VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 32 29 3 89:23 90,63
2 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 28 28 0 84:7 100,00
3 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 25 2 77:15 92,59
4 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 30 25 5 80:22 83,33
5 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 24 23 1 71:17 95,83
6 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 33 20 13 72:51 60,61
7 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków V) 26 18 8 62:31 69,23
8 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków VI) 30 16 14 57:54 53,33
9 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 25 15 10 51:40 60,00
10 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 27 15 12 60:43 55,56
11 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 30 15 15 56:55 50,00
12 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 18 14 4 47:15 77,78
13 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 19 14 5 44:28 73,68
14 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 21 14 7 50:28 66,67
15 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 23 14 9 50:34 60,87
16 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 15 13 2 41:10 86,67
17 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 13 3 42:17 81,25
18 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 19 13 6 42:21 68,42
19 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 23 13 10 44:32 56,52
20 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 23 13 10 44:33 56,52
21 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 24 13 11 44:44 54,17
22 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 12 12 0 36:6 100,00
23 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 22 12 10 45:35 54,55
24 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 11 11 0 33:3 100,00
25 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 18 11 7 35:26 61,11
26 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 32:18 66,67
27 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 17 10 7 34:27 58,82
28 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 28 10 18 33:57 35,71
29 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 28 10 18 34:64 35,71
30 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 17 8 9 25:32 47,06
31 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 20 8 12 29:40 40,00
32 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 7 0 21:4 100,00
33 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 9 7 2 25:12 77,78
34 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 17 7 10 28:34 41,18
35 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 19 7 12 22:37 36,84
36 GŁOWACKI Dawid (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 18:8 75,00
37 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 8 6 2 22:10 75,00
38 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 9 6 3 22:11 66,67
39 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 32 6 26 29:79 18,75
40 PUT Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 5 3 18:11 62,50
41 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 14 5 9 20:28 35,71
42 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 16 5 11 23:35 31,25
43 JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków IV) 20 5 15 21:46 25,00
44 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 20 5 15 15:49 25,00
45 TURECKI Jarosław (UKS „Gryf” Gdów II) 7 4 3 13:9 57,14
46 PALACZ Daniel (KS „Podwawelski” Kraków V) 13 4 9 20:29 30,77
47 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 20 4 16 17:52 20,00
48 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków VI) 3 3 0 9:0 100,00
49 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków VI) 3 3 0 9:0 100,00
50 CHWOJKO Jagoda (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 3 3 13:10 50,00
51 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów II) 6 3 3 10:9 50,00
52 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 3 6 15:20 33,33
53 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 12 3 9 14:27 25,00
54 KLIMA Karolina (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 2 7 6:24 22,22
55 WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 11 2 9 9:29 18,18
56 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 15 2 13 17:42 13,33
57 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 1 2 6:6 33,33
58 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 1 2 3:7 33,33
59 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 5 1 4 5:14 20,00
60 ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce) 14 1 13 10:41 7,14
61 GADZINA Krystian („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 16 1 15 7:47 6,25
62 PERZ Izabela („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 18 1 17 7:53 5,56
63 PERZ Szymon („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 19 1 18 9:55 5,26
64 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 1:3 0,00
65 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 3 0 3 1:9 0,00
66 STACHURA Magdalena („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 16 0 16 5:48 0,00
67 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 10 0 10 2:30 0,00
68 GADZINA Karol („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 11 0 11 1:33 0,00
69 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 7 0 7 0:21 0,00
70 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 7 0 7 0:21 0,00
71 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 2 0 2 0:6 0,00
72 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 10 0 10 0:30 0,00
73 ZAKRZEWSKI Ryszard (GOK Charsznica) 1 0 1 0:3 0,00
74 NOWAK Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 19 0 19 0:57 0,00
75 KLIMA Konrad (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 28 28 0 84:7 100,00
2 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 24 23 1 71:17 95,83
