IV liga rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BAKAŁA Sebastian (KS „Górnik” Wieliczka) 54 50 4 154:38 92,59
2 SZLAMKA Paweł (KS „Cracovia 1906” Kraków) 50 43 7 138:47 86,00
3 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 56 42 14 143:61 75,00
4 ROSIEK Michał (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 47 41 6 124:35 87,23
5 DĄBROWSKI Damian (MKS KSOS Kraków III) 52 41 11 133:60 78,85
6 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 50 38 12 124:73 76,00
7 BIERNACKI Maciej (GMKS Zielonki) 52 37 15 128:69 71,15
8 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 44 33 11 112:52 75,00
9 LASAK Robert (GMKS Zielonki) 45 33 12 115:56 73,33
10 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków III) 44 32 12 108:56 72,73
11 SITKO Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków III) 32 29 3 87:23 90,63
12 KRASNY Michał (MKS KSOS Kraków II) 44 28 16 100:69 63,64
13 PAWLUSIAK Jakub (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 46 28 18 98:66 60,87
14 ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice II) 48 28 20 97:81 58,33
15 SZLAMKA Andrzej (KS „Cracovia 1906” Kraków) 49 28 21 101:86 57,14
16 KUĆMIERCZYK Tomasz (GMKS Zielonki) 47 26 21 92:79 55,32
17 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 51 26 25 95:92 50,98
18 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka) 49 25 24 98:91 51,02
19 PASIECZNY Jan (KS „Cracovia 1906” Kraków) 42 24 18 90:70 57,14
20 BISZCZAD Bartosz (KS „Contra '06” Kraków) 51 24 27 99:97 47,06
21 KWEK Aleksander (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 34 23 11 80:49 67,65
22 KASPRZYK Arkadiusz (UKS „Zarabie” Myślenice II) 47 23 24 88:91 48,94
23 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 50 23 27 94:105 46,00
24 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 29 21 8 74:39 72,41
25 DAŃDA Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 39 21 18 70:74 53,85
26 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków III) 29 20 9 68:45 68,97
27 GONET Maciej (KS „Contra '06” Kraków) 29 19 10 64:43 65,52
28 ZLEZARCZYK Rafał (UKS „Zarabie” Myślenice II) 38 19 19 69:74 50,00
29 PODSIADŁO Dominik (MKS KSOS Kraków II) 33 18 15 70:60 54,55
30 GROMADA Arkadiusz (MKS KSOS Kraków III) 48 18 30 74:104 37,50
31 KURDZIEL Stanisław (KS „Contra '06” Kraków) 32 15 17 56:62 46,88
32 WOŹNY Dariusz (KS „Contra '06” Kraków) 33 15 18 63:69 45,45
33 KUREK Jacek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 42 15 27 66:95 35,71
34 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka) 41 14 27 64:89 34,15
35 KUĆMIERCZYK Wojciech (GMKS Zielonki) 32 13 19 55:69 40,63
36 PALMOWSKI Lech (KS „Cracovia 1906” Kraków) 19 12 7 39:28 63,16
37 STACH Sebastian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 21 12 9 41:36 57,14
38 WALA Tomasz (KS „Contra '06” Kraków) 17 11 6 39:30 64,71
39 ROMANOWSKI Cezary (GMKS Zielonki) 28 11 17 50:58 39,29
40 KOŁOS Arkadiusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 31 11 20 46:67 35,48
41 PIETRZYK Marcin (UKS „Jola” Kraków) 34 11 23 50:79 32,35
42 BIESAGA Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 33 10 23 56:78 30,30
43 JEDYNAK Damian (MKS KSOS Kraków III) 32 9 23 43:72 28,13
44 KAPIK Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków III) 9 8 1 26:5 88,89
45 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków III) 12 8 4 27:20 66,67
46 KULIŚ Mateusz (KS „Contra '06” Kraków) 21 8 13 39:46 38,10
47 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków III) 21 8 13 28:42 38,10
48 HARMACIŃSKI Adrian (MKS KSOS Kraków II) 29 7 22 46:74 24,14
49 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 11 6 5 21:19 54,55
50 PALCZYŃSKI Bogdan (KS „Podwawelski” Kraków III) 12 6 6 26:24 50,00
