V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-02 18:00 1 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa 11:3 tak
1   A LECH Maja W KOWALCZYK Bartosz 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:4) 1:0
2   B MROCZKA Alicja X TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 2:0
3   C MARDUŁA Mateusz Y NOSIDLAK Szymon 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:8) 3:0
4   D KLAG Franciszek Z MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:1 (12:10, 4:11, 11:9, 11:6) 4:0
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W KOWALCZYK Bartosz
TYMAŃSKI Radosław
2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 12:10, 7:11) 4:1
6   B KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
X MOŻDŻEŃ Arkadiusz
NOSIDLAK Szymon
1:3 (9:11, 8:11, 14:12, 6:11) 4:2
7   A LECH Maja X TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 5:2
8   B MROCZKA Alicja W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (14:12, 12:10, 11:9) 6:2
9   D KLAG Franciszek Y NOSIDLAK Szymon 3:1 (11:7, 12:14, 11:6, 11:9) 7:2
10   C MARDUŁA Mateusz Z MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 12:10, 11:9) 8:2
11   A LECH Maja Y NOSIDLAK Szymon 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:8) 9:2
12   C PIETRUSZYŃSKA Natasza W KOWALCZYK Bartosz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 4:11) 9:3
13   B MROCZKA Alicja Z MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 12:10, 11:4) 10:3
14   D KLAG Franciszek X TYMAŃSKI Radosław 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:6) 11:3
2020-12-12 16:00 2 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2 tak
1   A BOBER Damian W BRYŁA Rafał 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 1:0
2   B PITALA Stanisław X BOBAK Mikołaj 3:2 (6:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:3) 2:0
3   C GODAWSKI Dariusz Y STUDNICKA Anna 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 2:1
4   D SURMA Mariusz Z KAJFASZ Marcin 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:2) 3:1
5   A BOBER Damian
GODAWSKI Dariusz
W BRYŁA Rafał
KAJFASZ Marcin
3:0 (11:4, 11:5, 11:0) 4:1
6   B PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
X STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
3:1 (9:11, 11:5, 12:10, 15:13) 5:1
7   A BOBER Damian X BOBAK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 6:1
8   B PITALA Stanisław W BRYŁA Rafał 3:1 (11:8, 12:10, 5:11, 11:7) 7:1
9   D SURMA Mariusz Y STUDNICKA Anna 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 8:1
10   C GODAWSKI Dariusz Z KAJFASZ Marcin 3:0 (11:2, 11:5, 11:2) 9:1
11   A BOBER Damian Y STUDNICKA Anna 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 10:1
12   C GODAWSKI Dariusz W BRYŁA Rafał 1:3 (11:6, 6:11, 5:11, 8:11) 10:2
13   B PITALA Stanisław Z KAJFASZ Marcin 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) 11:2
14   D SURMA Mariusz X BOBAK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 12:2
2020-11-10 18:00 3 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - LKS „Victoria” Nidek II 9:5 tak
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W PENKALA Artur 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 1:0
2   B MORAWETZ Krzysztof X WRÓBEL Dominik 3:0 (11:7, 15:13, 11:7) 2:0
3   C SUCHOWIAN Jan Y FILEK Maciej 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 7:11) 2:1
4   D WOJAS Wojciech Z BEDNARZ Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
SUCHOWIAN Jan
W FILEK Maciej
PENKALA Artur
3:0 (11:6, 12:10, 11:3) 3:2
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X WRÓBEL Dominik
BEDNARZ Paweł
3:1 (2:11, 11:7, 11:3, 12:10) 4:2
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X WRÓBEL Dominik 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 5:2
8   B MORAWETZ Krzysztof W PENKALA Artur 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 6:2
9   D WOJAS Wojciech Y FILEK Maciej 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 7:2
10   C SUCHOWIAN Jan Z BEDNARZ Paweł 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 7:11, 9:11) 7:3
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y FILEK Maciej 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 8:3
12   C MOTYKA Janusz W PENKALA Artur 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 8:4
13   B MORAWETZ Krzysztof Z BEDNARZ Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 9:4
14   D WOJAS Wojciech X WRÓBEL Dominik 2:3 (11:3, 6:11, 15:13, 8:11, 10:12) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7