3 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 25 2 77:15 92,59
4 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 32 29 3 89:23 90,63
5 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 15 13 2 41:10 86,67
6 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 30 25 5 80:22 83,33
7 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 13 3 42:17 81,25
8 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 18 14 4 47:15 77,78
9 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 19 14 5 44:28 73,68
10 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków V) 26 18 8 62:31 69,23
11 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 19 13 6 42:21 68,42
12 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 21 14 7 50:28 66,67
13 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 32:18 66,67
14 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 18 11 7 35:26 61,11
15 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 23 14 9 50:34 60,87
16 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 33 20 13 72:51 60,61
17 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 25 15 10 51:40 60,00
18 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 17 10 7 34:27 58,82
19 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 23 13 10 44:32 56,52
20 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 23 13 10 44:33 56,52
21 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 27 15 12 60:43 55,56
22 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 22 12 10 45:35 54,55
23 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 24 13 11 44:44 54,17
24 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków VI) 30 16 14 57:54 53,33
25 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 30 15 15 56:55 50,00
26 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 17 8 9 25:32 47,06
27 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 17 7 10 28:34 41,18
28 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 20 8 12 29:40 40,00
29 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 19 7 12 22:37 36,84
30 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 14 5 9 20:28 35,71
31 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 28 10 18 33:57 35,71
32 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 28 10 18 34:64 35,71
33 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 16 5 11 23:35 31,25
34 PALACZ Daniel (KS „Podwawelski” Kraków V) 13 4 9 20:29 30,77
35 JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków IV) 20 5 15 21:46 25,00
36 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 20 5 15 15:49 25,00
37 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 20 4 16 17:52 20,00
38 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 32 6 26 29:79 18,75
39 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 15 2 13 17:42 13,33
40 ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce) 14 1 13 10:41 7,14
41 GADZINA Krystian („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 16 1 15 7:47 6,25
42 PERZ Izabela („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 18 1 17 7:53 5,56
43 PERZ Szymon („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 19 1 18 9:55 5,26
44 STACHURA Magdalena („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 16 0 16 5:48 0,00
45 NOWAK Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 19 0 19 0:57 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KUCHARSKI Mateusz / MIĘKINA Hubert
(UKS „Gryf” Gdów II)
2 2 0 6:0 100,00
2 ZĘBALA Paweł / PIESZCZEK Włodzimierz
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
7 7 0 21:3 100,00
3 ZLEZARCZYK Rafał / NOWAK Jakub
(TKKF Dobczyce)
2 2 0 6:2 100,00
4 WCISŁO Konrad / GUZIK Aleksandra
(UKS „Gryf” Gdów II)
2 2 0 6:2 100,00
5 SĘK Rafał / NEUMANN Jacek
(GOK Charsznica)
7 6 1 19:6 85,71
6 KUCHARSKI Mateusz / WCISŁO Konrad
(UKS „Gryf” Gdów II)
6 5 1 17:4 83,33
7 MIKRUT Jakub / SOBUCKI Mateusz
(KS „Podwawelski” Kraków V)
4 3 1 9:3 75,00
8 URBAN Piotr / WIROŃSKI Piotr
(KS „Jordan” Kraków)
3 2 1 7:4 66,67
9 KOPACKA Anna / ANDRZEJAK Kacper
(KS „Bronowianka” Kraków VI)
3 2 1 6:4 66,67
10 PIĄTEK Joanna / SĘK Rafał
(GOK Charsznica)
3 2 1 7:5 66,67
11 ZLEZARCZYK Rafał / BAJER Grzegorz
(TKKF Dobczyce)
3 2 1 8:6 66,67
12 KOWAL Mieczysław / OSTROMĘCKI Rafał
(LKS „Wisła” Rząska II)
2 1 1 5:3 50,00
13 NOWAK Jakub / BAJER Grzegorz
(TKKF Dobczyce)
4 2 2 9:7 50,00
14 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
4 2 2 9:8 50,00
15 DYMEK Michał / MIKRUT Jakub
(KS „Podwawelski” Kraków V)
2 1 1 4:4 50,00
16 KOPACKA Anna / SYRDA Zuzanna
(KS „Bronowianka” Kraków VI)
2 1 1 3:3 50,00
17 NOWAK Jakub / BAJER Emilia
(TKKF Dobczyce)
2 1 1 3:3 50,00
18 SASIŃSKI Tomasz / RADZISZEWSKI Radosław
(LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko)
2 1 1 4:5 50,00
19 BRUZDA Julia / SKUBA Emilia
(KS „Bronowianka” Kraków VI)
2 1 1 3:4 50,00
20 JAWORSKI Jeremi / DIETRICH Aleksander
(MKS KSOS Kraków IV)
2 1 1 3:5 50,00
21 GAJ Milena / FILIPEK Angelika
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
5 2 3 6:11 40,00
22 MARZEC Stefan / RADZISZEWSKI Radosław
(LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko)
3 1 2 7:7 33,33
23 ROJEK Mateusz / RADZISZEWSKI Radosław
(LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko)
3 1 2 5:6 33,33
24 NOWAK Artur / KOWAL Mieczysław
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 1 2 5:7 33,33
25 SZEWCZYK Hubert / STOCHEL Adam
(MKS KSOS Kraków IV)
5 1 4 6:13 20,00
26 WOLANIN Piotr / DYMEK Michał
(KS „Podwawelski” Kraków V)
2 0 2 3:6 0,00
27 PASZEK Hubert / WAŚNIOWSKI Oliwier
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
2 0 2 1:6 0,00
28 OSTROMĘCKI Rafał / PIERZCHAŁA Sebastian
(LKS „Wisła” Rząska II)
2 0 2 0:6 0,00
29 PERZ Izabela / STACHURA Magdalena
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III)
5 0 5 0:15 0,00
