V liga gr. A rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2018-10-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-07 12:30 7 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków III 14:0
1   A RÓŻYCZKA Mirosław W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) 1:0
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X WALCZAK Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:6) 2:0
3   C WOLANIN Piotr Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 3:0
4   D SOBUCKI Mateusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 4:0
5   A WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
W PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 5:0
6   B RÓŻYCZKA Mirosław
CHŁĘDOWSKI Jakub
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 10:12, 11:7) 6:0
7   A RÓŻYCZKA Mirosław X WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 7:0
8   B CHŁĘDOWSKI Jakub W PIEPRZYK Szymon 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 11:9, 11:6) 8:0
9   D SOBUCKI Mateusz Y BUJAK Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 19:17) 9:0
10   C WOLANIN Piotr Z WALCZAK Wojciech 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:8) 10:0
11   A RÓŻYCZKA Mirosław Y BUJAK Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 12:10) 11:0
12   C WOLANIN Piotr W PIEPRZYK Szymon 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:6) 12:0
13   B CHŁĘDOWSKI Jakub Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:4, 11:2, 14:16, 11:9) 13:0
14   D SOBUCKI Mateusz X WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 14:0
2018-10-06 09:00 8 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 3:11
1   A CNOTA Jakub W MIĘKINA Hubert 3:2 (6:11, 11:7, 5:11, 11:6, 12:10) 1:0
2   B MARKIEWICZ Michał X KWIECIŃSKI Jakub 1:3 (11:7, 1:11, 4:11, 7:11) 1:1
3   C MATYASIK Mikołaj Y STROJEK Karol 0:3 (7:11, 11:13, 5:11) 1:2
4   D PIRÓG Paweł Z MIERNIK Jan 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:4) 2:2
5   A CNOTA Jakub
PIRÓG Paweł
W MIĘKINA Hubert
KWIECIŃSKI Jakub
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:3
6   B MARKIEWICZ Zbigniew
MARKIEWICZ Michał
X STROJEK Karol
STROJEK Arkadiusz
1:3 (11:9, 11:13, 9:11, 6:11) 2:4
7   A CNOTA Jakub X KWIECIŃSKI Jakub 1:3 (8:11, 13:11, 6:11, 5:11) 2:5
8   B MARKIEWICZ Michał W MIĘKINA Hubert 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) 2:6
9   D PIRÓG Paweł Y STROJEK Karol 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:7
10   C MATYASIK Mikołaj Z MIERNIK Jan 0:3 (1:11, 12:14, 15:17) 2:8
11   A CNOTA Jakub Y STROJEK Karol 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 3:8
12   C MATYASIK Mikołaj W MIĘKINA Hubert 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 3:9
13   B MARKIEWICZ Michał Z MIERNIK Jan 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 7:11, 9:11) 3:10
14   D PIRÓG Paweł X KWIECIŃSKI Jakub 1:3 (5:11, 11:4, 8:11, 5:11) 3:11
2018-10-07 11:00 9 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
1   A ŚWIĘCH Jarosław W DĄBROWSKI Damian 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X NOSEK Robert 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:6) 1:1
3   C BEŁZA Janusz Y LASAK Robert 1:3 (11:6, 12:14, 9:11, 7:11) 1:2
4   D ŻĄDŁO Piotr Z JAWORSKI Jeremi 2:3 (9:11, 13:11, 9:11, 11:9, 5:11) 1:3
5   A BEŁZA Janusz
ŻĄDŁO Piotr
W DĄBROWSKI Damian
NOSEK Robert
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X LASAK Robert
JAWORSKI Jeremi
3:1 (7:11, 11:9, 16:14, 13:11) 2:4
7   A ŚWIĘCH Jarosław X NOSEK Robert 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) 2:5
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W DĄBROWSKI Damian 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 2:6
9   D ŻĄDŁO Piotr Y LASAK Robert 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 2:7
10   C BEŁZA Janusz Z JAWORSKI Jeremi 3:1 (11:9, 11:9, 1:11, 11:8) 3:7
11   A ŚWIĘCH Jarosław Y LASAK Robert 2:3 (11:7, 11:7, 5:11, 4:11, 4:11) 3:8
12   C BEŁZA Janusz W DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 3:11) 3:9
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 4:9
14   D ŻĄDŁO Piotr X NOSEK Robert 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 5:9
2018-10-05 18:30 10 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0
1   A BOCHENEK Dariusz W SKOWRONEK Anna 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 1:0
2   B KUC Leszek X GAJ Milena 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 2:0
3   C BUCH Marcin Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 3:0
4   D GŁOWACKI Arkadiusz Z RUDZKA Oliwia 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 4:0
5   A BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
W SKOWRONEK Anna
RUDZKA Oliwia
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 5:0
6   B KUC Leszek
GŁOWACKI Arkadiusz
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 6:0
7   A BOCHENEK Dariusz X GAJ Milena 3:0 (11:9, 11:2, 11:2) 7:0
8   B KUC Leszek W SKOWRONEK Anna 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 8:0
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 9:0
10   C BUCH Marcin Z RUDZKA Oliwia 3:0 (11:5, 11:6, 11:1) 10:0
11   A BOCHENEK Dariusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) 11:0
12   C BUCH Marcin W SKOWRONEK Anna 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 12:0
13   B KUC Leszek Z RUDZKA Oliwia 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 13:0
14   D GŁOWACKI Arkadiusz X GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 14:0
2018-10-04 18:00 11 LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
1   A PUU Aarne W ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B ROMANOWSKI Cezary X NOWAK Jakub 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C KORCZEK Łukasz Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:5) 2:1
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z ZLEZARCZYK Rafał 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 15:13, 11:9) 3:1
5   A PUU Aarne
KORCZEK Łukasz
W ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
1:3 (11:7, 4:11, 13:15, 6:11) 3:2
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11) 3:3
7   A PUU Aarne X NOWAK Jakub 3:2 (11:5, 11:9, 5:11, 8:11, 12:10) 4:3
8   B ROMANOWSKI Cezary W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 9:11, 12:10) 5:3
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y BAJER Grzegorz 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:4, 11:6) 6:3
10   C KORCZEK Łukasz Z ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 6:11) 6:4
11   A PUU Aarne Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 7:4
12   C BUŁA Dominik W BAJER Emilia 3:2 (11:8, 4:11, 7:11, 11:5, 11:5) 8:4
13   B ROMANOWSKI Cezary Z ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 8:11) 8:5
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X NOWAK Jakub 3:2 (11:8, 8:11, 11:3, 9:11, 11:4) 9:5
2018-10-04 19:00 12 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko ^A
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Górnik” Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy