IV liga mężczyzn zachód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2019-02-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-02-28 20:30 67 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8 tak
1   A DŹWIG Andrzej W CELARY Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 0:1
2   B CZYŻYCKI Bogdan X KOŁOS Arkadiusz 2:3 (11:6, 10:12, 13:15, 11:5, 14:16) 0:2
3   C KUZIO Waldemar Y TURECKI Kacper 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 1:2
4   D NALEPA Maciej Z ZAWADZKA Emilia 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
CZYŻYCKI Bogdan
W ZAWADZKA Emilia
TURECKI Kacper
3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 3:2
6   B NALEPA Maciej
DŹWIG Andrzej
X CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (13:11, 4:11, 3:11, 11:13) 3:3
7   A DŹWIG Andrzej X KOŁOS Arkadiusz 3:1 (6:11, 11:3, 14:12, 12:10) 4:3
8   B CZYŻYCKI Bogdan W CELARY Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 1:11) 4:4
9   D NALEPA Maciej Y TURECKI Kacper 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 10:12) 4:5
10   C KUZIO Waldemar Z ZAWADZKA Emilia 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 5:5
11   A DŹWIG Andrzej Y TURECKI Kacper 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 5:6
12   C KUZIO Waldemar W CELARY Mateusz 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 9:11) 5:7
13   B CZYŻYCKI Bogdan Z ZAWADZKA Emilia 3:0 (11:7, 14:12, 11:6) 6:7
14   D NALEPA Maciej X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 6:8
2019-02-23 10:00 68 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 tak
1   A GLANOWSKI Bartosz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (11:7, 11:9, 10:12, 8:11, 6:11) 0:1
2   B BAŁUSZEK Kamil X RÓŻAŃSKI Damian 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:7) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y SUBIK Filip 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 2:1
4   D ZAJĘCKI Paweł Z WĄSIK Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 2:2
5   A ZAJĘCKI Paweł
GLANOWSKI Bartosz
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 8:11) 2:3
6   B BAŁUSZEK Kamil
FRĄCZEK Łukasz
X SUBIK Filip
RÓŻAŃSKI Damian
2:3 (12:10, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 2:4
7   A GLANOWSKI Bartosz X RÓŻAŃSKI Damian 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 3:4
8   B BAŁUSZEK Kamil W KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 7:11) 3:5
9   D ZAJĘCKI Paweł Y SUBIK Filip 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 3:6
10   C FRĄCZEK Łukasz Z WĄSIK Marcin 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:9, 11:6) 4:6
11   A GLANOWSKI Bartosz Y SUBIK Filip 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) 5:6
12   C SŁOCIŃSKI Damian W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 5:7
13   B BAŁUSZEK Kamil Z WĄSIK Marcin 3:2 (7:11, 8:11, 12:10, 11:9, 11:9) 6:7
14   D ZAJĘCKI Paweł X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 6:8
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.