V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 18 0 54:3 100,00
2 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 16 2 51:14 88,89
3 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 14 3 45:19 82,35
4 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 13 4 44:21 76,47
5 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 13 5 46:21 72,22
6 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 16 12 4 37:19 75,00
7 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 41:25 66,67
8 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 12 6 39:26 66,67
9 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 45:31 66,67
10 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 18 11 7 40:26 61,11
11 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 9 4 29:18 69,23
12 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 14 9 5 29:23 64,29
13 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek II) 16 9 7 31:25 56,25
14 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek II) 18 9 9 34:32 50,00
15 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek II) 12 8 4 27:16 66,67
16 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 7 1 21:5 87,50
17 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 7 11 25:35 38,89
18 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 6 4 21:17 60,00
19 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 12 5 7 19:21 41,67
20 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 14 5 9 18:34 35,71
21 BIELAŃSKI Dariusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 5 4 1 13:5 80,00
22 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 13 4 9 15:31 30,77
23 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 14 4 10 21:32 28,57
24 MAGULSKI Łukasz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 3 0 9:2 100,00
25 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 9:2 100,00
26 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 20:21 33,33
27 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 3 9 12:32 25,00
28 NOSIDLAK Szymon (KS „Unia” Naprawa) 18 3 15 16:51 16,67
29 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 7:4 66,67
30 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 2 1 7:5 66,67
31 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 5 2 3 8:10 40,00
32 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 7 2 5 13:19 28,57
33 SUCHOWIAN Jan (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 7 2 5 10:16 28,57
34 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 2 7 10:24 22,22
35 KAJFASZ Marcin (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 2 10 9:31 16,67
36 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 1 2 4:6 33,33
37 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 8 1 7 9:21 12,50
38 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek II) 9 1 8 7:26 11,11
39 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 18 1 17 11:52 5,56
40 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek II) 1 0 1 1:3 0,00
41 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek II) 2 0 2 2:6 0,00
42 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 0 15 7:45 0,00
43 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 6 0 6 1:18 0,00
44 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 0 1 0:3 0,00
45 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 0 7 0:21 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 18 0 54:3 100,00
2 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 16 2 51:14 88,89
3 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 7 1 21:5 87,50
4 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 14 3 45:19 82,35
5 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 13 4 44:21 76,47
6 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 16 12 4 37:19 75,00
7 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 13 5 46:21 72,22
8 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 9 4 29:18 69,23
9 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek II) 12 8 4 27:16 66,67
10 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 41:25 66,67
11 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 12 6 39:26 66,67
12 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 45:31 66,67
13 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 14 9 5 29:23 64,29
14 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 18 11 7 40:26 61,11
15 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 6 4 21:17 60,00
16 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek II) 16 9 7 31:25 56,25
17 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek II) 18 9 9 34:32 50,00
18 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 12 5 7 19:21 41,67
19 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 7 11 25:35 38,89
20 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 14 5 9 18:34 35,71
21 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 20:21 33,33
22 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 13 4 9 15:31 30,77
23 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 7 2 5 13:19 28,57
24 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 14 4 10 21:32 28,57
25 SUCHOWIAN Jan (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 7 2 5 10:16 28,57
26 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 3 9 12:32 25,00
27 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 2 7 10:24 22,22
28 NOSIDLAK Szymon (KS „Unia” Naprawa) 18 3 15 16:51 16,67
29 KAJFASZ Marcin (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 2 10 9:31 16,67
30 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 8 1 7 9:21 12,50
31 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek II) 9 1 8 7:26 11,11
