IV liga mężczyzn zachód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2019-04-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-28 10:30 75 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - TKS „Opoka” Trzebinia 12:2 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 1:0
2   B ZIMNICKI Tomasz X BAŁUSZEK Kamil 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:7) 2:0
3   C BRUZDA Rafał Y GLANOWSKI Bartosz 3:2 (8:11, 7:11, 11:4, 11:5, 11:8) 3:0
4   D PIĄSTKA Michał Z FRĄCZEK Łukasz 3:2 (7:11, 11:6, 11:5, 9:11, 11:8) 4:0
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:4) 5:0
6   B PORĄBKA Dariusz
ZIMNICKI Tomasz
X BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
2:3 (4:11, 11:6, 8:11, 13:11, 6:11) 5:1
7   A KURCZYNA Łukasz X BAŁUSZEK Kamil 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:5) 6:1
8   B ZIMNICKI Tomasz W SŁOCIŃSKI Damian 3:1 (5:11, 11:6, 11:8, 11:4) 7:1
9   D PIĄSTKA Michał Y GLANOWSKI Bartosz 3:2 (11:6, 10:12, 6:11, 11:8, 16:14) 8:1
10   C BRUZDA Rafał Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:5) 9:1
11   A KURCZYNA Łukasz Y GLANOWSKI Bartosz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 10:1
12   C BRUZDA Rafał W SŁOCIŃSKI Damian 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:8) 11:1
13   B PORĄBKA Dariusz Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (12:10, 5:11, 11:6, 11:8) 12:1
14   D PIĄSTKA Michał X BAŁUSZEK Kamil 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 7:11) 12:2
2019-04-07 14:00 76 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (9:11, 11:7, 11:3, 7:11, 11:7) 1:0
2   B KLAG Wiktor X KUTAJ Maksymilian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 1:1
3   C SUBIK Filip Y CELARY Mateusz 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 1:2
4   D WĄSIK Marcin Z TURECKI Kacper 1:3 (8:11, 6:11, 11:3, 7:11) 1:3
5   A WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 1:4
6   B SUBIK Filip
KLAG Wiktor
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
0:3 (7:11, 11:13, 9:11) 1:5
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 2:5
8   B KLAG Wiktor W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 12:10, 11:8) 3:5
9   D WĄSIK Marcin Y CELARY Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 3:6
10   C SUBIK Filip Z TURECKI Kacper 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:6
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y CELARY Mateusz 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 9:11) 4:7
12   C SUBIK Filip W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 6:11, 11:8) 5:7
13   B KLAG Wiktor Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 1:11, 3:11) 5:8
14   D WĄSIK Marcin X KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 6:8
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.