KS Turbacz Mszana Dolna (M)
Klub: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej
ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stanisław Pitala (e-mail pitala@poler.pl, tel. 602 427 018)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOBER Damian 1987 M 8563 13.09.2022 351 21.09.2022
2 CAPUTA Henryk 1959 M 8564 13.09.2022 300 21.09.2022
3 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 8565 13.09.2022 1315 21.09.2022
4 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 8566 13.09.2022 1356 21.09.2022
5 PITALA Stanisław 1952 M 8567 13.09.2022 354 21.09.2022
6 SURMA Mariusz 1975 M 8568 13.09.2022 355 21.09.2022
7 ZAPAŁA Konrad 2004 M 8562 13.09.2022 3019 21.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2022-09-30 18:00 KS Gorce Nowy Targ III - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6🏓 ⇓
2 5NT 1/1 2022-10-13 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - UKS Orły Zakopane 12:2🏓 ⇑
3 5NT 1/3 2022-10-21 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - MKS Halniak Maków Podh. 13:1🏓 ⇑
4 5NT 1/4 2022-10-28 18:00 KTS Victoria Spytkowice III - KS Turbacz Mszana Dolna 0:14🏓 ⇑
5 5NT 1/5 2022-11-09 19:00 KS Turbacz Mszana Dolna - MKS Skawa Wadowice II 7:7🏓 ⇔
6 5NT 1/6 2022-11-25 18:00 LKS Orawa Jabłonka - KS Turbacz Mszana Dolna 7:7🏓 ⇔
7 5NT 1/7 2022-12-02 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - UKS Metalka Nowy Targ 12:2🏓 ⇑
8 5NT 1/8 2022-12-09 18:00 KS Gorce Nowy Targ IV - KS Turbacz Mszana Dolna 4:10🏓 ⇑
9 5NT 1/9 2022-12-16 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4🏓 ⇑
10 5NT 1/10 2023-01-04 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - LKS Victoria Nidek II 10:4🏓 ⇑
11 5NT 1/11 2023-01-17 18:00 KS Backhand Andrychów II - KS Turbacz Mszana Dolna 4:10🏓 ⇑
12 5NT 1/12 2023-01-20 18:00 KS Turbacz Mszana Dolna - ULKS Lachowice II 8:6🏓 ⇑
13 5NT 1/13 2023-01-27 18:00 LKS Victoria Nidek III - KS Turbacz Mszana Dolna 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
CH
3
KG
4
MJ
5
PS
6
SM
7
ZK
1 (W) KS Gorce Nowy Targ III 3,5   0,0 2,5 0,0     6
2 (D) UKS Orły Zakopane 3,5     3,5   3,5 1,5 12
3 (D) MKS Halniak Maków Podh. 3,5     3,5 2,5 1,0 2,5 13
4 (W) KTS Victoria Spytkowice III 3,5 3,5   3,5     3,5 14
5 (D) MKS Skawa Wadowice II 2,5   0,5 1,5   2,5   7
6 (W) LKS Orawa Jabłonka 2,0     2,5 0,0 2,5   7
7 (D) UKS Metalka Nowy Targ 3,5     2,5 0,5 2,0 3,5 12
8 (W) KS Gorce Nowy Targ IV 3,0   1,0 3,5   2,5   10
9 (D) Power Rangers Czarny Dunajec 3,5   2,5 2,5   0,5 1,0 10
10 (D) LKS Victoria Nidek II 1,5   1,5 3,5   3,5 0,0 10
11 (W) KS Backhand Andrychów II 3,5   1,5 2,0   3,0   10
12 (D) ULKS Lachowice II 3,5   1,5 2,0   1,0   8
13 (W) LKS Victoria Nidek III 2,0   0,0 2,5   0,5   5
Razem 39,0 3,5 8,5 35,5 3,0 22,5 12,0 124
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Damian 1987 M 8563 13.09.2022 351
2 CAPUTA Henryk 1959 M 8564 13.09.2022 300
3 KOWALCZYK Grzegorz 1987 M 8565 13.09.2022 1315
4 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 8566 13.09.2022 1356
5 PITALA Stanisław 1952 M 8567 13.09.2022 354
6 SURMA Mariusz 1975 M 8568 13.09.2022 355
7 ZAPAŁA Konrad 2004 M 8562 13.09.2022 3019