V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2017-11-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-25 13:00 43 MKS KSOS Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka II 3:11 tak
1   A PIEPRZYK Szymon W SZOTT Krzysztof 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B CHOLEWA Wacław X GĘDŁEK Władysław 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C WALCZAK Wojciech Y BUCH Marcin 0:3 (1:11, 9:11, 3:11) 0:3
4   D BUJAK Piotr Z PUCZEK Robert 3:2 (11:1, 11:6, 7:11, 11:13, 11:7) 1:3
5   A CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
W SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
0:3 (7:11, 1:11, 2:11) 1:4
6   B BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
X GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
0:3 (11:13, 11:13, 7:11) 1:5
7   A PIEPRZYK Szymon X GĘDŁEK Władysław 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 9:11, 13:15) 1:6
8   B CHOLEWA Wacław W SZOTT Krzysztof 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 1:7
9   D BUJAK Piotr Y BUCH Marcin 0:3 (10:12, 6:11, 12:14) 1:8
10   C WALCZAK Wojciech Z PUCZEK Robert 0:3 (5:11, 11:13, 8:11) 1:9
11   A PIEPRZYK Szymon Y BUCH Marcin 3:2 (11:13, 5:11, 12:10, 11:6, 11:7) 2:9
12   C WALCZAK Wojciech W SZOTT Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 2:10
13   B CHOLEWA Wacław Z PUCZEK Robert 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:11
14   D BUJAK Piotr X GĘDŁEK Władysław 3:1 (13:15, 11:9, 11:6, 11:9) 3:11
2017-11-26 13:00 44 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków II 8:6 tak
1   A DZIURA Wojciech W PEREK Robert 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 1:0
2   B KORCZEK Łukasz X KMIEĆ Paweł 3:0 (12:10, 11:6, 11:2) 2:0
3   C ROMANOWSKI Cezary Y KRAWCZYK Kacper 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:4) 3:0
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z KALICIAK Dariusz 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) 3:1
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W KRAWCZYK Kacper
PEREK Robert
3:0 (13:11, 12:10, 11:7) 4:1
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 11:6, 4:11) 4:2
7   A DZIURA Wojciech X KMIEĆ Paweł 3:2 (11:5, 8:11, 11:6, 5:11, 11:8) 5:2
8   B KORCZEK Łukasz W PEREK Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 6:2
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y KRAWCZYK Kacper 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:5) 7:2
10   C ROMANOWSKI Cezary Z KALICIAK Dariusz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 7:3
11   A DZIURA Wojciech Y KRAWCZYK Kacper 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:7) 8:3
12   C ROMANOWSKI Cezary W PEREK Robert 2:3 (6:11, 11:5, 11:7, 13:15, 8:11) 8:4
13   B KORCZEK Łukasz Z KALICIAK Dariusz 2:3 (2:11, 11:2, 5:11, 11:6, 9:11) 8:5
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X KMIEĆ Paweł 1:3 (11:5, 8:11, 4:11, 6:11) 8:6
2017-11-25 18:00 45 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11 tak
1   A GALA Dawid W KUC Leszek 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 0:1
2   B KUĆ Grzegorz X GIBAŁA Marcin 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C GALA Bartłomiej Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:4, 9:11, 5:11, 8:11) 0:3
4   D WOJAS Bartłomiej Z STANISZEWSKI Krzysztof 3:2 (4:11, 9:11, 11:5, 12:10, 11:8) 1:3
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 3:11, 8:11) 1:4
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
X GIBAŁA Marcin
KUC Leszek
1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 7:11) 1:5
7   A GALA Dawid X GIBAŁA Marcin 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 1:6
8   B KUĆ Grzegorz W KUC Leszek 3:1 (11:7, 3:11, 11:9, 11:5) 2:6
9   D WOJAS Bartłomiej Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 4:11) 2:7
10   C GALA Bartłomiej Z STANISZEWSKI Krzysztof 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 7:11) 2:8
11   A GALA Dawid Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 2:9
12   C GALA Bartłomiej W NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (11:5, 11:5, 9:11, 8:11, 10:12) 2:10
13   B KUĆ Grzegorz Z STANISZEWSKI Krzysztof 3:2 (10:12, 11:7, 11:6, 7:11, 12:10) 3:10
14   D WOJAS Bartłomiej X GIBAŁA Marcin 1:3 (11:5, 8:11, 4:11, 9:11) 3:11
2017-11-22 19:00 46 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 13:1 tak
1   A KOŁOS Arkadiusz W JEDYNAK Damian 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 1:0
2   B CELARY Mateusz X PIASKOWSKI Piotr 3:1 (11:3, 12:10, 9:11, 13:11) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y DROZD Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 3:0
4   D TURECKI Kacper Z ŚLAZYK Paweł 3:2 (11:5, 10:12, 11:8, 6:11, 11:8) 4:0
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W PIASKOWSKI Piotr
DROZD Paweł
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 5:0
6   B CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
