V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-21 14:00 7 MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice III 11:3 tak
1   A WIŚNIEWSKI Mateusz W STUDNICKA Anna 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 1:0
2   B PIEKARCZYK Zuzanna X BOBAK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:0
3   C PIEKARCZYK Tomasz Y BRYŁA Rafał 3:0 (11:1, 11:2, 11:5) 3:0
4   D KACZMARCZYK Karol Z POCHOPIEŃ Michał 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 4:11, 4:11) 3:1
5   A PIEKARCZYK Zuzanna
WIŚNIEWSKI Mateusz
W BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 4:1
6   B KACZMARCZYK Karol
JĘDRZEJOWSKI Ksawery
X STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 4:2
7   A WIŚNIEWSKI Mateusz X BOBAK Mikołaj 3:1 (11:3, 12:14, 11:6, 11:6) 5:2
8   B PIEKARCZYK Zuzanna W STUDNICKA Anna 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:5) 6:2
9   D KACZMARCZYK Karol Y BRYŁA Rafał 3:1 (12:10, 12:14, 11:9, 11:6) 7:2
10   C PIEKARCZYK Tomasz Z POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 8:2
11   A WIŚNIEWSKI Mateusz Y BRYŁA Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 9:2
12   C JĘDRZEJOWSKI Ksawery W STUDNICKA Anna 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 9:3
13   B PIEKARCZYK Zuzanna Z POCHOPIEŃ Michał 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:5) 10:3
14   D KACZMARCZYK Karol X BOBAK Mikołaj 3:0 (11:9, 18:16, 11:5) 11:3
2020-11-20 18:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek II 12:2 tak
1   A MARDUŁA Mateusz W FILEK Maciej 3:1 (11:4, 4:11, 11:8, 11:3) 1:0
2   B KLAG Franciszek X BEDNARZ Paweł 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:7, 11:2) 2:0
3   C LECH Maja Y PENKALA Artur 2:3 (9:11, 7:11, 11:5, 11:8, 5:11) 2:1
4   D MROCZKA Alicja Z WRÓBEL Dominik 3:2 (11:2, 8:11, 11:7, 11:13, 11:4) 3:1
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W WRÓBEL Dominik
BEDNARZ Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 4:1
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X FILEK Maciej
PENKALA Artur
3:1 (11:5, 13:11, 9:11, 11:4) 5:1
7   A MARDUŁA Mateusz X BEDNARZ Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 6:1
8   B KLAG Franciszek W FILEK Maciej 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) 7:1
9   D MROCZKA Alicja Y PENKALA Artur 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:4) 8:1
10   C LECH Maja Z WRÓBEL Dominik 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) 9:1
11   A MARDUŁA Mateusz Y PENKALA Artur 3:0 (11:8, 11:5, 14:12) 10:1
12   C PIETRUSZYŃSKA Natasza W FILEK Maciej 2:3 (9:11, 11:5, 14:12, 9:11, 8:11) 10:2
13   B KLAG Franciszek Z WRÓBEL Dominik 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) 11:2
14   D MROCZKA Alicja X BEDNARZ Paweł 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:9) 12:2
2020-11-20 18:00 9 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 10:4 tak
1   A MORAWETZ Krzysztof W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 1:0
2   B WOJAS Wojciech X TYMAŃSKI Radosław 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9) 2:0
3   C MOTYKA Janusz Y NOSIDLAK Szymon 2:3 (11:6, 6:11, 9:11, 11:7, 8:11) 2:1
4   D KLISZCZ Tadeusz Z KOWALCZYK Marek 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) 3:1
5   A WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
W KOWALCZYK Bartosz
TYMAŃSKI Radosław
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 4:1
6   B KLISZCZ Tadeusz
MOTYKA Janusz
X KOWALCZYK Marek
NOSIDLAK Szymon
3:0 (13:11, 11:9, 11:5) 5:1
7   A MORAWETZ Krzysztof X TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 6:1
8   B WOJAS Wojciech W KOWALCZYK Bartosz 2:3 (5:11, 8:11, 16:14, 11:9, 10:12) 6:2
9   D KLISZCZ Tadeusz Y NOSIDLAK Szymon 2:3 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 10:12) 6:3
10   C MOTYKA Janusz Z KOWALCZYK Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 7:3
11   A MORAWETZ Krzysztof Y NOSIDLAK Szymon 3:0 (11:1, 11:4, 11:6) 8:3
12   C MOTYKA Janusz W KOWALCZYK Bartosz 2:3 (5:11, 11:4, 11:9, 8:11, 6:11) 8:4
13   B WOJAS Wojciech Z KOWALCZYK Marek 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 9:4
14   D STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7