III liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2012-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-10-30 18:30 19 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Borowik” Bachowice 10:1
1   A CZYŻYCKI Bogdan W BODNAR Marcin 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) 1:0
2   B DUDZIAK Damian X WARMUZ Kamil 3:2 (13:11, 5:11, 11:8, 16:18, 11:6) 2:0
3   C KUZIO Waldemar Y MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 3:0
4   D ŚWIATŁOŃ Piotr Z CHOJNA Dawid 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) 3:1
5   A CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
W CHOJNA Dawid
BODNAR Marcin
3:0 (11:3, 11:3, 17:15) 4:1
6   B DUDZIAK Damian
KUZIO Waldemar
X MAMOŃ Wojciech
WARMUZ Kamil
3:1 (5:11, 11:9, 11:6, 11:3) 5:1
7   A CZYŻYCKI Bogdan X WARMUZ Kamil 3:0 (11:6, 11:1, 11:4) 6:1
8   B DUDZIAK Damian W BODNAR Marcin 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 7:1
9   D ŚWIATŁOŃ Piotr Y MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 8:1
10   C KUZIO Waldemar Z CHOJNA Dawid 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:7) 9:1
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) 10:1
2012-10-27 12:00 20 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Skawa” Wadowice 10:2
1   A BUKOWSKI Adrian W PALACZ Mirosław 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:7) 1:0
2   B WĄSIK Marcin X GOŁDA Gabriel 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:0
3   C PIETRZAK Mateusz Y JURZAK Łukasz 1:3 (11:13, 11:6, 14:16, 5:11) 2:1
4   D SUBIK Filip Z OSTANEK Michał 3:1 (13:11, 11:4, 10:12, 11:4) 3:1
5   A SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:1 (10:12, 11:4, 11:9, 11:4) 4:1
6   B PIETRZAK Mateusz
BUKOWSKI Adrian
X GOŁDA Gabriel
OSTANEK Michał
3:2 (7:11, 11:13, 11:8, 11:7, 11:2) 5:1
7   A BUKOWSKI Adrian X GOŁDA Gabriel 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 6:1
8   B WĄSIK Marcin W PALACZ Mirosław 3:0 (11:5, 13:11, 14:12) 7:1
9   D SUBIK Filip Y JURZAK Łukasz 2:3 (11:13, 11:5, 11:5, 3:11, 11:13) 7:2
10   C PIETRZAK Mateusz Z OSTANEK Michał 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:6, 11:9) 8:2
11   A BUKOWSKI Adrian Y JURZAK Łukasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 9:2
12   C PIETRZAK Mateusz W PALACZ Mirosław 3:2 (11:6, 8:11, 8:11, 11:7, 11:8) 10:2
2012-10-28 16:00 21 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 10:3
1   A BOCHENEK Mariusz W UTYLSKI Filip 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 8:11) 0:1
2   B GADAWSKI Adrian X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (11:4, 10:12, 7:11, 11:6, 11:7) 1:1
3   C BIAŁY Sebastian Y BUJAK Michał 3:2 (9:11, 13:11, 11:5, 1:11, 13:11) 2:1
4   D CHYC Tomasz Z SMUGA Mariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 3:1
5   A BIEL Jakub
BIAŁY Sebastian
W UTYLSKI Filip
SMUGA Mariusz
3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:7) 4:1
6   B CHYC Tomasz
GADAWSKI Adrian
X BUJAK Michał
ZALEWSKI Krzysztof
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 5:1
7   A BIEL Jakub X ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 6:1
8   B GADAWSKI Adrian W UTYLSKI Filip 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 6:2
9   D CHYC Tomasz Y BUJAK Michał 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 7:2
10   C BIAŁY Sebastian Z SMUGA Mariusz 3:2 (12:10, 5:11, 11:8, 9:11, 11:9) 8:2
11   A BIEL Jakub Y BUJAK Michał 3:2 (10:12, 11:7, 9:11, 11:7, 11:7) 9:2
12   C BIAŁY Sebastian W UTYLSKI Filip 0:3 (3:11, 1:11, 12:14) 9:3
13   B GADAWSKI Adrian Z SMUGA Mariusz 3:1 (18:16, 12:10, 9:11, 11:9) 10:3
