V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2019-01-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-01-19 11:00 61 LKS „Kłos” Olkusz - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 tak
1   A PACIA Bartłomiej W GUMULA Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 1:0
2   B SKOTNICZNY Rafał X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 2:0
3   C TOMSIA Sławomir Y ZĘBALA Mateusz 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 2:1
4   D NOWAK Kamil Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 3:1
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:4) 4:1
6   B TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
X ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:2
7   A PACIA Bartłomiej X ZĘBALA Paweł 3:1 (11:5, 10:12, 11:2, 11:4) 5:2
8   B SKOTNICZNY Rafał W GUMULA Marcin 3:1 (9:11, 11:2, 11:9, 11:1) 6:2
9   D NOWAK Kamil Y ZĘBALA Mateusz 2:3 (11:6, 6:11, 11:13, 13:11, 6:11) 6:3
10   C TOMSIA Sławomir Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:3) 7:3
11   A PACIA Bartłomiej Y ZĘBALA Mateusz 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 5:11) 7:4
12   C PAŁKA Patryk W GUMULA Marcin 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 8:4
13   B SKOTNICZNY Rafał Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:9) 9:4
14   D CHOCHÓŁ Paweł X ZĘBALA Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 9:5
2019-01-19 11:00 62 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2019-02-02 16:00 63 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS KSOS Kraków IV 11:3 tak
1   A KLIMCZAK Marek W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 1:0
2   B PUT Maciej X PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (11:9, 12:14, 11:9, 11:13, 11:9) 2:0
3   C PRZEPOLSKI Dominik Y KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 3:0
4   D PRZEPOLSKI Andrzej Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 4:0
5   A PUT Maciej
SZOSTAK Michał
W SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 4:1
6   B PRZEPOLSKI Andrzej
PRZEPOLSKI Dominik
X KROKOS Bartłomiej
DIETRICH Aleksander
3:0 (11:1, 11:8, 11:5) 5:1
7   A KLIMCZAK Marek X PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 6:1
8   B PUT Maciej W DIETRICH Aleksander 3:0 (11:2, 11:2, 11:9) 7:1
9   D PRZEPOLSKI Andrzej Y KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 8:1
10   C PRZEPOLSKI Dominik Z SZEWCZYK Hubert 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 5:11) 8:2
11   A KLIMCZAK Marek Y KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 9:2
12   C SZOSTAK Michał W DIETRICH Aleksander 2:3 (9:11, 10:12, 14:12, 15:13, 9:11) 9:3
13   B PUT Maciej Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 10:3
14   D PRZEPOLSKI Andrzej X PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:4) 11:3
2019-01-21 18:00 64 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków 3:11 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W URBAN Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:9) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Justyna X APOSTOŁ Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 1:1
3   C WÓJCIK Jan Y WIROŃSKI Piotr 2:3 (8:11, 11:3, 5:11, 12:10, 7:11) 1:2
4   D KOŁODZIEJ Michał Z BOROŃ Sławomir 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) 1:3
5   A WIELGOSZ Mirosław
KOŁODZIEJ Justyna
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 2:3
6   B WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Michał
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 2:4
7   A WIELGOSZ Mirosław X APOSTOŁ Paweł 1:3 (14:12, 10:12, 9:11, 5:11) 2:5
8   B KOŁODZIEJ Justyna W URBAN Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 2:6
9   D KOŁODZIEJ Michał Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 2:7
10   C WÓJCIK Jan Z BOROŃ Sławomir 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 2:8
11   A WIELGOSZ Mirosław Y WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 3:8
12   C WÓJCIK Jan W URBAN Piotr 2:3 (3:11, 11:8, 11:8, 7:11, 8:11) 3:9
13   B KOŁODZIEJ Justyna Z BOROŃ Sławomir 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 3:10
14   D KOŁODZIEJ Michał X APOSTOŁ Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 3:11
2019-02-13 19:00 65 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 4:10 tak
1   A KURCAB Szymon W ŚLAZYK Paweł 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B KILISZEK Kamila X DROZD Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C BRUZDA Julia Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 0:3
4   D ANDRZEJAK Kacper Z LENART Marek 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A ANDRZEJAK Kacper
KURCAB Szymon
W LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:5
6   B BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
X DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 13:11) 1:5
7   A KURCAB Szymon X DROZD Paweł 1:3 (12:10, 2:11, 9:11, 2:11) 1:6
8   B KILISZEK Kamila W ŚLAZYK Paweł 1:3 (3:11, 4:11, 11:7, 9:11) 1:7
9   D ANDRZEJAK Kacper Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 2:7
10   C BRUZDA Julia Z LENART Marek 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 2:8
11   A KURCAB Szymon Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:8) 3:8
12   C BRUZDA Julia W ŚLAZYK Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 3:9
13   B KILISZEK Kamila Z LENART Marek 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:13) 3:10
14   D ANDRZEJAK Kacper X DROZD Paweł 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:9) 4:10
2019-01-20 09:00 66 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 1:13 tak
1   A BIESAGA Marek W MAŚLONG Mirosław 1:3 (4:11, 14:12, 11:13, 3:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 6:11) 0:2
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y PARTYKA Ryszard 2:3 (13:11, 11:9, 9:11, 10:12, 12:14) 0:3
4   D STOLARCZYK Marcin Z KALICIAK Dariusz 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 9:11) 0:4
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 6:11) 0:5
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
1:3 (2:11, 11:8, 7:11, 9:11) 0:6
7   A BIESAGA Marek X NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 0:7
8   B WALA Tomasz W MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 1:7
9   D STOLARCZYK Marcin Y PARTYKA Ryszard 0:3 (10:12, 4:11, 2:11) 1:8
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z KALICIAK Dariusz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 2:11) 1:9
11   A BIESAGA Marek Y KUTYŁA Dawid 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:10
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W MAŚLONG Mirosław 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:11
13   B WALA Tomasz Z KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 1:12
14   D STOLARCZYK Marcin X NOWICKI Marek 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 3:11) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13