V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2019-01-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-01-09 20:00 55 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Q Team” Kraków 9:5 tak
1   A ZĘBALA Mateusz W JANIK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 1:0
2   B GUMULA Marcin X BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 2:0
3   C PIESZCZEK Włodzimierz Y STOLARCZYK Marcin 3:2 (11:9, 4:11, 11:5, 9:11, 11:5) 3:0
4   D FERDEK Marek Z WALA Tomasz 1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 5:11) 3:1
5   A ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
W WALA Tomasz
JANIK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 4:1
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:2 (12:10, 11:4, 5:11, 10:12, 11:2) 5:1
7   A ZĘBALA Mateusz X BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:1
8   B GUMULA Marcin W JANIK Grzegorz 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 7:1
9   D FERDEK Marek Y STOLARCZYK Marcin 2:3 (8:11, 11:4, 5:11, 11:8, 7:11) 7:2
10   C PIESZCZEK Włodzimierz Z WALA Tomasz 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 9:11) 7:3
11   A ZĘBALA Mateusz Y STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 8:3
12   C PIESZCZEK Włodzimierz W JANIK Grzegorz 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:9) 9:3
13   B GUMULA Marcin Z WALA Tomasz 1:3 (3:11, 8:11, 11:5, 8:11) 9:4
14   D FERDEK Marek X BIESAGA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 9:5
2019-01-12 11:00 56 PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2 tak
1   A PARTYKA Ryszard W ANDRZEJAK Kacper 3:2 (11:1, 11:8, 6:11, 4:11, 11:5) 1:0
2   B KALICIAK Dariusz X BRUZDA Julia 3:0 (12:10, 11:4, 11:3) 2:0
3   C MAŚLONG Mirosław Y KILISZEK Kamila 3:1 (19:17, 11:6, 8:11, 11:7) 3:0
4   D KUTYŁA Dawid Z SKUBA Emilia 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:4) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 5:0
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X SKUBA Emilia
KILISZEK Kamila
3:1 (16:14, 14:12, 11:13, 11:5) 6:0
7   A NOWICKI Marek X BRUZDA Julia 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) 7:0
8   B KALICIAK Dariusz W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (11:4, 9:11, 10:12, 9:11) 7:1
9   D KUTYŁA Dawid Y KILISZEK Kamila 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 8:1
10   C MAŚLONG Mirosław Z SKUBA Emilia 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 9:1
11   A NOWICKI Marek Y KILISZEK Kamila 3:0 (11:2, 11:5, 11:1) 10:1
12   C MAŚLONG Mirosław W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (6:11, 7:11, 11:13) 10:2
13   B KALICIAK Dariusz Z SKUBA Emilia 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:7) 11:2
14   D KUTYŁA Dawid X BRUZDA Julia 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 12:2
2019-01-10 18:00 57 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 tak
1   A SKRZYPEK Grzegorz W WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:3) 1:0
2   B ŚLAZYK Paweł X WÓJCIK Jan 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 2:0
3   C LENART Marek Y KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) 3:0
4   D DROZD Paweł Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) 4:0
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
W WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 5:0
6   B ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
X WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
3:2 (12:10, 13:11, 10:12, 9:11, 11:7) 6:0
7   A ZIELIŃSKI Andrzej X WÓJCIK Jan 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:7, 5:11) 6:1
8   B ŚLAZYK Paweł W WIELGOSZ Mirosław 3:2 (8:11, 11:5, 11:7, 10:12, 11:3) 7:1
9   D DROZD Paweł Y KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 8:1
10   C LENART Marek Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 9:1
11   A ZIELIŃSKI Andrzej Y KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 10:1
12   C LENART Marek W WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:13, 11:6, 11:3, 11:4) 11:1
13   B ŚLAZYK Paweł Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 12:1
