V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2018-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-11-09 18:00 25 MKS KSOS Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12 tak
1   A PĘCZEK Mateusz W ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:1
2   B MAJDAK Rafał X ZĘBALA Paweł 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 8:11) 0:2
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y GUMULA Marcin 1:3 (13:15, 12:10, 9:11, 7:11) 0:3
4   D SZEWCZYK Hubert Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 0:4
5   A KROKOS Bartłomiej
DIETRICH Aleksander
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:5
6   B SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
X PIESZCZEK Włodzimierz
GUMULA Marcin
0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:6
7   A PĘCZEK Mateusz X ZĘBALA Paweł 3:1 (14:16, 13:11, 11:7, 11:6) 1:6
8   B MAJDAK Rafał W ZĘBALA Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 2:11) 1:7
9   D SZEWCZYK Hubert Y GUMULA Marcin 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 1:8
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 6:11) 1:9
11   A PĘCZEK Mateusz Y GUMULA Marcin 3:1 (11:9, 12:10, 11:13, 11:8) 2:9
12   C PIESZCZEK Mikołaj W ZĘBALA Mateusz 0:3 (3:11, 1:11, 5:11) 2:10
13   B KROKOS Bartłomiej Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 6:11) 2:11
14   D DIETRICH Aleksander X ZĘBALA Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 2:12
2018-11-14 19:00 26 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 3:11 tak
1   A NIEDBAŁA Tomasz W APOSTOŁ Paweł 0:3 (1:11, 3:11, 3:11) 0:1
2   B NOWAK Artur X LODOWSKI Janusz 3:1 (11:3, 9:11, 11:6, 11:5) 1:1
3   C MRYC Henryk Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:4) 2:1
4   D OSTROMĘCKI Rafał Z URBAN Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 2:2
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:9, 5:11) 2:3
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 3:3
7   A NIEDBAŁA Tomasz X LODOWSKI Janusz 0:3 (10:12, 10:12, 5:11) 3:4
8   B NOWAK Artur W APOSTOŁ Paweł 1:3 (11:5, 6:11, 3:11, 2:11) 3:5
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y WIROŃSKI Piotr 2:3 (8:11, 5:11, 11:7, 11:8, 6:11) 3:6
10   C MRYC Henryk Z URBAN Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 2:11) 3:7
11   A NIEDBAŁA Tomasz Y WIROŃSKI Piotr 1:3 (5:11, 5:11, 11:7, 8:11) 3:8
12   C MRYC Henryk W APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:7, 8:11) 3:9
13   B NOWAK Artur Z URBAN Piotr 2:3 (11:8, 6:11, 12:10, 9:11, 14:16) 3:10
14   D OSTROMĘCKI Rafał X LODOWSKI Janusz 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 13:15, 1:11) 3:11
2018-11-17 13:00 27 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11 tak
1   A KUREK Kinga W URBAN Witold 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) 0:1
2   B POROSZEWSKI Jacek X LUHA Peter 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) 0:2
3   C SIEDLECKI Antoni Y ŚLAZYK Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D KRAWCZYK Kacper Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) 1:3
5   A POROSZEWSKI Jacek
KORDAS Konrad
W LUHA Peter
ZIELIŃSKI Andrzej
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 1:4
6   B KRAWCZYK Kacper
KUREK Kinga
X ŚLAZYK Paweł
URBAN Witold
0:3 (7:11, 3:11, 12:14) 1:5
7   A KUREK Kinga X LUHA Peter 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 1:6
8   B POROSZEWSKI Jacek W URBAN Witold 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 1:7
9   D KRAWCZYK Kacper Y ŚLAZYK Paweł 3:1 (11:6, 7:11, 11:4, 11:7) 2:7
10   C SIEDLECKI Antoni Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 11:9) 3:7
11   A KUREK Kinga Y ŚLAZYK Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 3:8
12   C SIEDLECKI Antoni W URBAN Witold 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 3:9
13   B KORDAS Konrad Z ZIELIŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 3:10
14   D KRAWCZYK Kacper X LUHA Peter 0:3 (7:11, 2:11, 12:14) 3:11
2018-11-10 11:00 28 LKS „Kłos” Olkusz - PKS „Porta” Kraków I 7:7 tak
