III liga mężczyzn wschód => Grupa "o utrzymanie"
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 MLECZKO Radosław (LUKS Sufczyn) 20 19 1 57:20 95,00
2 PACH Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 20 17 3 56:21 85,00
3 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 20 17 3 55:22 85,00
4 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 20 16 4 53:24 80,00
5 TALAR Konrad (KS „Talar Team” Szczawa) 20 14 6 52:29 70,00
6 MLECZKO Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 20 13 7 42:32 65,00
7 KRÓL Mateusz (SWAL „Tarasek” Grybów) 20 13 7 43:35 65,00
8 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 20 12 8 43:34 60,00
9 GNIEWEK Andrzej (UKS „Zielonka” Brzesko) 20 12 8 41:35 60,00
10 WILK Paweł (SWAL „Tarasek” Grybów) 20 11 9 44:35 55,00
11 SZYMAŃSKI Bartosz (UKS „Zielonka” Brzesko) 16 10 6 33:25 62,50
12 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Zielonka” Brzesko) 16 10 6 36:29 62,50
13 WĘGRZYN Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 16 9 7 31:31 56,25
14 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 16 8 8 34:31 50,00
15 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 19 8 11 37:40 42,11
16 KASPERKIEWICZ Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 20 8 12 33:44 40,00
17 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 16 7 9 27:30 43,75
18 CZYŻ Damian (LUKS Sufczyn) 16 7 9 27:35 43,75
19 TOKARZ Adam (SWAL „Tarasek” Grybów) 12 5 7 19:25 41,67
20 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 8 4 4 18:13 50,00
21 SACHA Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 16 3 13 20:44 18,75
22 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 16 3 13 19:44 18,75
23 KRÓL Stanisław (SWAL „Tarasek” Grybów) 4 2 2 7:9 50,00
24 KIEŁBASA Józef (SWAL „Tarasek” Grybów) 10 2 8 15:26 20,00
25 GAJ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów) 14 2 12 19:38 14,29
26 WÓJTOWICZ Wojciech (UKS „Zielonka” Brzesko) 14 2 12 13:38 14,29
27 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 20 2 18 27:58 10,00
28 OSIKA Cezary (UKS „Zielonka” Brzesko) 2 1 1 5:3 50,00
29 PASZKOWSKI Bogdan (UKS „Zielonka” Brzesko) 4 1 3 4:10 25,00
30 GAJDA Konrad (LUKS Sufczyn) 4 1 3 3:11 25,00
31 SKRZYPEK Grzegorz (UKS „Zielonka” Brzesko) 6 1 5 8:15 16,67
32 WOŹNIAK Damian (MKS „Radość” Gorlice) 4 0 4 4:12 0,00
33 BŁĄKAŁA Leszek (UKS „Zielonka” Brzesko) 2 0 2 2:6 0,00
34 ZAWISZA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice) 1 0 1 1:3 0,00
35 ŚLĄSKI Sebastian (KS „Talar Team” Szczawa) 4 0 4 3:12 0,00
36 WOJNICKI Kamil (LUKS Sufczyn) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 MLECZKO Radosław (LUKS Sufczyn) 20 19 1 57:20 95,00
2 PACH Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 20 17 3 56:21 85,00
3 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 20 17 3 55:22 85,00
4 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 20 16 4 53:24 80,00
5 TALAR Konrad (KS „Talar Team” Szczawa) 20 14 6 52:29 70,00
6 MLECZKO Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 20 13 7 42:32 65,00
7 KRÓL Mateusz (SWAL „Tarasek” Grybów) 20 13 7 43:35 65,00
8 SZYMAŃSKI Bartosz (UKS „Zielonka” Brzesko) 16 10 6 33:25 62,50
9 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Zielonka” Brzesko) 16 10 6 36:29 62,50
10 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 20 12 8 43:34 60,00
11 GNIEWEK Andrzej (UKS „Zielonka” Brzesko) 20 12 8 41:35 60,00
12 WĘGRZYN Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 16 9 7 31:31 56,25
