Marek Mozdyniewicz
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1981-05-05
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 17:00 ⇨ 2017-09-20 18:00
11. KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 7:3
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ROZUM Dawid 3:1 (12:10, 11:7, 7:11, 11:4) ⇑
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z KOSMAL Dawid 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 16:00 ⇨ 2017-10-15 11:00
15. ULKS „Lachowice” - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
4 2 D KACHEL Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) ⇑
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 4:11) ⇑
8 2 C SURMA Krzysztof Z MOZDYNIEWICZ Marek 2:3 (11:8, 12:10, 3:11, 11:13, 3:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 17:00 ⇨ 2017-10-24 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇑
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-29 11:00
28. UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
4 2 D OLBRYCHT Michał Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) ⇑
5 1 A KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
1:3 (11:7, 3:11, 3:11, 9:11) ⇑
8 2 C SPOREK Szymon Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 14:00 ⇨ 2017-11-18 11:00
2. PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Gorce” Nowy Targ 8:2
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 4:11) ⇑
5 1 A CYRNEK Piotr
DZIUKIEWICZ Kamil
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:7) ⇓
8 2 C CZERNIK Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-18 15:00
40. AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
4 2 D BOROWIAK Krzysztof Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
5 1 A BLAT Piotr
CHMIELOWSKI Jakub
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 5:11) ⇑
8 2 C SALAMON Paweł Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 11:00
53. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8
4 2 D MAGULSKI Damian Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇑
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑
8 2 C KAIM Adrian Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (4:11, 1:11, 11:9, 10:12) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-25 17:00 ⇨ 2017-12-17 16:00
45. KS „Gorce” Nowy Targ - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W TOMOŃ Grzegorz 3:1 (11:7, 11:3, 6:11, 11:2) ⇑
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z SEROKA Szymon 3:0 (11:9, 13:11, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 17:00
66. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9
4 2 D GALUS Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (6:11, 1:11, 5:11) ⇑
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 3:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇑
8 2 C NOSAL Mirosław Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (1:11, 3:11, 8:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-19 18:00
67. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5
4 2 D OSIKA Sławomir Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (11:4, 11:2, 9:11, 11:8) ⇓
5 1 A KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇑
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 17:00 ⇨ 2018-01-21 17:00
56. KS „Gorce” Nowy Targ - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 7:3
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W WIŚNIEWSKI Karol 1:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:13) ⇓
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
2:3 (13:11, 9:11, 15:13, 8:11, 4:11) ⇓
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 17:00 ⇨ 2018-01-23 18:00
78. KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W STRZAŁKA Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 6:11, 13:11) ⇑
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z JANIK Tomasz 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-17 17:00
100. KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 7:3
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W KUZMENKO Hrihorii 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) ⇑
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
2:3 (4:11, 11:4, 9:11, 11:5, 7:11) ⇓
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (13:11, 11:6, 10:12, 11:7) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-10 11:00 ⇨ 2018-03-18 18:30
96. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
4 2 D ROZUM Dawid Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
ROZUM Dawid
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:9, 5:11) ⇑
8 2 C GAIK Krystian Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (9:11, 1:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-10 16:00 ⇨ 2018-04-13 20:40
93. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7
4 2 D PETKA Krzysztof Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (1:11, 4:11, 3:11) ⇑
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 10:12, 11:7, 11:13, 5:11) ⇑
8 2 C JANIK Tomasz Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (3:11, 11:5, 11:6, 11:9) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-04-08 16:00 ⇨ 2018-04-14 17:30
101. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
4 2 D KRUKAR Piotr Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) ⇑
6 2 C ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
W MOZDYNIEWICZ Marek
KOLASA Szymon
0:3 (7:11, 9:11, 4:11) ⇑
8 2 C ANTOSIAK Daniel Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (3:11, 5:11, 11:6, 3:11) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-21 17:00 ⇨ 2018-04-29 18:00
106. KS „Gorce” Nowy Targ - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 12:10) ⇑
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X CYRNEK Piotr
ŻOŁYNIAK Hubert
1:3 (11:7, 9:11, 12:14, 9:11) ⇓
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z CZERNIK Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
813 BLAT Piotr 1967
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1427 CHUDOBA Piotr 1981
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
812 IWANIUCH Rafał 1987
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
855 KĄDZIELA Marek 1982
843 KLESZCZ Marcin 1986
1966 KLOCEK Kamil 1999
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
2443 KRUKAR Piotr 2003
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
842 MIRUS Paweł 1989
229 MOTYKA Tadeusz 1961
378 NOSAL Mirosław 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
829 PELCZAR Dawid 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
807 PODSIADŁO Maciej 1989
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
344 ROZUM Dawid 1998
2218 SALAMON Paweł 1969
797 SARNIK Grzegorz 1991
1944 SEROKA Szymon 2001
2202 SPOREK Szymon 2004
17 STRZAŁKA Marek 1969
857 SUCHECKI Wacław 1968
98 SURMA Krzysztof 1981
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
280 TWARÓG Mariusz 1997
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
795 WŁODYKA Paweł 1983
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996