14   D DROZD Paweł X WÓJCIK Jan 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:4) 13:1
2019-01-13 16:00 58 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6 tak
1   A URBAN Piotr W KLIMCZAK Marek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B APOSTOŁ Paweł X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 1:1
3   C WIROŃSKI Piotr Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:9) 2:1
4   D BOROŃ Sławomir Z PASZEK Hubert 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 3:1
5   A WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
0:3 (4:11, 1:11, 8:11) 3:2
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PASZEK Hubert
PRZEPOLSKI Dominik
3:0 (11:8, 14:12, 11:9) 4:2
7   A URBAN Piotr X PRZEPOLSKI Dominik 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 7:11) 4:3
8   B APOSTOŁ Paweł W KLIMCZAK Marek 1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 5:11) 4:4
9   D BOROŃ Sławomir Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 11:9) 5:4
10   C WIROŃSKI Piotr Z PASZEK Hubert 1:3 (8:11, 15:17, 11:3, 7:11) 5:5
11   A URBAN Piotr Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:8) 6:5
12   C WIROŃSKI Piotr W KLIMCZAK Marek 0:3 (7:11, 2:11, 14:16) 6:6
13   B APOSTOŁ Paweł Z PASZEK Hubert 3:1 (3:11, 11:4, 11:2, 11:5) 7:6
14   D BOROŃ Sławomir X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 8:6
2019-01-11 18:00 59 MKS KSOS Kraków IV - UKS „Gryf” Gdów II 4:10 tak
1   A CHRUSTEK Arsen W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B UTYLSKI Kornel X WCISŁO Konrad 0:3 (2:11, 7:11, 1:11) 0:2
3   C SZEWCZYK Hubert Y KOWALSKI Mateusz 3:1 (3:11, 11:8, 11:6, 11:9) 1:2
4   D POJASEK Wojciech Z MIERNIK Andrzej 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) 2:2
5   A SZEWCZYK Hubert
POJASEK Wojciech
W KOWALSKI Mateusz
MIERNIK Andrzej
3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:4) 3:2
6   B UTYLSKI Kornel
CHRUSTEK Arsen
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 3:3
7   A CHRUSTEK Arsen X WCISŁO Konrad 0:3 (6:11, 7:11, 2:11) 3:4
8   B UTYLSKI Kornel W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 1:11, 7:11) 3:5
9   D POJASEK Wojciech Y KOWALSKI Mateusz 0:3 (5:11, 1:11, 6:11) 3:6
10   C SZEWCZYK Hubert Z MIERNIK Andrzej 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:6
11   A CHRUSTEK Arsen Y KOWALSKI Mateusz 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 4:7
12   C SZEWCZYK Hubert W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 4:8
13   B UTYLSKI Kornel Z MIERNIK Andrzej 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 11:13, 8:11) 4:9
14   D POJASEK Wojciech X WCISŁO Konrad 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 4:10
2019-01-12 13:00 60 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Kłos” Olkusz 0:14 tak
1   A KORDAS Konrad W NOWAK Kamil 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B SIEDLECKI Antoni X PAŁKA Patryk 1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 6:11) 0:2
3   C POROSZEWSKI Jacek Y ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D KUREK Kinga Z TRZECIAK Jacek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:4
5   A KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
W PAŁKA Patryk
NOWAK Kamil
0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 0:5
6   B POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
X TRZECIAK Jacek
ŁASKAWIEC Jakub
0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:6
7   A PIETROW Aleksander X PAŁKA Patryk 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 0:7
8   B SIEDLECKI Antoni W NOWAK Kamil 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) 0:8
9   D KUREK Kinga Y ŁASKAWIEC Jakub 2:3 (7:11, 11:3, 9:11, 13:11, 11:13) 0:9
10   C POROSZEWSKI Jacek Z TRZECIAK Jacek 1:3 (1:11, 11:6, 10:12, 7:11) 0:10
11   A PIETROW Aleksander Y ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 0:11
12   C POROSZEWSKI Jacek W NOWAK Kamil 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:12
13   B SIEDLECKI Antoni Z TRZECIAK Jacek 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 0:13
14   D KUREK Kinga X PAŁKA Patryk 1:3 (1:11, 11:7, 11:13, 8:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13