III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2015-10-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-10-17 18:00 15 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 tak
1   A KLUZEK Sławomir W BORKOWSKI Marek 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 1:0
2   B RAPUTA Tomasz X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) 2:0
3   C BIAŁY Sebastian Y JURKOWSKI Piotr 0:3 (9:11, 3:11, 13:15) 2:1
4   D GADAWSKI Adrian Z MACIUSZEK Wiesław 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 10:12) 2:2
5   A BIAŁY Sebastian
KLUZEK Sławomir
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:2 (5:11, 11:8, 11:9, 5:11, 11:4) 3:2
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Grzegorz
X MACIUSZEK Wiesław
JURKOWSKI Piotr
3:0 (12:10, 11:9, 13:11) 4:2
7   A KLUZEK Sławomir X TROJANOWSKI Kamil 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 4:3
8   B RAPUTA Tomasz W BORKOWSKI Marek 3:2 (10:12, 11:9, 11:6, 10:12, 11:7) 5:3
9   D GADAWSKI Adrian Y JURKOWSKI Piotr 3:2 (11:7, 5:11, 11:4, 15:17, 11:6) 6:3
10   C BIAŁY Sebastian Z MACIUSZEK Wiesław 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 7:11) 6:4
11   A KLUZEK Sławomir Y JURKOWSKI Piotr 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 6:5
12   C BIAŁY Sebastian W BORKOWSKI Marek 3:1 (11:7, 13:11, 10:12, 11:7) 7:5
13   B RAPUTA Tomasz Z MACIUSZEK Wiesław 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:7) 8:5
14   D GADAWSKI Adrian X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 11:7) 9:5
2015-11-07 18:00 16 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2015-10-19 17:00 17 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Płomień” Limanowa I 6:8 tak
1   A SUŁKOWSKI Bartosz W CHUDOBA Piotr 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 7:11) 0:1
2   B KOSMAL Dawid X MICHALCZYK Jakub 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 12:10, 9:11) 0:2
3   C KOSMAL Kinga Y GOLONKA Albert 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:3
4   D OLESIAK Grzegorz Z GAIK Krystian 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 6:11, 11:9) 1:3
5   A KOSMAL Kinga
OLESIAK Grzegorz
W GOLONKA Albert
CHUDOBA Piotr
0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8) 2:4
7   A SUŁKOWSKI Bartosz X MICHALCZYK Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) 3:4
8   B KOSMAL Dawid W CHUDOBA Piotr 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 7:11) 3:5
9   D OLESIAK Grzegorz Y GOLONKA Albert 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 3:6
10   C KOSMAL Kinga Z GAIK Krystian 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:9, 8:11) 3:7
11   A SUŁKOWSKI Bartosz Y PAPIEŻ Filip 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:9) 4:7
12   C KOSMAL Kinga W ROZUM Dawid 3:2 (11:9, 12:10, 8:11, 7:11, 12:10) 5:7
13   B KOSMAL Dawid Z GAIK Krystian 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:8) 6:7
14   D OLESIAK Grzegorz X MICHALCZYK Jakub 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 8:11) 6:8
2015-10-18 13:00 18 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice 8:6 tak
1   A PETKA Krzysztof W DUDZIAK Damian 2:3 (4:11, 11:4, 11:7, 9:11, 6:11) 0:1
2   B KLESZCZ Krzesimir X KUZIO Waldemar 2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11) 0:2
3   C KAPIK Krzysztof Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (16:14, 11:7, 9:11, 11:3) 1:2
4   D JANIK Angelika Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 11:8) 2:2
5   A KAPIK Krzysztof
PETKA Krzysztof
W CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
2:3 (10:12, 11:5, 11:9, 9:11, 6:11) 2:3
6   B BIEL Jakub
JANIK Angelika
X DUDZIAK Damian
KUZIO Waldemar
3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 12:10, 11:8) 3:3
7   A PETKA Krzysztof X KUZIO Waldemar 3:2 (11:9, 12:10, 6:11, 1:11, 11:6) 4:3
8   B KLESZCZ Krzesimir W DUDZIAK Damian 3:2 (11:13, 11:9, 5:11, 11:8, 11:7) 5:3
9   D JANIK Angelika Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (11:7, 6:11, 4:11, 11:9, 11:8) 6:3
10   C KAPIK Krzysztof Z CZYŻYCKI Bogdan 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 7:3
11   A PETKA Krzysztof Y ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (12:10, 9:11, 11:6, 11:13, 7:11) 7:4
12   C KAPIK Krzysztof W DUDZIAK Damian 3:0 (11:1, 11:7, 11:5) 8:4