30 OSTROMĘCKI Rafał / MLAK Michał
(LKS „Wisła” Rząska II)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 32 29 3 8 7 1 32,5
2 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 28 28 0 9 8 1 32,0
3 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 27 25 2 8 8 0 29,0
4 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 30 25 5 10 8 2 29,0
5 RADZISZEWSKI Radosław (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 24 23 1 8 3 5 24,5
6 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 33 20 13 7 4 3 22,0
7 DYMEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków V) 26 18 8 5 1 4 18,5
8 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 23 14 9 8 8 0 18,0
9 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków VI) 30 16 14 4 2 2 17,0
10 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 30 15 15 7 4 3 17,0
11 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 25 15 10 5 3 2 16,5
12 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 27 15 12 5 3 2 16,5
13 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 23 13 10 7 6 1 16,0
14 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 18 14 4 3 3 0 15,5
15 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 21 14 7 7 3 4 15,5
16 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 24 13 11 8 5 3 15,5
17 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 19 14 5 3 2 1 15,0
18 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 19 13 6 5 3 2 14,5
19 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 23 13 10 4 3 1 14,5
20 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 15 13 2 2 2 0 14,0
21 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 22 12 10 7 4 3 14,0
22 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 12 12 0 4 3 1 13,5
23 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 11 11 0 5 4 1 13,0
24 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 13 3 0 0 0 13,0
25 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 5 4 1 12,0
26 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 18 11 7 2 1 1 11,5
27 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 28 10 18 7 2 5 11,0
28 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 28 10 18 8 1 7 10,5
29 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 17 10 7 0 0 0 10,0
30 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 17 8 9 5 3 2 9,5
31 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 20 8 12 5 2 3 9,0
32 GRZEBINOGA Gabriel (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 7 7 0 2 2 0 8,0
33 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 19 7 12 6 2 4 8,0
34 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 9 7 2 3 1 2 7,5
35 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 17 7 10 5 1 4 7,5
36 GŁOWACKI Dawid (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 1 1 0 6,5
37 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 9 6 3 1 1 0 6,5
38 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 32 6 26 6 1 5 6,5
39 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 8 6 2 3 0 3 6,0
40 PUT Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 5 3 1 1 0 5,5
41 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 14 5 9 3 1 2 5,5
42 JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków IV) 20 5 15 4 1 3 5,5
43 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 16 5 11 1 0 1 5,0
44 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 20 5 15 3 0 3 5,0
45 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 20 4 16 2 1 1 4,5
46 TURECKI Jarosław (UKS „Gryf” Gdów II) 7 4 3 0 0 0 4,0
47 MIĘKINA Hubert (UKS „Gryf” Gdów II) 6 3 3 2 2 0 4,0
48 PALACZ Daniel (KS „Podwawelski” Kraków V) 13 4 9 2 0 2 4,0
49 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków VI) 12 3 9 4 2 2 4,0
50 CHWOJKO Jagoda (KS „Bronowianka” Kraków VI) 6 3 3 1 1 0 3,5
51 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków VI) 3 3 0 0 0 0 3,0
52 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków VI) 3 3 0 0 0 0 3,0
53 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 3 6 1 0 1 3,0
54 KLIMA Karolina (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 2 7 0 0 0 2,0
55 WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 11 2 9 4 0 4 2,0
56 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 15 2 13 2 0 2 2,0
57 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 5 1 4 2 1 1 1,5
58 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 1 2 1 0 1 1,0
59 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 1 2 0 0 0 1,0
60 ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce) 14 1 13 0 0 0 1,0
61 GADZINA Krystian („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 16 1 15 3 0 3 1,0
62 PERZ Izabela („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 18 1 17 8 0 8 1,0
63 PERZ Szymon („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 19 1 18 2 0 2 1,0
64 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków VI) 7 0 7 2 1 1 0,5
65 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 7 0 7 0 0 0 0,0
66 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów II) 2 0 2 0 0 0 0,0
67 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 10 0 10 1 0 1 0,0
68 ZAKRZEWSKI Ryszard (GOK Charsznica) 1 0 1 0 0 0 0,0
69 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 3 0 3 0 0 0 0,0
70 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0 0 0 0,0
71 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 10 0 10 3 0 3 0,0
72 KLIMA Konrad (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1 0 1 0,0
73 STACHURA Magdalena („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 16 0 16 5 0 5 0,0
74 GADZINA Karol („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 11 0 11 3 0 3 0,0
75 NOWAK Mateusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III) 19 0 19 1 0 1 0,0
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.