51 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 20 6 14 23:49 30,00
52 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 29 6 23 28:74 20,69
53 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka) 34 6 28 25:90 17,65
54 ROSIEK Kamil (MKS KSOS Kraków III) 36 6 30 35:98 16,67
55 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 7 5 2 17:8 71,43
56 WRÓBLEWSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 7 5 2 18:12 71,43
57 SARNA Ryszard (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 4 4 0 12:1 100,00
58 KLUZEK Grzegorz (KS „Podwawelski” Kraków III) 4 4 0 12:5 100,00
59 GAWLIK Paweł (MKS KSOS Kraków II) 17 4 13 20:41 23,53
60 JASTRZĘBSKI Zygmunt (UKS „Jola” Kraków) 20 4 16 17:53 20,00
61 KUTAJ Maksymilian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 28 4 24 25:78 14,29
62 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków III) 3 3 0 9:1 100,00
63 BUJAK Michał (MKS KSOS Kraków II) 3 3 0 9:1 100,00
64 DROZD Paweł (KS „Podwawelski” Kraków III) 4 3 1 10:7 75,00
65 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 2 1 7:5 66,67
66 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 3 2 1 7:5 66,67
67 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 4 2 2 10:7 50,00
68 REPETOWSKI Zbigniew (UKS „Jola” Kraków) 6 2 4 7:14 33,33
69 BURNETKO Arkadiusz (UKS „Jola” Kraków) 14 2 12 7:36 14,29
70 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków II) 17 2 15 15:47 11,76
71 PALUSZKIEWICZ Krystian (KS „Contra '06” Kraków) 18 2 16 7:50 11,11
72 STANKIEWICZ Tomasz (MKS KSOS Kraków III) 19 2 17 14:54 10,53
73 KNAPCZYK Józef (UKS „Zarabie” Myślenice II) 20 2 18 16:57 10,00
74 GADAWSKI Adrian (KS „Podwawelski” Kraków III) 2 1 1 4:4 50,00
75 HELENIAK Adam (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 2 1 1 4:4 50,00
76 PAWLUSIAK Ryszard (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 3 1 2 5:6 33,33
77 RUTKOWSKI Tadeusz (GMKS Zielonki) 8 1 7 5:23 12,50
78 ZAWADZKI Oskar (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 1 7 4:22 12,50
79 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka) 20 1 19 9:59 5,00
80 STĘPIEŃ Piotr (UKS „Jola” Kraków) 28 1 27 19:83 3,57
81 ZGUD Stanisław („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 3:9 0,00
82 MRÓZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 4 0 4 3:12 0,00
83 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 22 0 22 14:66 0,00
84 KANAS Tadeusz (MKS KSOS Kraków II) 2 0 2 1:6 0,00
85 WÓJCIK Albert (UKS „Jola” Kraków) 16 0 16 7:48 0,00
86 KĘSEK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 4 0 4 1:12 0,00
87 ZAJĄC Grzegorz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 20 0 20 5:60 0,00
88 ŁAWROWSKI Tadeusz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 10 0 10 2:30 0,00
89 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice II) 5 0 5 1:15 0,00
90 NOSEK Robert (MKS KSOS Kraków III) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BAKAŁA Sebastian (KS „Górnik” Wieliczka) 54 50 4 154:38 92,59
2 SITKO Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków III) 32 29 3 87:23 90,63
3 ROSIEK Michał (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 47 41 6 124:35 87,23
4 SZLAMKA Paweł (KS „Cracovia 1906” Kraków) 50 43 7 138:47 86,00
5 DĄBROWSKI Damian (MKS KSOS Kraków III) 52 41 11 133:60 78,85
6 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 50 38 12 124:73 76,00
7 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 56 42 14 143:61 75,00
8 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 44 33 11 112:52 75,00
9 LASAK Robert (GMKS Zielonki) 45 33 12 115:56 73,33
10 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków III) 44 32 12 108:56 72,73
11 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 29 21 8 74:39 72,41
