IV liga mężczyzn wschód => Grupa „słabsza”
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 NOWAK Marcin („Mikulec” Grybów) 6 6 0 18:5 100,00
2 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 6 6 0 18:6 100,00
3 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 5 1 15:7 83,33
4 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 5 1 15:8 83,33
5 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 6 4 2 15:8 66,67
6 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 4 2 14:9 66,67
7 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 4 2 16:11 66,67
8 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 4 2 12:10 66,67
9 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 9:3 100,00
10 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 3 3 13:13 50,00
11 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 2 1 7:4 66,67
12 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 2 1 7:5 66,67
13 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 5 2 3 8:9 40,00
14 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 2 4 11:16 33,33
15 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 2 4 10:15 33,33
16 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 1 1 0 3:1 100,00
17 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 1 2 6:7 33,33
18 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 5:6 33,33
19 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 4:7 33,33
20 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 3:7 33,33
21 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 1 5 8:17 16,67
22 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 5 0 5 6:15 0,00
23 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 0 3 3:9 0,00
24 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 3 0 3 3:9 0,00
25 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 1 0 1 1:3 0,00
26 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 3:9 0,00
27 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 0 4 3:12 0,00
28 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 2 0 2 1:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 NOWAK Marcin („Mikulec” Grybów) 6 6 0 18:5 100,00
2 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 6 6 0 18:6 100,00
3 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 9:3 100,00
4 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 5 1 15:7 83,33
5 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 5 1 15:8 83,33
6 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 6 4 2 15:8 66,67
7 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 2 1 7:4 66,67
8 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 4 2 14:9 66,67
9 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 4 2 16:11 66,67
10 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 2 1 7:5 66,67
11 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 4 2 12:10 66,67
12 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 3 3 13:13 50,00
13 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 5 2 3 8:9 40,00
14 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 1 2 6:7 33,33
15 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 5:6 33,33
16 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 2 4 11:16 33,33
17 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 2 4 10:15 33,33
18 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 4:7 33,33
19 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 3:7 33,33
20 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 1 5 8:17 16,67
21 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 5 0 5 6:15 0,00
22 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 0 3 3:9 0,00
23 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 3 0 3 3:9 0,00
24 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 3:9 0,00
25 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 0 4 3:12 0,00
26 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 2 0 2 1:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 NOWAK Marcin („Mikulec” Grybów) 6 6 0 2 1 1 6,5
2 URBAN Mariusz („Mikulec” Grybów) 6 6 0 2 1 1 6,5
3 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 5 1 2 2 0 6,0
4 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 5 1 2 0 2 5,0
5 BOBER Damian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 4 2 2 2 0 5,0
6 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 4 2 2 1 1 4,5
7 TOKARZ Adam („Mikulec” Grybów) 6 4 2 2 1 1 4,5
8 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 4 2 2 1 1 4,5
9 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 3 3 2 1 1 3,5
10 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 3 3 0 0 0 0 3,0
11 JAWIEŃ Marcin (LKS „Vocovia” Wokowice) 6 2 4 2 2 0 3,0
12 JEWUŁA Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 2 1 1 1 0 2,5
13 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 5 2 3 1 1 0 2,5
14 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 2 4 2 1 1 2,5
15 ROBAK Mateusz (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 2 1 1 0 1 2,0
16 JASIELSKI Franciszek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 1 1 0 1,5
17 JASIELSKI Marek (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 1 1 0 1,5
18 MROCZEK Adrian (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 1 2 1 1 0 1,5
19 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 1 1 0 1 0 1 1,0
20 DAMIAN Tomasz (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 1 2 1 0 1 1,0
21 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 6 1 5 2 0 2 1,0
22 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 5 0 5 2 1 1 0,5
23 GŁÓWCZYK Jan („Mikulec” Grybów) 2 0 2 1 1 0 0,5
24 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów II) 3 0 3 1 0 1 0,0
25 DZIEDZIC Marta („Mikulec” Grybów) 1 0 1 0 0 0 0,0
26 SZAREK Marcin („Mikulec” Grybów) 3 0 3 1 0 1 0,0
27 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 4 0 4 2 0 2 0,0
28 FRANCZAK Szymon (MKS „Tarnovia” Tarnów) 3 0 3 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.