1   A PACIA Bartłomiej W NOWICKI Marek 1:3 (11:4, 3:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B SKOTNICZNY Rafał X KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:0) 1:1
3   C TOMSIA Sławomir Y KALICIAK Dariusz 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 4:11, 8:11) 1:2
4   D BALIK Robert Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:1, 9:11, 8:11) 1:3
5   A TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
3:2 (11:6, 11:9, 5:11, 6:11, 11:8) 2:3
6   B BALIK Robert
ŁASKAWIEC Jakub
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 2:4
7   A PACIA Bartłomiej X KUTYŁA Dawid 3:0 (14:12, 11:6, 11:8) 3:4
8   B SKOTNICZNY Rafał W NOWICKI Marek 0:3 (5:11, 6:11, 11:13) 3:5
9   D ŁASKAWIEC Jakub Y KALICIAK Dariusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 4:5
10   C TOMSIA Sławomir Z MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:4) 5:5
11   A PACIA Bartłomiej Y KALICIAK Dariusz 3:2 (12:14, 8:11, 11:5, 11:5, 11:7) 6:5
12   C TOMSIA Sławomir W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 6:6
13   B SKOTNICZNY Rafał Z MAŚLONG Mirosław 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 7:11) 6:7
14   D ŁASKAWIEC Jakub X PARTYKA Ryszard 3:2 (7:11, 14:12, 6:11, 11:3, 11:4) 7:7
2018-11-21 19:00 29 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2 tak
1   A KUCHARSKI Mateusz W KOPACKA Anna 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 1:0
2   B GUZIK Aleksandra X SYRDA Zuzanna 3:0 (11:5, 11:8, 11:1) 2:0
3   C WCISŁO Konrad Y BRUZDA Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 3:0
4   D KOWALSKI Mateusz Z GĄSIOR Natalia 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 3:1
5   A KUCHARSKI Mateusz
KOWALSKI Mateusz
W SYRDA Zuzanna
GĄSIOR Natalia
3:2 (11:6, 12:10, 8:11, 5:11, 11:8) 4:1
6   B WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 5:1
7   A KUCHARSKI Mateusz X SYRDA Zuzanna 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 6:1
8   B GUZIK Aleksandra W KOPACKA Anna 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) 7:1
9   D KOWALSKI Mateusz Y BRUZDA Julia 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 8:1
10   C WCISŁO Konrad Z GĄSIOR Natalia 3:2 (8:11, 11:6, 6:11, 11:6, 11:6) 9:1
11   A KUCHARSKI Mateusz Y BRUZDA Julia 3:0 (11:1, 13:11, 11:7) 10:1
12   C WCISŁO Konrad W KOPACKA Anna 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 11:1
13   B GUZIK Aleksandra Z GĄSIOR Natalia 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:9) 12:1
14   D KOWALSKI Mateusz X SYRDA Zuzanna 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 12:2
2018-11-06 18:00 30 UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 tak
1   A KLIMCZAK Marek W SŁOCIŃSKI Damian 1:3 (6:11, 8:11, 18:16, 2:11) 0:1
2   B LEWICKI Piotr X KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 1:1
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (11:13, 7:11, 8:11) 1:2
4   D PASZEK Hubert Z WIELGOSZ Mirosław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W KURDZIEL Mikołaj
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:3
6   B PASZEK Hubert
SZOSTAK Michał
X WIELGOSZ Mirosław
SŁOCIŃSKI Damian
0:3 (3:11, 1:11, 7:11) 2:4
7   A KLIMCZAK Marek X KOŁODZIEJ Justyna 3:2 (11:2, 7:11, 11:7, 9:11, 11:4) 3:4
8   B SZOSTAK Michał W SŁOCIŃSKI Damian 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 3:5
9   D PASZEK Hubert Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (11:13, 2:11, 9:11) 3:6
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z WIELGOSZ Mirosław 3:0 (14:12, 11:8, 12:10) 4:6
11   A KLIMCZAK Marek Y KURDZIEL Mikołaj 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:8) 5:6
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W SŁOCIŃSKI Damian 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 5:7
13   B SZOSTAK Michał Z WIELGOSZ Mirosław 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 5:8
14   D PASZEK Hubert X KOŁODZIEJ Justyna 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:6) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13