V liga rejon Kraków => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-02-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-02-16 13:00 1 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów III 5:9 tak
1   A TOKARZ Paweł W ZIMNICKI Tomasz 1:3 (6:11, 11:8, 10:12, 5:11) 0:1
2   B ZĘBALA Paweł X KUCHARSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 1:1
3   C ZĘBALA Mateusz Y WCISŁO Konrad 3:1 (9:11, 11:4, 11:8, 11:8) 2:1
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z MARCHEWKA Artur 1:3 (10:12, 10:12, 11:9, 6:11) 2:2
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
1:3 (8:11, 12:10, 10:12, 9:11) 2:3
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X ZIMNICKI Tomasz
WCISŁO Konrad
3:1 (12:14, 11:4, 11:6, 11:8) 3:3
7   A TOKARZ Paweł X KUCHARSKI Mateusz 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:8, 8:11) 3:4
8   B ZĘBALA Paweł W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (14:12, 5:11, 4:11, 11:7, 13:15) 3:5
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y WCISŁO Konrad 1:3 (5:11, 13:11, 7:11, 9:11) 3:6
10   C ZĘBALA Mateusz Z MARCHEWKA Artur 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 6:11) 3:7
11   A SĘK Rafał Y WCISŁO Konrad 3:2 (11:6, 11:7, 10:12, 10:12, 11:2) 4:7
12   C ZĘBALA Mateusz W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (11:6, 2:11, 8:11, 11:9, 8:11) 4:8
13   B ZĘBALA Paweł Z MARCHEWKA Artur 3:0 (11:2, 13:11, 15:13) 5:8
14   D FERDEK Marek X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 5:9
2020-02-27 18:00 2 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS „Centrum” Kraków V 5:9 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W ŁAKOMY Mariusz 3:1 (11:6, 5:11, 12:10, 11:3) 1:0
2   B KURDZIEL Mikołaj X BOBER Rafał 2:3 (14:12, 8:11, 11:7, 4:11, 8:11) 1:1
3   C WIELGOSZ Mirosław Y PROCHOT Krystian 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 1:2
4   D ZAJĘCKI Rafał Z ŁACH Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 11:7) 2:2
5   A ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
W ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:8) 3:2
6   B WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Łukasz
X ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 11:6) 4:2
7   A FRĄCZEK Łukasz X BOBER Rafał 3:1 (11:8, 11:13, 11:7, 11:6) 5:2
8   B KURDZIEL Mikołaj W ŁAKOMY Mariusz 2:3 (11:9, 11:6, 10:12, 8:11, 6:11) 5:3
9   D ZAJĘCKI Rafał Y PROCHOT Krystian 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:2, 11:13) 5:4
10   C WIELGOSZ Mirosław Z ŁACH Bartłomiej 2:3 (7:11, 8:11, 17:15, 11:3, 7:11) 5:5
11   A FRĄCZEK Łukasz Y PROCHOT Krystian 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) 5:6
12   C WIELGOSZ Mirosław W ŁAKOMY Mariusz 2:3 (6:11, 9:11, 13:11, 11:9, 5:11) 5:7
13   B KURDZIEL Mikołaj Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 5:8
14   D ZAJĘCKI Rafał X BOBER Rafał 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 11:13) 5:9
2020-02-23 13:00 3 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 10:4 tak
1   A ANDRZEJAK Kacper W KALICIAK Dariusz 3:1 (11:8, 4:11, 11:3, 11:7) 1:0
2   B CIEŚLIK Faustyna X PARTYKA Ryszard 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:8) 2:0
3   C KUĆ Grzegorz Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:5, 11:8, 15:13) 3:0
4   D HADRYŚ Matylda Z DZIAŁEK Mateusz 1:3 (13:11, 6:11, 5:11, 4:11) 3:1
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
3:2 (4:11, 6:11, 11:9, 15:13, 11:4) 4:1
6   B HADRYŚ Matylda
CIEŚLIK Faustyna
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 6:11) 4:2
7   A ANDRZEJAK Kacper X PARTYKA Ryszard 3:2 (7:11, 15:13, 11:4, 5:11, 11:4) 5:2
8   B CIEŚLIK Faustyna W KALICIAK Dariusz 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) 6:2
9   D HADRYŚ Matylda Y MAŚLONG Mirosław 3:1 (14:12, 11:5, 8:11, 11:9) 7:2
10   C KUĆ Grzegorz Z DZIAŁEK Mateusz 2:3 (11:6, 7:11, 11:4, 7:11, 3:11) 7:3
11   A ANDRZEJAK Kacper Y MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 12:10) 8:3
12   C KUĆ Grzegorz W KALICIAK Dariusz 2:3 (13:11, 2:11, 11:9, 7:11, 9:11) 8:4
13   B CIEŚLIK Faustyna Z DZIAŁEK Mateusz 3:2 (10:12, 11:9, 8:11, 11:8, 13:11) 9:4
14   D HADRYŚ Matylda X PARTYKA Ryszard 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.