IV liga mężczyzn zachód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2019-04-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-06 11:00 73 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 tak
1   A CZYŻYCKI Bogdan W KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:1
2   B NALEPA Maciej X KLAG Wiktor 2:3 (7:11, 11:6, 7:11, 11:8, 7:11) 0:2
3   C KUZIO Waldemar Y SUBIK Filip 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) 1:2
4   D DŹWIG Andrzej Z WĄSIK Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A KUZIO Waldemar
CZYŻYCKI Bogdan
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 2:3
6   B NALEPA Maciej
DŹWIG Andrzej
X SUBIK Filip
KLAG Wiktor
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 12:10) 3:3
7   A CZYŻYCKI Bogdan X KLAG Wiktor 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11) 3:4
8   B NALEPA Maciej W KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 7:11) 3:5
9   D DŹWIG Andrzej Y SUBIK Filip 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 10:12) 3:6
10   C KUZIO Waldemar Z WĄSIK Marcin 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) 3:7
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y SUBIK Filip 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 4:7
12   C KUZIO Waldemar W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 5:7
13   B NALEPA Maciej Z WĄSIK Marcin 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:8, 12:10) 6:7
14   D DŹWIG Andrzej X KLAG Wiktor 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 12:10) 7:7
2019-04-06 11:00 74 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 tak
1   A CELARY Mateusz W KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:5, 11:3, 6:11, 11:8) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X BRUZDA Rafał 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:6) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y PIĄSTKA Michał 1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 9:11) 2:1
4   D TURECKI Kacper Z WOJDYŁA Dominik 3:2 (13:11, 9:11, 11:6, 4:11, 11:7) 3:1
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
3:2 (11:9, 11:3, 10:12, 9:11, 11:4) 4:1
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 5:1
7   A CELARY Mateusz X BRUZDA Rafał 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 7:1
9   D TURECKI Kacper Y PIĄSTKA Michał 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) 8:1
10   C KUTAJ Maksymilian Z WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y PIĄSTKA Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 10:1
12   C KUTAJ Maksymilian W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 11:1
13   B KOŁOS Arkadiusz Z WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:3, 11:7, 10:12, 11:6) 12:1
14   D TURECKI Kacper X BRUZDA Rafał 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 13:1
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.