UKS „Rokicie” Szczytniki (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FILIPEK Angelika 2007 K 2019/2020 1626
2 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 K 2019/2020 2436
3 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 2019/2020 2393
4 KACZMARCZYK Julita 2006 K 2019/2020 2570
5 KLIMCZAK Marek 1965 M 2019/2020 176
6 KOSTUCH Gabriela 2009 K 2019/2020 2103
7 LEWICKI Piotr 1969 M 2019/2020 939
8 MARDOSZ Maciej 2010 M 2019/2020 2395
9 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 M 2019/2020 2439
10 RUDZKA Oliwia 2005 K 2019/2020 2584
11 SKOWRONEK Anna 2005 K 2019/2020 2577
12 SZOSTAK Michał 2005 M 2019/2020 2576
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-29 11:00 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-06 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki 0:14 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-25 20:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS KSOS Kraków V 1:13 (S) ⇓
5 5K 1/5 2019-11-10 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6 (S) ⇓
7 DPPM 2/1 2019-11-27 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Skawa” Wadowice 0:4 (S) ⇓
8 5K 1/7 2019-12-10 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇑
9 5K 1/8 2019-12-15 17:00 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki 2:12 (S) ⇑
10 5K 1/9 2020-01-05 17:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska I 5:9 (S) ⇓
11 5K 1/10 2020-01-11 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki 13:1 (S) ⇓
12 5K 1/11 2020-01-19 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS KSOS Kraków III 11:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FA
2
JK
3
JW
4
KJ
5
KM
6
LP
7
MM
8
PA
9
RO
10
SA
11
SM
1 (W) PKS „Porta” Kraków II 0,0       3,0 0,0   0,0     0,0 3
2 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0         0,0   1,0     0,0 1
3 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5       3,5   3,5       3,5 14
4 (D) MKS KSOS Kraków V 1,0   0,0     0,0   0,0     0,0 1
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 0,0       0,0     0,0 0,0 0,0 0
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 0,5       3,5     1,5     0,5 6
7 (D) MKS „Skawa” Wadowice         0,0   0,0       0,0 0
8 (D) „Siemacha” Kraków II 2,5   1,0   3,5   2,0     2,5 1,5 13
9 (W) KS GOKiS Wiśniowa 2,5       3,5     3,5     2,5 12
10 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0       3,5     1,5 0,0 0,0   5
11 (W) UKS „Gryf” Gdów III       0,0   0,0   1,0     0,0 1
12 (D) MKS KSOS Kraków III 2,0 1,5     3,0     2,0     2,5 11
Razem 12,0 1,5 1,0 0,0 23,5 0,0 5,5 10,5 0,0 2,5 10,5 67
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FILIPEK Angelika 2007 K 2019/2020 1626
2 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 K 2019/2020 2436
3 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 2019/2020 2393
4 KACZMARCZYK Julita 2006 K 2019/2020 2570
5 KLIMCZAK Marek 1965 M 2019/2020 176
6 LEWICKI Piotr 1969 M 2019/2020 939
7 MARDOSZ Maciej 2010 M 2019/2020 2395
8 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 M 2019/2020 2439
9 RUDZKA Oliwia 2005 K 2019/2020 2584
10 SKOWRONEK Anna 2005 K 2019/2020 2577
11 SZOSTAK Michał 2005 M 2019/2020 2576