V liga rejon Kraków => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-03-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-03-10 18:00 4 UKS „Gryf” Gdów III - TKS „Opoka” Trzebinia II 12:2 tak
1   A ZIMNICKI Tomasz W FRĄCZEK Łukasz 3:2 (6:11, 11:8, 12:10, 7:11, 11:3) 1:0
2   B MARCHEWKA Artur X KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 2:0
3   C GUZIK Aleksandra Y WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 3:0
4   D KUCHARSKI Mateusz Z ZAJĘCKI Rafał 3:1 (8:11, 12:10, 11:7, 11:8) 4:0
5   A ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
W WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Łukasz
3:1 (11:6, 11:5, 11:13, 11:9) 5:0
6   B KUCHARSKI Mateusz
GUZIK Aleksandra
X ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
3:2 (5:11, 11:4, 11:9, 10:12, 11:3) 6:0
7   A ZIMNICKI Tomasz X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 7:0
8   B MARCHEWKA Artur W FRĄCZEK Łukasz 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 7:1
9   D KUCHARSKI Mateusz Y WIELGOSZ Mirosław 3:2 (12:10, 10:12, 11:2, 5:11, 13:11) 8:1
10   C GUZIK Aleksandra Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:2, 16:14, 11:7) 9:1
11   A ZIMNICKI Tomasz Y WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 12:10) 10:1
12   C GUZIK Aleksandra W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 15:13, 8:11) 10:2
13   B MARCHEWKA Artur Z WÓJCIK Jan 3:1 (11:6, 6:11, 11:2, 11:3) 11:2
14   D KUCHARSKI Mateusz X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:6, 11:13, 11:7, 11:7) 12:2
do ustalenia 5 MKS „Centrum” Kraków V - KS „Bronowianka” Kraków V
2020-03-07 11:00 6 PKS „Porta” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 tak
1   A KUTYŁA Dawid W ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 17:15, 9:11) 0:1
2   B MAŚLONG Mirosław X SĘK Rafał 3:2 (11:7, 12:14, 11:6, 7:11, 13:11) 1:1
3   C KALICIAK Dariusz Y ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) 1:2
4   D PARTYKA Ryszard Z FERDEK Marek 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:3) 2:2
5   A KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 2:3
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:7) 3:3
7   A KUTYŁA Dawid X SĘK Rafał 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 3:11, 12:10) 4:3
8   B MAŚLONG Mirosław W ZĘBALA Paweł 3:1 (13:11, 11:7, 9:11, 11:9) 5:3
9   D PARTYKA Ryszard Y ZĘBALA Mateusz 2:3 (17:15, 11:8, 6:11, 7:11, 9:11) 5:4
10   C KALICIAK Dariusz Z FERDEK Marek 3:1 (11:6, 11:3, 4:11, 11:4) 6:4
11   A KUTYŁA Dawid Y ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 12:14) 6:5
12   C KALICIAK Dariusz W ZĘBALA Paweł 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:6) 7:5
13   B MAŚLONG Mirosław Z TOKARZ Paweł 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 10:12) 7:6
14   D PARTYKA Ryszard X SĘK Rafał 3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:8) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.