANIEC Michał X TWARDY Sebastian 3:1 (12:10, 10:12, 11:5, 14:12) 7:7
2023-09-24 14:30 7 Podwawelski Kraków IV - Podwawelski Kraków V 7:7
1   A ARORA Arpit W SZPROCH Wojciech 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:6) 1:0
2   B SOBUCKI Mateusz X ŁATA Przemysław 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 1:1
3   C WOJCIACZYK Antoni Y CZOSNEK Arkadiusz 3:0 (13:11, 11:8, 15:13) 2:1
4   D GIEROŃ Bartosz Z ŻABA Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 2:2
5   A SOBUCKI Mateusz
ARORA Arpit
W CZOSNEK Arkadiusz
SZPROCH Wojciech
1:3 (11:4, 8:11, 13:15, 7:11) 2:3
6   B WOJCIACZYK Antoni
GIEROŃ Bartosz
X ŁATA Przemysław
ŻABA Andrzej
0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 2:4
7   A ARORA Arpit X ŁATA Przemysław 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 3:4
8   B SOBUCKI Mateusz W SZPROCH Wojciech 2:3 (7:11, 12:14, 11:9, 12:10, 8:11) 3:5
9   D GIEROŃ Bartosz Y CZOSNEK Arkadiusz 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 3:6
10   C WOJCIACZYK Antoni Z ŻABA Andrzej 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 4:6
11   A ARORA Arpit Y CZOSNEK Arkadiusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 13:11) 5:6
12   C WOJCIACZYK Antoni W SZPROCH Wojciech 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 6:6
13   B SOBUCKI Mateusz Z ŻABA Andrzej 3:0 (11:7, 13:11, 11:3) 7:6
14   D GIEROŃ Bartosz X ŁATA Przemysław 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu