PKS „Porta” Kraków II (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Kacper Krawczyk
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZUBAK Michał 1987 M 2019/2020 2498
2 DZIAŁEK Mateusz 1994 M 2019/2020 133
3 KALICIAK Dariusz 1974 M 2019/2020 2001
4 KRAWCZYK Kacper 2001 M 2019/2020 1711
5 KUTYŁA Dawid 1991 M 2019/2020 153
6 MAŚLONG Mirosław 1971 M 2019/2020 1265
7 PARTYKA Ryszard 1976 M 2019/2020 1709
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 11:00 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-05 13:00 MKS Centrum Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) ⇑
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-30 18:30 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 13:1 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-09 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-17 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇑
7 5K 1/7 2019-11-29 19:00 MKS Centrum Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 9:5 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-07 11:00 PKS „Porta” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇑
9 5K 1/9 2019-12-30 17:30 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5 (S) ⇑
10 5K 1/10 2020-01-10 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 3:11 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 4:10 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-23 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 10:4 (S) ⇓
13 5K 2/2 2020-03-07 11:00 PKS „Porta” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) ⇑
14 5K 2/3 2020-03-13 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków II  
15 5K 2/4 2020-03-28 11:00 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III  
16 5K 2/5 2020-04-04 11:00 PKS „Porta” Kraków II - MKS Centrum Kraków V  
17 5K 2/7 2020-04-25 11:00 PKS „Porta” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V  
18 5K 2/8 2020-05-10 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków II  
19 5K 2/9 2020-05-16 11:00 PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
DM
3
KD
4
KK
5
KD
6
MM
7
PR
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 2,5   3,5   1,0 2,5 1,5 11
2 (W) MKS Centrum Kraków III     3,5 1,5 3,5 2,0 3,5 14
3 (W) UKS „Gryf” Gdów III     0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1
4 (D) LKS „Wisła” Rząska I 2,5   3,5     3,5 3,5 13
5 (W) KS GOKiS Wiśniowa     3,5 3,5 3,5   3,5 14
6 (D) „Siemacha” Kraków II     3,5 3,5   3,5 3,5 14
7 (W) MKS Centrum Kraków V     2,5 0,0 0,0 1,0 1,5 5
8 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka     3,5 3,5 2,0 1,5 3,5 14
9 (D) KS „Podwawelski” Kraków V     2,5   1,5 2,5 2,5 9
10 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II     3,5 1,0 1,5 2,5 2,5 11
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III     2,5   2,5 1,5 3,5 10
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków V   2,0 1,5   0,0 0,0 0,5 4
13 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża     2,5   1,0 2,0 2,5 8
Razem 5,0 2,0 36,0 13,0 16,5 22,5 33,0 128
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZUBAK Michał 1987 M 2019/2020 2498
2 DZIAŁEK Mateusz 1994 M 2019/2020 133
3 KALICIAK Dariusz 1974 M 2019/2020 2001
4 KRAWCZYK Kacper 2001 M 2019/2020 1711
5 KUTYŁA Dawid 1991 M 2019/2020 153
6 MAŚLONG Mirosław 1971 M 2019/2020 1265
7 PARTYKA Ryszard 1976 M 2019/2020 1709