V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-26 19:00 13 KS „Gorce” Nowy Targ V - KTS „Victoria” Spytkowice II 0:14
1   A CZYSZCZOŃ Robert W BOBAK Piotr 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B KUROS Antoni X MUCHA Daniel 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C KOWALCZYK Bartosz Y KAJFASZ Bogdan 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 4:11) 0:3
4   D ŻÓŁTEK Daniel Z ŚLUSARCZYK Michał 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 0:4
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 0:5
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:6
7   A CZYSZCZOŃ Robert X MUCHA Daniel 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 0:7
8   B KUROS Antoni W BOBAK Piotr 2:3 (10:12, 11:8, 12:10, 10:12, 9:11) 0:8
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y KAJFASZ Bogdan 0:3 (8:11, 1:11, 2:11) 0:9
10   C KOWALCZYK Bartosz Z ŚLUSARCZYK Michał 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:10
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y KAJFASZ Bogdan 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 0:11
12   C KOWALCZYK Bartosz W BOBAK Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) 0:12
13   B KUROS Antoni Z ŚLUSARCZYK Michał 1:3 (4:11, 6:11, 13:11, 4:11) 0:13
14   D ŻÓŁTEK Daniel X MUCHA Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 0:14
2020-11-19 19:00 14 UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A KOLASA Dawid W KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:5) 1:0
2   B KOLASA Iwona X BANAŚ Jan 3:1 (10:12, 11:3, 11:9, 11:7) 2:0
3   C KUNKA Aleksandra Y KACHEL Jan 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 2:1
4   D KAMIŃSKA Martyna Z GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (4:11, 10:12, 11:6, 9:11) 2:3
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 2:4
7   A KOLASA Dawid X BANAŚ Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 3:4
8   B KOLASA Iwona W KACHEL Piotr 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:2) 4:4
9   D KAMIŃSKA Martyna Y KACHEL Jan 1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 6:11) 4:5
10   C KUNKA Aleksandra Z GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) 4:6
11   A KOLASA Dawid Y KACHEL Jan 1:3 (3:11, 10:12, 11:5, 13:15) 4:7
12   C KUNKA Aleksandra W KACHEL Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 4:8
13   B KOLASA Iwona Z GRAJNY Piotr 1:3 (6:11, 11:3, 6:11, 8:11) 4:9
14   D KAMIŃSKA Martyna X BANAŚ Jan 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 4:10
2020-11-27 17:00 15 LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Skawa” Wadowice III 3:11
1   A ŁOWAS Marcin W KRUPA Cezary 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B KLUCZ Wojciech X MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 1:1
3   C GOSZTYŁA Jan Y RUPA Robert 1:3 (1:11, 12:14, 11:7, 6:11) 1:2
4   D PALENIK Jerzy Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 1:3
5   A ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
W JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 9:11) 1:4
6   B PALENIK Jerzy
GOSZTYŁA Jan
X RUPA Robert
MACIEJCZYK Paweł
2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:8, 9:11) 1:5
7   A ŁOWAS Marcin X MACIEJCZYK Paweł 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:8) 2:5
8   B KLUCZ Wojciech W KRUPA Cezary 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 2:6
9   D PALENIK Jerzy Y RUPA Robert 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 12:14) 2:7
10   C PAWLAK Piotr Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 2:8
11   A ŁOWAS Marcin Y RUPA Robert 3:2 (5:11, 11:5, 13:11, 5:11, 11:7) 3:8
12   C PAWLAK Piotr W KRUPA Cezary 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 3:11) 3:9
13   B KLUCZ Wojciech Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 4:11) 3:10
14   D PALENIK Jerzy X MACIEJCZYK Paweł 1:3 (11:3, 14:16, 5:11, 12:14) 3:11
2020-10-30 18:00 16 KS „Backhand” Andrychów - „Power Rangers” Czarny Dunajec 13:1
1   A SKRZYPIEC Dawid W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) 1:0
2   B MERTA Rafał X WINIARSKI Adam 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:0
3   C ORLICKI Krzysztof Y PRACHARCZYK Krystian 3:1 (11:4, 5:11, 14:12, 11:7) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:5, 8:11, 11:4, 11:6) 4:0
5   A SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
W BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 5:0
6   B MERTA Rafał
ORLICKI Krzysztof
X WINIARSKI Adam
PRACHARCZYK Krystian
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 6:0
7   A SKRZYPIEC Dawid X WINIARSKI Adam 3:1 (11:7, 11:13, 11:6, 11:5) 7:0
8   B MERTA Rafał W BANDYK Katarzyna 3:1 (11:13, 11:8, 11:3, 11:3) 8:0
9   D NOWAK Łukasz Y PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 9:0
10   C ORLICKI Krzysztof Z PALARZ Jan 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 9:1
11   A SKRZYPIEC Dawid Y PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:9, 11:0, 11:7) 10:1
12   C ORLICKI Krzysztof W BANDYK Katarzyna 3:1 (11:2, 10:12, 11:7, 11:3) 11:1
13   B MERTA Rafał Z PALARZ Jan 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8) 12:1
14   D NOWAK Łukasz X WINIARSKI Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7