12 BIERNACKI Maciej (GMKS Zielonki) 52 37 15 128:69 71,15
13 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków III) 29 20 9 68:45 68,97
14 KWEK Aleksander (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 34 23 11 80:49 67,65
15 GONET Maciej (KS „Contra '06” Kraków) 29 19 10 64:43 65,52
16 KRASNY Michał (MKS KSOS Kraków II) 44 28 16 100:69 63,64
17 PAWLUSIAK Jakub (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 46 28 18 98:66 60,87
18 ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice II) 48 28 20 97:81 58,33
19 PASIECZNY Jan (KS „Cracovia 1906” Kraków) 42 24 18 90:70 57,14
20 SZLAMKA Andrzej (KS „Cracovia 1906” Kraków) 49 28 21 101:86 57,14
21 KUĆMIERCZYK Tomasz (GMKS Zielonki) 47 26 21 92:79 55,32
22 PODSIADŁO Dominik (MKS KSOS Kraków II) 33 18 15 70:60 54,55
23 DAŃDA Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 39 21 18 70:74 53,85
24 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka) 49 25 24 98:91 51,02
25 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 51 26 25 95:92 50,98
26 ZLEZARCZYK Rafał (UKS „Zarabie” Myślenice II) 38 19 19 69:74 50,00
27 KASPRZYK Arkadiusz (UKS „Zarabie” Myślenice II) 47 23 24 88:91 48,94
28 BISZCZAD Bartosz (KS „Contra '06” Kraków) 51 24 27 99:97 47,06
29 KURDZIEL Stanisław (KS „Contra '06” Kraków) 32 15 17 56:62 46,88
30 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 50 23 27 94:105 46,00
31 WOŹNY Dariusz (KS „Contra '06” Kraków) 33 15 18 63:69 45,45
32 KUĆMIERCZYK Wojciech (GMKS Zielonki) 32 13 19 55:69 40,63
33 ROMANOWSKI Cezary (GMKS Zielonki) 28 11 17 50:58 39,29
34 GROMADA Arkadiusz (MKS KSOS Kraków III) 48 18 30 74:104 37,50
35 KUREK Jacek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 42 15 27 66:95 35,71
36 KOŁOS Arkadiusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 31 11 20 46:67 35,48
37 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka) 41 14 27 64:89 34,15
38 PIETRZYK Marcin (UKS „Jola” Kraków) 34 11 23 50:79 32,35
39 BIESAGA Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 33 10 23 56:78 30,30
40 JEDYNAK Damian (MKS KSOS Kraków III) 32 9 23 43:72 28,13
41 HARMACIŃSKI Adrian (MKS KSOS Kraków II) 29 7 22 46:74 24,14
42 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 29 6 23 28:74 20,69
43 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka) 34 6 28 25:90 17,65
44 ROSIEK Kamil (MKS KSOS Kraków III) 36 6 30 35:98 16,67
45 KUTAJ Maksymilian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 28 4 24 25:78 14,29
46 STĘPIEŃ Piotr (UKS „Jola” Kraków) 28 1 27 19:83 3,57
47 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 22 0 22 14:66 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PALMOWSKI Lech / PASIECZNY Jan
(KS „Cracovia 1906” Kraków)
6 6 0 18:5 100,00
2 SITKO Mirosław / PETKA Krzysztof
(KS „Podwawelski” Kraków III)
10 9 1 28:11 90,00
3 ROSIEK Michał / PAWLUSIAK Jakub
(UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II)
13 11 2 34:14 84,62
4 KASPRZYK Arkadiusz / ŚWIATŁOŃ Sebastian
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
6 5 1 17:4 83,33
5 KWEK Aleksander / KOZIEŁ Michał
(UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II)
11 9 2 30:11 81,82
6 GROMADA Arkadiusz / DĄBROWSKI Damian
(MKS KSOS Kraków III)
15 12 3 41:16 80,00
7 ZIMNICKI Tomasz / PIĄSTKA Michał
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
14 10 4 36:19 71,43
8 KUĆMIERCZYK Tomasz / BIERNACKI Maciej
(GMKS Zielonki)
13 9 4 31:18 69,23
9 SZOTT Krzysztof / BAKAŁA Sebastian
(KS „Górnik” Wieliczka)
13 9 4 32:20 69,23
10 RAJTAR Marek / KRASNY Michał
(MKS KSOS Kraków II)
10 6 4 23:16 60,00
11 SZLAMKA Paweł / SZLAMKA Andrzej
(KS „Cracovia 1906” Kraków)
16 9 7 33:26 56,25
12 ZLEZARCZYK Rafał / ZAKRZYŃSKI Wojciech