13   B KLESZCZ Krzesimir Z CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 2:11) 8:5
14   D BIEL Jakub X KUZIO Waldemar 2:3 (12:10, 9:11, 11:8, 9:11, 9:11) 8:6
2015-10-22 19:00 19 „Dorbud-Rokicie” Szczytniki - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 tak
1   A CELARY Mateusz W ROSIEK Michał 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:2) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 2:0
3   C BAKAŁA Sebastian Y DŁUGAJ Rafał 2:3 (7:11, 5:11, 11:8, 11:7, 7:11) 2:1
4   D DANAJ Patrycja Z KOZIEŁ Michał 3:2 (11:8, 10:12, 11:5, 12:14, 11:7) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
DANAJ Patrycja
W DŁUGAJ Rafał
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:3, 11:9, 11:2) 4:1
6   B CELARY Mateusz
BAKAŁA Sebastian
X ROSIEK Michał
KOZIEŁ Michał
3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:3) 5:1
7   A CELARY Mateusz X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W ROSIEK Michał 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 14:12) 7:1
9   D DANAJ Patrycja Y DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:1) 8:1
10   C KORCZAK Damian Z KOZIEŁ Michał 3:1 (11:5, 2:11, 11:9, 11:6) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 10:1
12   C KORCZAK Damian W ROSIEK Michał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 9:11) 10:2
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KOZIEŁ Michał 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:5) 11:2
14   D DANAJ Patrycja X PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 11:3
2015-10-18 11:00 20 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Skawa” Wadowice 2:12 tak
1   A CHOLEWA Dariusz W OSTANEK Michał 3:2 (8:11, 11:6, 11:7, 5:11, 13:11) 1:0
2   B DĄBROŚ Stanisław X GOŁDA Gabriel 1:3 (10:12, 11:3, 7:11, 11:13) 1:1
3   C BIL Maksymilian Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11) 1:2
4   D LECH Sylwester Z JURZAK Łukasz 2:3 (12:10, 9:11, 12:10, 6:11, 15:17) 1:3
5   A BIL Maksymilian
LECH Sylwester
W GOŁDA Gabriel
OSTANEK Michał
1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 6:11) 1:4
6   B OPIOŁA Tomasz
CHOLEWA Dariusz
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:6) 2:4
7   A CHOLEWA Dariusz X GOŁDA Gabriel 0:3 (9:11, 11:13, 8:11) 2:5
8   B DĄBROŚ Stanisław W OSTANEK Michał 1:3 (13:11, 12:14, 5:11, 6:11) 2:6
9   D LECH Sylwester Y PALACZ Mirosław 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 2:7
10   C BIL Maksymilian Z JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 2:8
11   A CHOLEWA Dariusz Y PALACZ Mirosław 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 2:9
12   C BIL Maksymilian W OSTANEK Michał 2:3 (8:11, 12:10, 6:11, 11:7, 6:11) 2:10
13   B OPIOŁA Tomasz Z JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 2:11
14   D LECH Sylwester X GOŁDA Gabriel 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:12
2015-10-18 11:00 21 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 10:4 tak
1   A PACH Łukasz W KONSTANTYN Paweł 0:3 (4:11, 11:13, 13:15) 0:1
2   B MATUSIAK Łukasz X UTYLSKI Filip 3:1 (11:8, 18:16, 2:11, 11:6) 1:1
3   C MADZULA Paweł Y ZAJĄC Jacek 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 2:1
4   D BOLSĘGA Paweł Z GOŁDA Kacper 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:3) 3:1
5   A MATUSIAK Łukasz
PACH Łukasz
W UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
3:2 (11:2, 7:11, 10:12, 11:7, 13:11) 4:1
6   B BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
X GOŁDA Kacper
ZAJĄC Jacek
3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 5:1
7   A PACH Łukasz X UTYLSKI Filip 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 6:1
8   B MATUSIAK Łukasz W KONSTANTYN Paweł 3:0 (12:10, 15:13, 11:9) 7:1
9   D BOLSĘGA Paweł Y ZAJĄC Jacek 3:2 (10:12, 11:6, 14:12, 4:11, 11:7) 8:1
10   C MADZULA Paweł Z GOŁDA Kacper 3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:8) 9:1
11   A PACH Łukasz Y ZAJĄC Jacek 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 11:13) 9:2
12   C MADZULA Paweł W KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:3, 8:11, 5:11, 11:7, 5:11) 9:3
13   B MATUSIAK Łukasz Z GOŁDA Kacper 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 10:3
14   D BOLSĘGA Paweł X UTYLSKI Filip 2:3 (10:12, 11:6, 5:11, 11:7, 9:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13