32 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 18 1 17 11:52 5,56
33 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 0 15 7:45 0,00
34 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 0 7 0:21 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŻYDEK Kamil / PENKALA Artur
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 2 0 6:0 100,00
2 BOBER Damian / GODAWSKI Dariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
2 2 0 6:1 100,00
3 PENKALA Artur / BEDNARZ Paweł
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 2 0 6:1 100,00
4 PIEKARCZYK Tomasz / PIEKARCZYK Zuzanna
(MKS „Skawa” Wadowice II)
2 2 0 6:1 100,00
5 PIEKARCZYK Zuzanna / WIŚNIEWSKI Mateusz
(MKS „Skawa” Wadowice II)
3 3 0 9:2 100,00
6 WOJAS Wojciech / MORAWETZ Krzysztof
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
5 4 1 14:7 80,00
7 CAPUTA Henryk / BOBER Damian
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
3 2 1 7:5 66,67
8 MOŻDŻEŃ Arkadiusz / NOSIDLAK Szymon
(KS „Unia” Naprawa)
3 2 1 7:5 66,67
9 MROCZKA Alicja / LECH Maja
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
5 3 2 13:7 60,00
10 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz / SUCHOWIAN Jan
(TG „Sokół” Gniazdo Zakopane)
2 1 1 5:3 50,00
11 FILEK Maciej / ŻYDEK Kamil
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 1 1 3:3 50,00
12 KOŁODZIEJCZYK Mateusz / TYMAŃSKI Radosław
(KS „Unia” Naprawa)
2 1 1 3:3 50,00
13 KACZMARCZYK Karol / WIŚNIEWSKI Mateusz
(MKS „Skawa” Wadowice II)
2 1 1 3:5 50,00
14 KLAG Franciszek / MARDUŁA Mateusz
(KS „Gorce” Nowy Targ IV)
5 2 3 10:9 40,00
15 PITALA Stanisław / SURMA Mariusz
(KS „Turbacz” Mszana Dolna)
6 2 4 9:15 33,33
16 KOWALCZYK Bartosz / TYMAŃSKI Radosław
(KS „Unia” Naprawa)
3 1 2 3:8 33,33
17 STUDNICKA Anna / BOBAK Mikołaj
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
5 1 4 5:12 20,00
18 WRÓBEL Dominik / BEDNARZ Paweł
(LKS „Victoria” Nidek II)
3 0 3 2:9 0,00
19 FILEK Maciej / PENKALA Artur
(LKS „Victoria” Nidek II)
2 0 2 1:6 0,00
20 BRYŁA Rafał / POCHOPIEŃ Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
2 0 2 0:6 0,00
21 BRYŁA Rafał / KAJFASZ Marcin
(KTS „Victoria” Spytkowice III)
2 0 2 0:6 0,00
22 KACZMARCZYK Karol / JĘDRZEJOWSKI Ksawery
(MKS „Skawa” Wadowice II)
3 0 3 0:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BOBER Damian (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 18 0 6 5 1 20,5
2 MROCZKA Alicja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 18 16 2 6 3 3 17,5
3 LECH Maja (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 14 3 6 3 3 15,5
4 PIEKARCZYK Zuzanna (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 6 6 0 15,0
5 MARDUŁA Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 17 13 4 6 2 4 14,0
6 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 16 12 4 5 4 1 14,0
7 SURMA Mariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 13 5 6 2 4 14,0
8 WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 18 12 6 6 4 2 14,0
9 PITALA Stanisław (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 18 12 6 6 2 4 13,0
10 MORAWETZ Krzysztof (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 18 11 7 6 4 2 13,0
11 PENKALA Artur (LKS „Victoria” Nidek II) 16 9 7 6 4 2 11,0
12 BEDNARZ Paweł (LKS „Victoria” Nidek II) 18 9 9 6 3 3 10,5
13 KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 13 9 4 5 2 3 10,0
14 FILEK Maciej (LKS „Victoria” Nidek II) 14 9 5 5 2 3 10,0
15 ŻYDEK Kamil (LKS „Victoria” Nidek II) 12 8 4 4 3 1 9,5
16 PIEKARCZYK Tomasz (MKS „Skawa” Wadowice II) 8 7 1 2 2 0 8,0
17 STUDNICKA Anna (KTS „Victoria” Spytkowice III) 18 7 11 6 1 5 7,5
18 POCHOPIEŃ Michał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 10 6 4 4 0 4 6,0
19 CAPUTA Henryk (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 12 5 7 3 2 1 6,0
20 WOJAS Wojciech (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 14 4 10 5 4 1 6,0
21 BRYŁA Rafał (KTS „Victoria” Spytkowice III) 14 5 9 4 0 4 5,0
22 NOSIDLAK Szymon (KS „Unia” Naprawa) 18 3 15 6 4 2 5,0
23 KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice II) 13 4 9 5 1 4 4,5
24 BIELAŃSKI Dariusz (MKS „Skawa” Wadowice II) 5 4 1 1 0 1 4,0
25 MOŻDŻEŃ Arkadiusz (KS „Unia” Naprawa) 9 3 6 3 2 1 4,0
26 KOWALCZYK Bartosz (KS „Unia” Naprawa) 12 3 9 4 2 2 4,0
27 MAGULSKI Łukasz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 3 3 0 1 1 0 3,5
28 WCISŁO Patryk (MKS „Skawa” Wadowice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
29 KOŁODZIEJCZYK Mateusz (KS „Unia” Naprawa) 9 2 7 3 2 1 3,0
30 KOWALCZYK Grzegorz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 2 1 1 1 0 2,5
31 KLISZCZ Tadeusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 5 2 3 2 1 1 2,5
32 SUCHOWIAN Jan (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 7 2 5 2 1 1 2,5
33 TYMAŃSKI Radosław (KS „Unia” Naprawa) 18 1 17 6 3 3 2,5
34 PIETRAŃCZYK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
35 GODAWSKI Dariusz (KS „Turbacz” Mszana Dolna) 3 1 2 2 2 0 2,0
36 PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS „Gorce” Nowy Targ IV) 7 2 5 1 0 1 2,0
37 KAJFASZ Marcin (KTS „Victoria” Spytkowice III) 12 2 10 4 0 4 2,0
38 MOTYKA Janusz (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 8 1 7 2 2 0 2,0
39 WRÓBEL Dominik (LKS „Victoria” Nidek II) 9 1 8 3 0 3 1,0
40 BOBAK Mikołaj (KTS „Victoria” Spytkowice III) 15 0 15 5 1 4 0,5
41 KOWALCZYK Marek (KS „Unia” Naprawa) 6 0 6 2 1 1 0,5
42 GRELA Antoni (TG „Sokół” Gniazdo Zakopane) 1 0 1 1 1 0 0,5
43 GIBAS Piotr (LKS „Victoria” Nidek II) 1 0 1 0 0 0 0,0
44 ZOŃ Bartosz (LKS „Victoria” Nidek II) 2 0 2 0 0 0 0,0
45 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice II) 7 0 7 3 0 3 0,0