2012-10-27 15:00 22 UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ - „Chomik-Rokicie” Gdów 10:4
1   A OBROCHTA Paweł W CELARY Mateusz 3:0 (11:2, 12:10, 12:10) 1:0
2   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X BIESAGA Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y TUREK Tomasz 3:0 (11:5, 14:12, 11:5) 3:0
4   D WALICZEK Wojciech Z KLUZEK Sławomir 1:3 (11:9, 10:12, 13:15, 12:14) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W KLUZEK Sławomir
TUREK Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 4:1
6   B WALICZEK Wojciech
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
X CELARY Mateusz
BIESAGA Marek
3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 5:1
7   A OBROCHTA Paweł X BIESAGA Marek 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 6:1
8   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 12:14, 11:5, 11:5, 6:11) 6:2
9   D WALICZEK Wojciech Y TUREK Tomasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 7:2
10   C OBROCHTA Piotr Z KLUZEK Sławomir 2:3 (6:11, 9:11, 11:9, 11:9, 6:11) 7:3
11   A OBROCHTA Paweł Y TUREK Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 8:3
12   C OBROCHTA Piotr W CELARY Mateusz 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:8) 9:3
13   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Z KLUZEK Sławomir 2:3 (7:11, 12:10, 11:8, 8:11, 6:11) 9:4
14   D WALICZEK Wojciech X BIESAGA Marek 3:0 (11:5, 14:12, 11:5) 10:4
2012-11-02 17:00 23 TKS „Opoka” Trzebinia II - YMCA Kraków 0:10 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2012-10-27 16:00 24 ULKS „Lachowice” Lachowice II - PKS „Porta” Kraków 10:5
1   A KACHEL Mateusz W GRZEGORZEWSKI Wojciech 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B SKOWRON Daniel X ZAPALSKI Bartosz 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 1:1
3   C KACHEL Tomasz Y WOJCIACZYK Antoni 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 1:2
4   D KUBIENIEC Michał Z FLOREK Arkadiusz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 1:3
5   A KACHEL Mateusz
SKOWRON Daniel
W FLOREK Arkadiusz
GRZEGORZEWSKI Wojciech
3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 2:3
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Tomasz
X WOJCIACZYK Antoni
ZAPALSKI Bartosz
3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8) 3:3
7   A KACHEL Mateusz X ZAPALSKI Bartosz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 4:3
8   B SKOWRON Daniel W GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:8) 5:3
9   D KUBIENIEC Michał Y WOJCIACZYK Antoni 1:3 (11:3, 4:11, 8:11, 6:11) 5:4
10   C KACHEL Tomasz Z FLOREK Arkadiusz 3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:7) 6:4
11   A KACHEL Mateusz Y WOJCIACZYK Antoni 3:1 (13:11, 12:10, 9:11, 11:7) 7:4
12   C KACHEL Tomasz W GRZEGORZEWSKI Wojciech 1:3 (9:11, 5:11, 11:5, 10:12) 7:5
13   B SKOWRON Daniel Z FLOREK Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 8:5
14   D GRAJNY Piotr X ZAPALSKI Bartosz 3:2 (6:11, 14:12, 11:4, 9:11, 11:5) 9:5
15   A KACHEL Mateusz Z FLOREK Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 12:10) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Wyniki turnieju barażowego o mistrzostwo III ligi
1. runda
KS Spektrum Karpol Słopnice II-KS Gorce Nowy Targ II 10:7
UKS UKS Gulon Zakliczyn-UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 4:10
Mecz o 1. miejsce
KS Spektrum Karpol Słopnice II-UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 10:4
Mecz o 3. miejsce
KS Gorce Nowy Targ II-UKS Gulon Zakliczyn 7:10
Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w III lidze w sezonie 2013/2014
TKS „Opoka” Trzebinia II-KS „Podwawelski” Kraków III 10:8