V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-23 18:00 4 LKS „Victoria” Nidek II - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7 tak
1   A FILEK Maciej W PIEKARCZYK Zuzanna 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B ŻYDEK Kamil X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:1
3   C PENKALA Artur Y KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 2:1
4   D BEDNARZ Paweł Z WIŚNIEWSKI Mateusz 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 4:11) 2:2
5   A FILEK Maciej
ŻYDEK Kamil
W PIEKARCZYK Zuzanna
WIŚNIEWSKI Mateusz
0:3 (10:12, 10:12, 5:11) 2:3
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X KACZMARCZYK Karol
JĘDRZEJOWSKI Ksawery
3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 3:3
7   A FILEK Maciej X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 4:3
8   B ŻYDEK Kamil W PIEKARCZYK Zuzanna 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 4:4
9   D BEDNARZ Paweł Y KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 5:4
10   C PENKALA Artur Z WIŚNIEWSKI Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 10:12) 5:5
11   A FILEK Maciej Y KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 6:5
12   C PENKALA Artur W PIEKARCZYK Zuzanna 0:3 (9:11, 2:11, 9:11) 6:6
13   B ŻYDEK Kamil Z WIŚNIEWSKI Mateusz 2:3 (11:5, 7:11, 11:5, 10:12, 9:11) 6:7
14   D BEDNARZ Paweł X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 7:7
2020-10-23 17:00 5 KS „Unia” Naprawa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12 tak
1   A KOWALCZYK Bartosz W BOBER Damian 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B NOSIDLAK Szymon X CAPUTA Henryk 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C TYMAŃSKI Radosław Y PITALA Stanisław 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:3
4   D KOWALCZYK Marek Z SURMA Mariusz 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 0:4
5   A KOWALCZYK Bartosz
KOWALCZYK Marek
W PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:4
6   B TYMAŃSKI Radosław
NOSIDLAK Szymon
X CAPUTA Henryk
BOBER Damian
3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:8) 2:4
7   A KOWALCZYK Bartosz X CAPUTA Henryk 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:5
8   B NOSIDLAK Szymon W BOBER Damian 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 2:6
9   D KOWALCZYK Marek Y PITALA Stanisław 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 2:7
10   C TYMAŃSKI Radosław Z SURMA Mariusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 2:8
11   A KOWALCZYK Bartosz Y PITALA Stanisław 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 2:9
12   C TYMAŃSKI Radosław W BOBER Damian 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 2:10
13   B NOSIDLAK Szymon Z SURMA Mariusz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 2:11
14   D KOWALCZYK Marek X CAPUTA Henryk 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 2:12
2020-10-23 18:00 6 KTS „Victoria” Spytkowice III - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 5:9 tak
1   A BOBAK Mikołaj W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 0:1
2   B STUDNICKA Anna X MORAWETZ Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C POCHOPIEŃ Michał Y WOJAS Wojciech 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 1:2
4   D PIETRAŃCZYK Jacek Z MOTYKA Janusz 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:5) 2:2
5   A STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 5:11) 2:3
6   B PIETRAŃCZYK Jacek
POCHOPIEŃ Michał
X WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 4:11) 2:4
7   A BOBAK Mikołaj X MORAWETZ Krzysztof 0:3 (12:14, 4:11, 9:11) 2:5
8   B STUDNICKA Anna W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) 2:6
9   D PIETRAŃCZYK Jacek Y WOJAS Wojciech 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) 3:6
10   C POCHOPIEŃ Michał Z MOTYKA Janusz 3:0 (13:11, 11:9, 11:9) 4:6
11   A BOBAK Mikołaj Y WOJAS Wojciech 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11) 4:7
12   C POCHOPIEŃ Michał W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 8:11, 9:11) 4:8
13   B STUDNICKA Anna Z MOTYKA Janusz 3:1 (6:11, 11:9, 11:3, 11:5) 5:8
14   D PIETRAŃCZYK Jacek X MORAWETZ Krzysztof 1:3 (11:4, 6:11, 10:12, 5:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7