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
12 6 6 24:23 50,00
13 PASIECZNY Jan / ZAJĄC Grzegorz
(KS „Cracovia 1906” Kraków)
7 3 4 12:16 42,86
14 ROSIEK Kamil / JEDYNAK Damian
(MKS KSOS Kraków III)
7 3 4 13:18 42,86
15 KUĆMIERCZYK Wojciech / LASAK Robert
(GMKS Zielonki)
8 3 5 15:18 37,50
16 BISZCZAD Bartosz / WOŹNY Dariusz
(KS „Contra '06” Kraków)
8 3 5 13:17 37,50
17 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
8 3 5 11:19 37,50
18 GARYCKI Andrzej / GĘDŁEK Władysław
(KS „Górnik” Wieliczka)
9 3 6 13:21 33,33
19 PORĄBKA Dariusz / DAŃDA Krzysztof
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie)
7 2 5 12:15 28,57
20 KURDZIEL Stanisław / GONET Maciej
(KS „Contra '06” Kraków)
7 2 5 9:18 28,57
21 PIETRZYK Marcin / STĘPIEŃ Piotr
(UKS „Jola” Kraków)
9 1 8 7:26 11,11
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BAKAŁA Sebastian (KS „Górnik” Wieliczka) 54 50 4 15 10 5 55,0
2 ROSIEK Michał (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 47 41 6 16 13 3 47,5
3 SZLAMKA Paweł (KS „Cracovia 1906” Kraków) 50 43 7 16 9 7 47,5
4 DĄBROWSKI Damian (MKS KSOS Kraków III) 52 41 11 15 12 3 47,0
5 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 56 42 14 16 9 7 46,5
6 ZIMNICKI Tomasz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 50 38 12 15 11 4 43,5
7 BIERNACKI Maciej (GMKS Zielonki) 52 37 15 15 11 4 42,5
8 KOZIEŁ Michał (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 44 33 11 15 11 4 38,5
9 LASAK Robert (GMKS Zielonki) 45 33 12 13 7 6 36,5
10 CHŁĘDOWSKI Jakub (KS „Podwawelski” Kraków III) 44 32 12 14 9 5 36,5
11 SITKO Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków III) 32 29 3 12 10 2 34,0
12 PAWLUSIAK Jakub (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 46 28 18 13 11 2 33,5
13 SZLAMKA Andrzej (KS „Cracovia 1906” Kraków) 49 28 21 16 9 7 32,5
14 KRASNY Michał (MKS KSOS Kraków II) 44 28 16 14 8 6 32,0
15 ZAKRZYŃSKI Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice II) 48 28 20 15 8 7 32,0
16 KUĆMIERCZYK Tomasz (GMKS Zielonki) 47 26 21 15 9 6 30,5
17 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka) 49 25 24 15 9 6 29,5
18 KWEK Aleksander (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 34 23 11 13 11 2 28,5
19 PASIECZNY Jan (KS „Cracovia 1906” Kraków) 42 24 18 14 9 5 28,5
20 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 51 26 25 14 5 9 28,5
21 PIĄSTKA Michał („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 50 23 27 15 10 5 28,0
22 BISZCZAD Bartosz (KS „Contra '06” Kraków) 51 24 27 15 7 8 27,5
23 KASPRZYK Arkadiusz (UKS „Zarabie” Myślenice II) 47 23 24 15 8 7 27,0
24 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków III) 29 20 9 12 11 1 25,5
25 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 29 21 8 9 7 2 24,5
26 GROMADA Arkadiusz (MKS KSOS Kraków III) 48 18 30 15 12 3 24,0
27 DAŃDA Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 39 21 18 12 4 8 23,0
28 ZLEZARCZYK Rafał (UKS „Zarabie” Myślenice II) 38 19 19 12 6 6 22,0
29 GONET Maciej (KS „Contra '06” Kraków) 29 19 10 9 3 6 20,5
30 PODSIADŁO Dominik (MKS KSOS Kraków II) 33 18 15 11 4 7 20,0
31 KURDZIEL Stanisław (KS „Contra '06” Kraków) 32 15 17 10 4 6 17,0
32 WOŹNY Dariusz (KS „Contra '06” Kraków) 33 15 18 10 4 6 17,0
33 KUREK Jacek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 42 15 27 8 3 5 16,5
34 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka) 41 14 27 12 4 8 16,0
35 KUĆMIERCZYK Wojciech (GMKS Zielonki) 32 13 19 10 5 5 15,5
36 PALMOWSKI Lech (KS „Cracovia 1906” Kraków) 19 12 7 8 6 2 15,0
37 STACH Sebastian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 21 12 9 6 5 1 14,5
38 ROMANOWSKI Cezary (GMKS Zielonki) 28 11 17 6 4 2 13,0
39 KOŁOS Arkadiusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 31 11 20 11 4 7 13,0