X ŚLAZYK Paweł
JEDYNAK Damian
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 6:0
7   A KOŁOS Arkadiusz X PIASKOWSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 7:0
8   B CELARY Mateusz W JEDYNAK Damian 3:0 (14:12, 11:5, 11:8) 8:0
9   D TURECKI Kacper Y DROZD Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) 8:1
10   C KUTAJ Maksymilian Z ŚLAZYK Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 9:1
11   A KOŁOS Arkadiusz Y DROZD Paweł 3:1 (11:13, 13:11, 11:4, 11:3) 10:1
12   C KUTAJ Maksymilian W JEDYNAK Damian 3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 11:1
13   B CELARY Mateusz Z ŚLAZYK Paweł 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 12:1
14   D TURECKI Kacper X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 13:1
2017-11-26 11:00 47 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:4 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 1:0
2   B ZAJĘCKI Paweł X KLIMCZAK Marek 2:3 (7:11, 11:7, 6:11, 11:7, 8:11) 1:1
3   C SITARZ Krzysztof Y GARYCKI Adrian 3:2 (11:8, 11:9, 5:11, 6:11, 11:9) 2:1
4   D KURDZIEL Mikołaj Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 3:1
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:7, 11:8, 16:14) 4:1
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 7:11) 4:2
7   A WIELGOSZ Mirosław X KLIMCZAK Marek 0:3 (7:11, 5:11, 10:12) 4:3
8   B ZAJĘCKI Paweł W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 5:3
9   D KURDZIEL Mikołaj Y GARYCKI Adrian 3:0 (17:15, 11:8, 11:8) 6:3
10   C SITARZ Krzysztof Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 7:3
11   A WIELGOSZ Mirosław Y GARYCKI Adrian 3:1 (11:8, 11:5, 3:11, 11:6) 8:3
12   C SITARZ Krzysztof W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 9:3
13   B ZAJĘCKI Paweł Z MALARCZYK Martyna 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 9:11, 11:5) 10:3
14   D KURDZIEL Mikołaj X KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 10:4
2017-11-26 09:00 48 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10 tak
1   A STOLARCZYK Marcin W KUTYŁA Dawid 3:1 (11:5, 11:8, 4:11, 11:7) 1:0
2   B WALA Tomasz X MAŚLONG Mirosław 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) 2:0
3   C WOJTOŃ Przemysław Y PARTYKA Ryszard 1:3 (6:11, 6:11, 11:4, 10:12) 2:1
4   D PALCZYŃSKI Bogdan Z NOWICKI Marek 1:3 (5:11, 1:11, 11:8, 6:11) 2:2
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (11:13, 7:11, 6:11) 2:3
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
1:3 (4:11, 11:7, 6:11, 8:11) 2:4
7   A STOLARCZYK Marcin X MAŚLONG Mirosław 1:3 (3:11, 11:5, 4:11, 4:11) 2:5
8   B WALA Tomasz W KUTYŁA Dawid 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:8) 3:5
9   D PALCZYŃSKI Bogdan Y PARTYKA Ryszard 2:3 (11:13, 11:7, 8:11, 11:1, 8:11) 3:6
10   C WOJTOŃ Przemysław Z NOWICKI Marek 2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 5:11, 12:14) 3:7
11   A STOLARCZYK Marcin Y PARTYKA Ryszard 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 4:7
12   C BIESAGA Marek W KUTYŁA Dawid 2:3 (4:11, 5:11, 11:6, 11:7, 4:11) 4:8
13   B WALA Tomasz Z NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 7:11) 4:9
14   D PALCZYŃSKI Bogdan X MAŚLONG Mirosław 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) 4:10
2017-11-26 11:00 49 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5 tak
1   A STALMACH Zbigniew W KOPACKI Paweł 2:3 (11:6, 4:11, 8:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 1:1
3   C TALAGA Samuel Y KUSIAK Franciszek 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) 1:2
4   D ŚWIĘCH Jarosław Z WOLAŃCZYK Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 1:3
5   A TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
W KOPACKI Paweł
ANDRZEJAK Kacper
3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:9, 11:5) 2:3
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 4:11) 2:4
7   A STALMACH Zbigniew X ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 3:4
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W KOPACKI Paweł 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 8:11, 11:7) 4:4
9   D ŚWIĘCH Jarosław Y KUSIAK Franciszek 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:9) 5:4
10   C TALAGA Samuel Z WOLAŃCZYK Paweł 3:2 (7:11, 11:8, 12:14, 11:5, 11:2) 6:4
11   A STALMACH Zbigniew Y KUSIAK Franciszek 3:1 (10:12, 15:13, 12:10, 11:8) 7:4
12   C TALAGA Samuel W KOPACKI Paweł 2:3 (11:6, 8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 7:5
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z WOLAŃCZYK Paweł 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:9) 8:5
14   D ŚWIĘCH Jarosław X ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Cracovia 1906" Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS "Polonia" Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS "Porta" Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce "Kruszbud-Gryf" Gdów.