V liga rejon Kraków => Grupa II
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 6 0 18:4 100,00
2 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 18:4 100,00
3 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 16:6 83,33
4 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 5 1 15:8 83,33
5 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 5 4 1 13:6 80,00
6 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 4 2 14:7 66,67
7 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 6 4 2 12:9 66,67
8 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 14:11 66,67
9 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 3 3 0 9:1 100,00
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:5 100,00
11 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 3 1 9:4 75,00
12 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 6:4 66,67
13 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 6:5 66,67
14 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 6 2 4 11:14 33,33
15 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 2 4 9:15 33,33
16 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 3 1 2 6:7 33,33
17 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 1 2 6:8 33,33
18 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 1 2 5:8 33,33
19 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 1 5 10:16 16,67
20 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 8:17 16,67
21 SUSKI Karol (PKS „Porta” Kraków I) 3 0 3 5:9 0,00
22 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 0 3 4:9 0,00
23 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 3 0 3 3:9 0,00
24 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 3 0 3 3:9 0,00
25 SKULSKI Bartosz (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 1:9 0,00
26 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 0 3 1:9 0,00
27 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
28 ADAMCZYK Igor (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 3 3 0 9:1 100,00
2 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 6 0 18:4 100,00
3 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 18:4 100,00
4 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:5 100,00
5 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 16:6 83,33
6 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 5 1 15:8 83,33
7 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 5 4 1 13:6 80,00
8 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 3 1 9:4 75,00
9 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 4 2 14:7 66,67
10 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 6:4 66,67
11 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 6 4 2 12:9 66,67
12 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 14:11 66,67
13 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 6:5 66,67
14 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 3 1 2 6:7 33,33
15 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 6 2 4 11:14 33,33
16 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 1 2 6:8 33,33
17 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 1 2 5:8 33,33
18 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 2 4 9:15 33,33
19 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 1 5 10:16 16,67
20 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 8:17 16,67
21 SUSKI Karol (PKS „Porta” Kraków I) 3 0 3 5:9 0,00
22 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 0 3 4:9 0,00
23 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 3 0 3 3:9 0,00
24 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 3 0 3 3:9 0,00
25 SKULSKI Bartosz (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 1:9 0,00
26 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 0 3 1:9 0,00
27 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
28 ADAMCZYK Igor (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 0:9 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 2 2 0 7,0
2 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 6 0 2 2 0 7,0
3 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 5 1 2 2 0 6,0
4 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 5 1 2 2 0 6,0
5 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 5 4 1 2 2 0 5,0
6 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 2 1 1 4,5
7 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków I) 6 4 2 2 1 1 4,5
8 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 3 1 2 2 0 4,0
9 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 4 2 2 0 2 4,0
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
11 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków I) 3 3 0 1 0 1 3,0
12 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 1 1 0 2,5
13 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 2 1 1 1 0 2,5
14 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków I) 6 2 4 2 0 2 2,0
15 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 2 4 2 0 2 2,0
16 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 1 2 1 1 0 1,5
17 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 3 1 2 1 0 1 1,0
18 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 1 2 0 0 0 1,0
19 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków I) 6 1 5 2 0 2 1,0
20 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 1 5 2 0 2 1,0
21 SUSKI Karol (PKS „Porta” Kraków I) 3 0 3 1 1 0 0,5
22 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 0 3 1 1 0 0,5
23 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
24 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
25 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
26 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
27 ADAMCZYK Igor (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 1 0 1 0,0
28 SKULSKI Bartosz (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.