V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-17 18:30 31 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 tak
1   A OSIAK Tomasz W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 1:0
2   B STRYJAKOWSKI Tomasz X CYCHOWSKA Ewa 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 3:11, 8:11) 1:1
3   C NOWAK Artur Y KOPACKA Anna 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D KORCZEK Łukasz Z WILK Roman 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 2:2
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W HADRYŚ Matylda
CYCHOWSKA Ewa
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 3:2
6   B OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
X KOPACKA Anna
WILK Roman
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 4:2
7   A OSIAK Tomasz X CYCHOWSKA Ewa 3:0 (11:8, 11:2, 11:6) 5:2
8   B STRYJAKOWSKI Tomasz W HADRYŚ Matylda 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 5:3
9   D KORCZEK Łukasz Y KOPACKA Anna 3:2 (12:14, 11:5, 8:11, 11:5, 12:10) 6:3
10   C NOWAK Artur Z WILK Roman 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:3) 7:3
11   A OSIAK Tomasz Y KOPACKA Anna 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 8:3
12   C NOWAK Artur W HADRYŚ Matylda 3:0 (11:8, 11:6, 16:14) 9:3
13   B BUŁA Dominik Z WILK Roman 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 5:11, 11:9) 10:3
14   D KORCZEK Łukasz X CYCHOWSKA Ewa 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:5) 11:3
2021-02-23 18:00 32 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II
2020-12-15 18:30 33 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 tak
1   A MARDOSZ Maciej W KUTYŁA Dawid 0:3 (7:11, 6:11, 13:15) 0:1
2   B JAKUBCZYK Weronika X BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 11:13, 5:11) 0:2
3   C STACHEL Artur Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 0:3
4   D STACHEL Bartłomiej Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 0:4
5   A JAKUBCZYK Weronika
MARDOSZ Maciej
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (10:12, 9:11, 5:11) 0:5
6   B STACHEL Bartłomiej
GAJ Krystian
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (3:11, 2:11, 5:11) 0:6
7   A MARDOSZ Maciej X BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 0:7
8   B JAKUBCZYK Weronika W KUTYŁA Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:8
9   D STACHEL Bartłomiej Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:9
10   C STACHEL Artur Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:10
11   A MARDOSZ Maciej Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:11
12   C GAJ Krystian W KUTYŁA Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 4:11) 0:12
13   B GAJ Julia Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) 0:13
14   D STACHEL Bartłomiej X BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 0:14
2020-12-13 16:00 34 KS „Jordan” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2 tak
1   A URBAN Piotr W MURZYN Maciej 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 1:0
2   B WIROŃSKI Piotr X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 2:0
3   C BOROŃ Sławomir Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 3:0
4   D APOSTOŁ Paweł Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 4:0
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
3:1 (14:12, 7:11, 11:3, 11:7) 5:0
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:1 (10:12, 11:1, 11:7, 11:7) 6:0
7   A URBAN Piotr X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 7:0
8   B WIROŃSKI Piotr W MURZYN Maciej 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:7) 8:0
9   D APOSTOŁ Paweł Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:6, 11:3, 11:1) 9:0
10   C BOROŃ Sławomir Z STALMACH Zbigniew 3:2 (7:11, 11:8, 7:11, 11:7, 16:14) 10:0
11   A URBAN Piotr Y ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 11:0
12   C BOROŃ Sławomir W MURZYN Maciej 1:3 (7:11, 11:3, 5:11, 9:11) 11:1
13   B WIROŃSKI Piotr Z STALMACH Zbigniew 2:3 (11:6, 13:11, 7:11, 1:11, 11:13) 11:2
14   D APOSTOŁ Paweł X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) 12:2
2020-12-21 19:00 35 LKS „Polonia” Wilczkowice III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 tak
1   A CNOTA Jakub W CHORNYI Yehor 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 1:0
2   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:1 (12:14, 11:8, 11:8, 11:7) 2:0
3   C WIDEŁKA Mirosław Y BULIŃSKI Sebastian 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:2) 3:0
4   D NOSEK Robert Z SALETNIK Jakub 3:1 (11:6, 9:11, 11:1, 11:1) 4:0
5   A CNOTA Jakub
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
W PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:0 (11:4, 11:7, 11:2) 5:0
6   B NOSEK Robert
WIDEŁKA Mirosław
X BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:8) 6:0
7   A CNOTA Jakub X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) 7:0
8   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz W CHORNYI Yehor 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 8:0
9   D KAUFMANN Damian Y BULIŃSKI Sebastian 1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 8:11) 8:1
10   C WIDEŁKA Mirosław Z SALETNIK Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 8:2
11   A CNOTA Jakub Y BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 9:2
12   C WIDEŁKA Mirosław W CHORNYI Yehor 2:3 (11:8, 11:2, 10:12, 9:11, 6:11) 9:3
13   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz Z SALETNIK Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:1) 10:3
14   D KAUFMANN Damian X PŁAWIŃSKI Natan 1:3 (11:9, 6:11, 3:11, 8:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.