UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Aleksandra Chrabąszcz (tel. 517 702 432)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2015-09-29 17:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/2 2015-10-10 13:00 MKS KSOS Kraków - UKS „Sokół” Żabno 11:3 (S) ⇓
3 3M 1/3 2015-10-18 11:00 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Skawa” Wadowice 2:12 (S) ⇓
4 3M 1/4 2015-10-24 16:00 UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Sokół” Żabno 12:2 (S) ⇓
5 3M 1/5 2015-11-05 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11 (S) ⇓
6 3M 1/6 2015-11-15 11:00 UKS „Płomień” Limanowa I - UKS „Sokół” Żabno 13:1 (S) ⇓
7 3M 1/7 2015-12-08 16:30 UKS „Sokół” Żabno - KS „Bronowianka” Kraków II 14:0 WO ⇑
8 3M 1/8 2015-12-12 18:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Sokół” Żabno 10:4 (S) ⇓
9 3M 1/9 2015-12-20 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/10 2016-01-06 15:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Sokół” Żabno 10:4 (S) ⇓
11 3M 1/11 2016-01-17 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Podwawelski” Kraków III 3:11 (S) ⇓
12 3M 1/13 2016-01-24 11:00 UKS „Sokół” Żabno - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 (S) ⇑
13 3M 1/12 2016-02-06 18:30 „Dorbud-Rokicie” Szczytniki - UKS „Sokół” Żabno 13:1 (S) ⇓
14 3M 2/14 2016-03-10 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Sokół” Żabno 11:3 (S) ⇓
15 3M 2/15 2016-03-19 16:00 UKS „Sokół” Żabno - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 7:7 (S) ⇔
16 3M 2/16 2016-03-22 19:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Sokół” Żabno 8:6 (S) ⇓
17 3M 2/18 2016-04-01 18:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Sokół” Żabno 11:3 (S) ⇓
18 3M 2/17 2016-04-15 20:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Polfin” Oświęcim 4:10 (S) ⇓
19 3M 2/20 2016-04-20 20:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Sokół” Żabno 4:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1,0 3,0 2,0 0,0   2,0 8
2 (W) MKS KSOS Kraków 0,5 2,0   0,5   0,0 3
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 1,5 0,0 0,0   0,5 2
4 (W) UKS „Polfin” Oświęcim   1,0 0,0 1,0   0,0 2
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0 2,0 1,0 0,0   0,0 3
6 (W) UKS „Płomień” Limanowa I   1,0 0,0 0,0   0,0 1
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków II             0
8 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 0,0 2,0 1,0 1,0     4
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   3,5 2,0 0,0   1,5 7
10 (W) UKS „Płomień” Limanowa II   2,0 0,0 1,0   1,0 4
11 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 0,0 1,0 1,0     1,0 3
12 (D) KS „Start” Nowy Sącz   3,5 1,0 2,0   2,5 9
13 (W) „Dorbud-Rokicie” Szczytniki   0,0 0,0   0,0 1,0 1
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 0,0   2,5 0,0   0,5 3
15 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   2,0 2,0 2,0   1,0 7
16 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice II   2,5 1,0 2,0   0,5 6
17 (W) KS „Start” Nowy Sącz   1,0 2,0 0,0   0,0 3
18 (D) UKS „Polfin” Oświęcim 1,0   1,5 1,0   0,5 4
19 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   3,5   2,0 1,0 3,5 10
Razem 2,5 31,5 17,0 12,5 1,0 15,5 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIL Maksymilian 1998 M 6929 08.09.2015 188
2 CHOLEWA Dariusz 1998 M 6928 08.09.2015 189
3 DĄBROŚ Stanisław 1964 M 6931 08.09.2015 6
4 LECH Sylwester 1998 M 6927 08.09.2015 190
5 NOWAK Stanisław 1962 M 6930 08.09.2015 187
6 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 6932 08.09.2015 5