13 WILK Paweł (SWAL „Tarasek” Grybów) 20 11 9 44:35 55,00
14 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 8 4 4 18:13 50,00
15 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 16 8 8 34:31 50,00
16 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 16 7 9 27:30 43,75
17 CZYŻ Damian (LUKS Sufczyn) 16 7 9 27:35 43,75
18 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 19 8 11 37:40 42,11
19 TOKARZ Adam (SWAL „Tarasek” Grybów) 12 5 7 19:25 41,67
20 KASPERKIEWICZ Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 20 8 12 33:44 40,00
21 KIEŁBASA Józef (SWAL „Tarasek” Grybów) 10 2 8 15:26 20,00
22 SACHA Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 16 3 13 20:44 18,75
23 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 16 3 13 19:44 18,75
24 GAJ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów) 14 2 12 19:38 14,29
25 WÓJTOWICZ Wojciech (UKS „Zielonka” Brzesko) 14 2 12 13:38 14,29
26 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 20 2 18 27:58 10,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 MLECZKO Radosław (LUKS Sufczyn) 20 19 1 5 5 0 21,5
2 PACH Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 20 17 3 5 3 2 18,5
3 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 20 17 3 5 1 4 17,5
4 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 20 16 4 5 2 3 17,0
5 TALAR Konrad (KS „Talar Team” Szczawa) 20 14 6 5 3 2 15,5
6 MLECZKO Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 20 13 7 5 5 0 15,5
7 KRÓL Mateusz (SWAL „Tarasek” Grybów) 20 13 7 5 3 2 14,5
8 BERDYSZ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice) 20 12 8 5 3 2 13,5
9 GNIEWEK Andrzej (UKS „Zielonka” Brzesko) 20 12 8 5 2 3 13,0
10 WILK Paweł (SWAL „Tarasek” Grybów) 20 11 9 4 2 2 12,0
11 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Zielonka” Brzesko) 16 10 6 5 1 4 10,5
12 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 19 8 11 5 5 0 10,5
13 SZYMAŃSKI Bartosz (UKS „Zielonka” Brzesko) 16 10 6 4 0 4 10,0
14 WĘGRZYN Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 16 9 7 4 1 3 9,5
15 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 16 8 8 4 3 1 9,5
16 KASPERKIEWICZ Janusz (KS „Talar Team” Szczawa) 20 8 12 5 3 2 9,5
17 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 16 7 9 4 4 0 9,0
18 CZYŻ Damian (LUKS Sufczyn) 16 7 9 4 2 2 8,0
19 TOKARZ Adam (SWAL „Tarasek” Grybów) 12 5 7 3 3 0 6,5
20 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum Karpol” Słopnice III) 8 4 4 2 0 2 4,0
21 SACHA Bartłomiej (LUKS Sufczyn) 16 3 13 4 2 2 4,0
22 KRÓL Stanisław (SWAL „Tarasek” Grybów) 4 2 2 3 2 1 3,0
23 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 16 3 13 4 0 4 3,0
24 KIEŁBASA Józef (SWAL „Tarasek” Grybów) 10 2 8 3 1 2 2,5
25 GAJ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów) 14 2 12 2 1 1 2,5
26 WÓJTOWICZ Wojciech (UKS „Zielonka” Brzesko) 14 2 12 1 0 1 2,0
27 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 20 2 18 5 0 5 2,0
28 OSIKA Cezary (UKS „Zielonka” Brzesko) 2 1 1 1 1 0 1,5
29 SKRZYPEK Grzegorz (UKS „Zielonka” Brzesko) 6 1 5 2 1 1 1,5
30 PASZKOWSKI Bogdan (UKS „Zielonka” Brzesko) 4 1 3 1 0 1 1,0
31 GAJDA Konrad (LUKS Sufczyn) 4 1 3 1 0 1 1,0
32 BŁĄKAŁA Leszek (UKS „Zielonka” Brzesko) 2 0 2 1 1 0 0,5
33 WOJNICKI Kamil (LUKS Sufczyn) 4 0 4 1 0 1 0,0
34 ŚLĄSKI Sebastian (KS „Talar Team” Szczawa) 4 0 4 1 0 1 0,0
35 ZAWISZA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice) 1 0 1 0 0 0 0,0
36 WOŹNIAK Damian (MKS „Radość” Gorlice) 4 0 4 1 0 1 0,0