V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-18 18:00 16 LKS „Victoria” Nidek II - KS „Unia” Naprawa 12:2
1   A BEDNARZ Paweł W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (11:8, 11:3, 10:12, 11:6) 1:0
2   B FILEK Maciej X MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:6, 11:7) 2:0
3   C ŻYDEK Kamil Y TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 3:0
4   D PENKALA Artur Z NOSIDLAK Szymon 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 4:0
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W MOŻDŻEŃ Arkadiusz
NOSIDLAK Szymon
3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:7) 5:0
6   B FILEK Maciej
ŻYDEK Kamil
X KOŁODZIEJCZYK Mateusz
TYMAŃSKI Radosław
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 6:0
7   A BEDNARZ Paweł X MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:2 (9:11, 11:8, 12:10, 7:11, 12:10) 7:0
8   B FILEK Maciej W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 8:0
9   D PENKALA Artur Y TYMAŃSKI Radosław 3:0 (12:10, 11:6, 11:2) 9:0
10   C ŻYDEK Kamil Z NOSIDLAK Szymon 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:8) 10:0
11   A BEDNARZ Paweł Y TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 11:0
12   C ŻYDEK Kamil W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 12:0
13   B ZOŃ Bartosz Z NOSIDLAK Szymon 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 9:11, 11:13) 12:1
14   D GIBAS Piotr X MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 5:11) 12:2
2020-11-04 18:00 17 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6
1   A MORAWETZ Krzysztof W MARDUŁA Mateusz 2:3 (11:13, 11:8, 7:11, 11:6, 5:11) 0:1
2   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X LECH Maja 3:1 (12:10, 13:15, 11:8, 11:8) 1:1
3   C GRELA Antoni Y MROCZKA Alicja 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D WOJAS Wojciech Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 2:3 (9:11, 11:6, 11:6, 4:11, 7:11) 1:3
5   A WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
W LECH Maja
MARDUŁA Mateusz
3:2 (14:12, 7:11, 13:15, 11:7, 11:3) 2:3
6   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
GRELA Antoni
X MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 13:11) 3:3
7   A MORAWETZ Krzysztof X LECH Maja 2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 5:11, 6:11) 3:4
8   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:4
9   D WOJAS Wojciech Y MROCZKA Alicja 1:3 (12:10, 2:11, 5:11, 5:11) 4:5
10   C SUCHOWIAN Jan Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 5:5
11   A MORAWETZ Krzysztof Y MROCZKA Alicja 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 11:5) 6:5
12   C SUCHOWIAN Jan W MARDUŁA Mateusz 3:1 (11:5, 8:11, 14:12, 11:8) 7:5
13   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:2 (11:6, 2:11, 2:11, 13:11, 11:8) 8:5
14   D MOTYKA Janusz X LECH Maja 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 8:6
2020-12-16 18:00 18 KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Skawa” Wadowice II 6:8
1   A BOBER Damian W PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 1:0
2   B PITALA Stanisław X WIŚNIEWSKI Mateusz 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 7:11) 1:1
3   C CAPUTA Henryk Y PIEKARCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:2
4   D SURMA Mariusz Z BIELAŃSKI Dariusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 2:2
5   A BOBER Damian
GODAWSKI Dariusz
W BIELAŃSKI Dariusz
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:9) 3:2
6   B PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
X PIEKARCZYK Tomasz
PIEKARCZYK Zuzanna
1:3 (8:11, 10:12, 14:12, 9:11) 3:3
7   A BOBER Damian X WIŚNIEWSKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:9) 4:3
8   B PITALA Stanisław W PIEKARCZYK Zuzanna 0:3 (14:16, 6:11, 6:11) 4:4
9   D SURMA Mariusz Y PIEKARCZYK Tomasz 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 9:11) 4:5
10   C CAPUTA Henryk Z BIELAŃSKI Dariusz 1:3 (8:11, 13:11, 9:11, 5:11) 4:6
11   A BOBER Damian Y PIEKARCZYK Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 5:6
12   C CAPUTA Henryk W PIEKARCZYK Zuzanna 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 6:11) 5:7
13   B PITALA Stanisław Z BIELAŃSKI Dariusz 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 7:11) 5:8
14   D SURMA Mariusz X WIŚNIEWSKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7