V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-16 18:00 21 KS „Backhand” Andrychów - UKS „Tornado” Waksmund 13:1
1   A MERTA Rafał W KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B ORLICKI Krzysztof X KOLASA Iwona 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 2:0
3   C OCHMAN Michał Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z KOLASA Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 4:0
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 5:0
6   B NOWAK Łukasz
ORLICKI Krzysztof
X KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:8) 6:0
7   A MERTA Rafał X KOLASA Iwona 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 7:0
8   B ORLICKI Krzysztof W KAMIŃSKA Martyna 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:8) 8:0
9   D NOWAK Łukasz Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 9:0
10   C OCHMAN Michał Z KOLASA Dawid 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 10:0
11   A MERTA Rafał Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 11:0
12   C OCHMAN Michał W KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 12:0
13   B ORLICKI Krzysztof Z KOLASA Dawid 2:3 (11:8, 8:11, 11:5, 10:12, 9:11) 12:1
14   D NOWAK Łukasz X KOLASA Iwona 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 13:1
2020-12-18 17:00 22 LKS „Orawa” Jabłonka - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2
1   A GOSZTYŁA Jan W CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:7, 10:12, 11:8, 8:11, 4:11) 0:1
2   B LITWIAK Tadeusz X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:1
3   C ŁOWAS Marcin Y KUWIK Hubert 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 2:1
4   D PALENIK Jerzy Z KUROS Antoni 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 3:1
5   A LITWIAK Tadeusz
GOSZTYŁA Jan
W CZYSZCZOŃ Robert
KUROS Antoni
2:3 (8:11, 11:2, 8:11, 11:7, 9:11) 3:2
6   B ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
X KOWALCZYK Bartosz
KUWIK Hubert
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 4:2
7   A KLUCZ Wojciech X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 5:2
8   B LITWIAK Tadeusz W CZYSZCZOŃ Robert 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 11:13, 11:9) 6:2
9   D PALENIK Jerzy Y KUWIK Hubert 3:0 (11:5, 11:1, 11:5) 7:2
10   C ŁOWAS Marcin Z KUROS Antoni 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 8:2
11   A KLUCZ Wojciech Y KUWIK Hubert 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 9:2
12   C ŁOWAS Marcin W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 10:2
13   B LITWIAK Tadeusz Z KUROS Antoni 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 11:2
14   D PALENIK Jerzy X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) 12:2
2020-10-21 18:00 23 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A WINIARSKI Adam W GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) 0:1
2   B BODZIONY Grzegorz X BANAŚ Jan 3:2 (8:11, 9:11, 12:10, 11:9, 11:1) 1:1
3   C PRACHARCZYK Krystian Y KACHEL Jan 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 7:11) 1:2
4   D BANDYK Katarzyna Z KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:8) 2:2
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B WINIARSKI Adam
PRACHARCZYK Krystian
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (7:11, 7:11, 16:14, 6:11) 2:4
7   A WŁODEK Sławomir X BANAŚ Jan 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8) 3:4
8   B BODZIONY Piotr W GRAJNY Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 3:5
9   D BANDYK Katarzyna Y KACHEL Jan 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 3:6
10   C PALARZ Jan Z KACHEL Piotr 2:3 (9:11, 11:6, 4:11, 11:6, 6:11) 3:7
11   A WŁODEK Sławomir Y KACHEL Jan 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 3:8
12   C PALARZ Jan W GRAJNY Piotr 2:3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:9, 9:11) 3:9
13   B BODZIONY Piotr Z KACHEL Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 3:10
14   D BANDYK Katarzyna X KRUPKA Sławomir 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:6) 4:10
2020-12-19 14:00 24 MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
1   A KRUPA Cezary W BOBAK Jacek 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 1:0
2   B JOŃCZYK Bartłomiej X BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:6) 2:0
3   C RUPA Robert Y KAJFASZ Bogdan 3:1 (11:2, 11:9, 9:11, 11:7) 3:0
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z MUCHA Daniel 2:3 (11:5, 8:11, 11:13, 11:7, 7:11) 3:1
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 4:1
6   B RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
X MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
3:2 (13:11, 11:7, 7:11, 8:11, 13:11) 5:1
7   A KRUPA Cezary X ŚLUSARCZYK Michał 3:2 (12:10, 11:7, 7:11, 8:11, 13:11) 6:1
8   B JOŃCZYK Bartłomiej W BOBAK Jacek 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 7:1
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 8:1
10   C RUPA Robert Z MUCHA Daniel 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 8:2
11   A KRUPA Cezary Y KAJFASZ Bogdan 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:3) 9:2
12   C RUPA Robert W BOBAK Jacek 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 10:2
13   B JOŃCZYK Bartłomiej Z MUCHA Daniel 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 12:10) 11:2
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X ŚLUSARCZYK Michał 3:0 (11:1, 11:4, 11:9) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7