V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-01-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-12 19:00 51 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 tak
1   A ZAJĘCKI Rafał W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KURDZIEL Mikołaj X BRUZDA Julia 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:1
3   C WIELGOSZ Mirosław Y KOPACKA Anna 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) 2:1
4   D GLANOWSKI Bartosz Z BARTKIEWICZ Julia 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 3:2
6   B WIELGOSZ Mirosław
GLANOWSKI Bartosz
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:2 (8:11, 6:11, 11:5, 11:2, 11:5) 4:2
7   A ZAJĘCKI Rafał X BRUZDA Julia 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:5, 3:11) 4:3
8   B KURDZIEL Mikołaj W HADRYŚ Matylda 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 4:4
9   D GLANOWSKI Bartosz Y KOPACKA Anna 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 5:4
10   C WIELGOSZ Mirosław Z BARTKIEWICZ Julia 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 5:5
11   A ZAJĘCKI Rafał Y KOPACKA Anna 0:3 (6:11, 10:12, 11:13) 5:6
12   C WIELGOSZ Mirosław W HADRYŚ Matylda 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 5:7
13   B KURDZIEL Mikołaj Z BARTKIEWICZ Julia 0:3 (12:14, 8:11, 4:11) 5:8
14   D GLANOWSKI Bartosz X BRUZDA Julia 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:6) 6:8
2021-02-24 19:00 53 LKS „Wisła” Rząska I - „Q Team” Kraków 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-02-28 16:00 54 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
1   A APOSTOŁ Paweł W SZEROCKI Jan 2:3 (4:11, 11:3, 5:11, 14:12, 4:11) 0:1
2   B BOROŃ Sławomir X CNOTA Jakub 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 7:11) 0:2
3   C WIROŃSKI Piotr Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:1 (14:12, 11:13, 11:3, 11:8) 1:2
4   D URBAN Piotr Z PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 2:2
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W PEREK Robert
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
3:1 (9:11, 11:8, 11:3, 11:7) 3:2
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X SZEROCKI Jan
CNOTA Jakub
1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 9:11) 3:3
7   A APOSTOŁ Paweł X CNOTA Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) 4:3
8   B BOROŃ Sławomir W SZEROCKI Jan 1:3 (2:11, 4:11, 14:12, 8:11) 4:4
9   D URBAN Piotr Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:1 (11:8, 13:11, 7:11, 11:6) 5:4
10   C WIROŃSKI Piotr Z PEREK Robert 3:2 (11:7, 9:11, 3:11, 11:9, 11:6) 6:4
11   A APOSTOŁ Paweł Y KOZIOŁEK Fabian 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 7:4
12   C WIROŃSKI Piotr W SZEROCKI Jan 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 7:5
13   B BOROŃ Sławomir Z PEREK Robert 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 7:6
14   D URBAN Piotr X CNOTA Jakub 2:3 (13:11, 7:11, 11:9, 7:11, 6:11) 7:7
2021-03-21 11:00 55 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5
1   A SALETNIK Jakub W KUCHNIA Andrzej 3:2 (2:11, 11:9, 11:4, 5:11, 15:13) 1:0
2   B GĄSIOROWSKI Adam X MURZYN Maciej 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 10:12) 1:1
3   C PŁAWIŃSKI Natan Y ŻĄDŁO Damian 2:3 (11:13, 11:4, 11:9, 7:11, 9:11) 1:2
4   D BULIŃSKI Sebastian Z MUTA Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 2:2
5   A BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
W MURZYN Maciej
KUCHNIA Andrzej
3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:4) 3:2
6   B PŁAWIŃSKI Natan
GĄSIOROWSKI Adam
X ŻĄDŁO Damian
MUTA Michał
0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 3:3
7   A SALETNIK Jakub X MURZYN Maciej 3:1 (11:4, 7:11, 12:10, 11:9) 4:3
8   B GĄSIOROWSKI Adam W KUCHNIA Andrzej 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 11:7, 6:11) 4:4
9   D BULIŃSKI Sebastian Y ŻĄDŁO Damian 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:6) 5:4
10   C PŁAWIŃSKI Natan Z MUTA Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 6:4
11   A SALETNIK Jakub Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) 7:4
12   C PŁAWIŃSKI Natan W KUCHNIA Andrzej 3:2 (8:11, 11:6, 11:4, 5:11, 11:6) 8:4
13   B GĄSIOROWSKI Adam Z MUTA Michał 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 12:10) 9:4
14   D BULIŃSKI Sebastian X MURZYN Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.