V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-04 18:00 13 KTS „Victoria” Spytkowice III - LKS „Victoria” Nidek II 1:13
1   A BOBAK Mikołaj W ŻYDEK Kamil 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 5:11) 0:1
2   B STUDNICKA Anna X FILEK Maciej 1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 10:12) 0:2
3   C BRYŁA Rafał Y PENKALA Artur 1:3 (9:11, 6:11, 14:12, 8:11) 0:3
4   D KAJFASZ Marcin Z BEDNARZ Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 1:11) 0:4
5   A STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
W ŻYDEK Kamil
PENKALA Artur
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:5
6   B BRYŁA Rafał
KAJFASZ Marcin
X FILEK Maciej
BEDNARZ Paweł
0:3 (11:13, 4:11, 6:11) 0:6
7   A BOBAK Mikołaj X FILEK Maciej 2:3 (5:11, 11:7, 12:10, 4:11, 6:11) 0:7
8   B STUDNICKA Anna W ŻYDEK Kamil 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 0:8
9   D KAJFASZ Marcin Y PENKALA Artur 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 0:9
10   C BRYŁA Rafał Z BEDNARZ Paweł 3:2 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 11:9) 1:9
11   A BOBAK Mikołaj Y PENKALA Artur 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:10
12   C BRYŁA Rafał W ŻYDEK Kamil 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 1:11
13   B STUDNICKA Anna Z BEDNARZ Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 1:12
14   D KAJFASZ Marcin X FILEK Maciej 0:3 (2:11, 8:11, 1:11) 1:13
2020-12-03 19:00 14 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Turbacz” Mszana Dolna 7:7
1   A MARDUŁA Mateusz W BOBER Damian 2:3 (11:6, 5:11, 6:11, 11:8, 3:11) 0:1
2   B KLAG Franciszek X PITALA Stanisław 2:3 (11:8, 10:12, 11:5, 9:11, 9:11) 0:2
3   C LECH Maja Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:2
4   D MROCZKA Alicja Z SURMA Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) 2:2
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W CAPUTA Henryk
BOBER Damian
1:3 (11:4, 7:11, 5:11, 2:11) 2:3
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
2:3 (11:7, 11:7, 11:13, 9:11, 9:11) 2:4
7   A MARDUŁA Mateusz X PITALA Stanisław 3:0 (11:9, 11:9, 13:11) 3:4
8   B KLAG Franciszek W BOBER Damian 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 3:5
9   D MROCZKA Alicja Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 4:5
10   C LECH Maja Z SURMA Mariusz 3:2 (11:4, 7:11, 11:6, 4:11, 11:6) 5:5
11   A MARDUŁA Mateusz Y CAPUTA Henryk 3:1 (7:11, 11:5, 12:10, 11:2) 6:5
12   C LECH Maja W BOBER Damian 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 6:6
13   B PIETRUSZYŃSKA Natasza Z SURMA Mariusz 2:3 (11:7, 13:11, 8:11, 9:11, 9:11) 6:7
14   D MROCZKA Alicja X PITALA Stanisław 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:5) 7:7
2020-12-05 14:00 15 MKS „Skawa” Wadowice II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 10:4
1   A WIŚNIEWSKI Mateusz W MORAWETZ Krzysztof 3:2 (10:12, 11:5, 3:11, 11:6, 11:4) 1:0
2   B PIEKARCZYK Zuzanna X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 12:10) 2:0
3   C PIEKARCZYK Tomasz Y SUCHOWIAN Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 3:0
4   D BIELAŃSKI Dariusz Z KLISZCZ Tadeusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 4:0
5   A KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
SUCHOWIAN Jan
3:2 (12:14, 11:6, 4:11, 11:8, 11:8) 5:0
6   B PIEKARCZYK Tomasz
PIEKARCZYK Zuzanna
X KLISZCZ Tadeusz
MORAWETZ Krzysztof
3:0 (11:3, 11:9, 11:9) 6:0
7   A WIŚNIEWSKI Mateusz X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 8:11, 6:11) 6:1
8   B PIEKARCZYK Zuzanna W MORAWETZ Krzysztof 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 10:12) 6:2
9   D BIELAŃSKI Dariusz Y SUCHOWIAN Jan 3:0 (15:13, 11:4, 16:14) 7:2
10   C PIEKARCZYK Tomasz Z KLISZCZ Tadeusz 3:0 (12:10, 11:1, 11:6) 8:2
11   A WIŚNIEWSKI Mateusz Y SUCHOWIAN Jan 3:1 (11:4, 11:3, 7:11, 11:6) 9:2
12   C PIEKARCZYK Tomasz W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 10:2
13   B PIEKARCZYK Zuzanna Z KLISZCZ Tadeusz 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 7:11) 10:3
14   D KACZMARCZYK Karol X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7