40 PIETRZYK Marcin (UKS „Jola” Kraków) 34 11 23 13 2 11 12,0
41 WALA Tomasz (KS „Contra '06” Kraków) 17 11 6 5 0 5 11,0
42 BIESAGA Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 33 10 23 10 2 8 11,0
43 JEDYNAK Damian (MKS KSOS Kraków III) 32 9 23 10 4 6 11,0
44 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków III) 21 8 13 7 5 2 10,5
45 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków III) 12 8 4 5 4 1 10,0
46 KULIŚ Mateusz (KS „Contra '06” Kraków) 21 8 13 6 4 2 10,0
47 KAPIK Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków III) 9 8 1 3 2 1 9,0
48 HARMACIŃSKI Adrian (MKS KSOS Kraków II) 29 7 22 9 2 7 8,0
49 ROSIEK Kamil (MKS KSOS Kraków III) 36 6 30 12 4 8 8,0
50 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 11 6 5 3 2 1 7,0
51 PALCZYŃSKI Bogdan (KS „Podwawelski” Kraków III) 12 6 6 4 2 2 7,0
52 PORĄBKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 20 6 14 10 2 8 7,0
53 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka) 34 6 28 6 1 5 6,5
54 KONSTANTY Adam (UKS „Jola” Kraków) 29 6 23 12 0 12 6,0
55 KUTAJ Maksymilian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 28 4 24 10 4 6 6,0
56 SARNA Ryszard (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 4 4 0 3 3 0 5,5
57 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 7 5 2 2 1 1 5,5
58 WRÓBLEWSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 7 5 2 2 1 1 5,5
59 KLUZEK Grzegorz (KS „Podwawelski” Kraków III) 4 4 0 1 1 0 4,5
60 GAWLIK Paweł (MKS KSOS Kraków II) 17 4 13 4 1 3 4,5
61 JASTRZĘBSKI Zygmunt (UKS „Jola” Kraków) 20 4 16 9 0 9 4,0
62 BUJAK Michał (MKS KSOS Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
63 DROZD Paweł (KS „Podwawelski” Kraków III) 4 3 1 1 1 0 3,5
64 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków III) 3 3 0 0 0 0 3,0
65 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka) 20 1 19 12 4 8 3,0
66 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 3 2 1 1 1 0 2,5
67 BURNETKO Arkadiusz (UKS „Jola” Kraków) 14 2 12 5 1 4 2,5
68 STANKIEWICZ Tomasz (MKS KSOS Kraków III) 19 2 17 5 1 4 2,5
69 KNAPCZYK Józef (UKS „Zarabie” Myślenice II) 20 2 18 6 1 5 2,5
70 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice II) 3 2 1 1 0 1 2,0
71 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 4 2 2 1 0 1 2,0
72 HELENIAK Adam (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 2 1 1 2 2 0 2,0
73 REPETOWSKI Zbigniew (UKS „Jola” Kraków) 6 2 4 2 0 2 2,0
74 RUTKOWSKI Tadeusz (GMKS Zielonki) 8 1 7 5 2 3 2,0
75 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków II) 17 2 15 6 0 6 2,0
76 PALUSZKIEWICZ Krystian (KS „Contra '06” Kraków) 18 2 16 5 0 5 2,0
77 GADAWSKI Adrian (KS „Podwawelski” Kraków III) 2 1 1 1 1 0 1,5
78 PAWLUSIAK Ryszard (UKS „Polfin-Ogrodzenia.biz” Oświęcim II) 3 1 2 2 1 1 1,5
79 ZAWADZKI Oskar (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 1 7 3 1 2 1,5
80 STĘPIEŃ Piotr (UKS „Jola” Kraków) 28 1 27 12 1 11 1,5
81 ZAJĄC Grzegorz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 20 0 20 9 3 6 1,5
82 KĘSEK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice II) 4 0 4 1 1 0 0,5
83 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 22 0 22 7 1 6 0,5
84 ŁAWROWSKI Tadeusz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 10 0 10 1 0 1 0,0
85 ZGUD Stanisław („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie) 3 0 3 0 0 0 0,0
86 MRÓZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków II) 4 0 4 1 0 1 0,0
87 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice II) 5 0 5 2 0 2 0,0
88 KANAS Tadeusz (MKS KSOS Kraków II) 2 0 2 1 0 1 0,0
89 WÓJCIK Albert (UKS „Jola” Kraków) 16 0 16 7 0 7 0,0
90 NOSEK Robert (MKS KSOS Kraków III) 2 0 2 1 0 1 0,0
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8