V liga rejon Kraków => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2023-10-01
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-10-04 18:30 8 LKS Wisła Rząska - Podwawelski Kraków IV 14:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2023-10-04 18:00 9 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - LKS Kłos Olkusz II 5:9
1   A CHOLEWA Kacper W KOWAL Łukasz 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B KOCHANOWSKI Tomasz X NATKANIEC Michał 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C MARCHEWKA Artur Y KAROLCZYK Ilona 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:2
4   D KOCHANOWSKI Mateusz Z IMIELSKI Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A CHOLEWA Kacper
KOCHANOWSKI Tomasz
W KAROLCZYK Ilona
IMIELSKI Marcin
1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 6:11) 1:4
6   B MARCHEWKA Artur
KOCHANOWSKI Mateusz
X NATKANIEC Michał
KOWAL Łukasz
3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 12:10, 12:10) 2:4
7   A CHOLEWA Kacper X NATKANIEC Michał 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) 2:5
8   B KOCHANOWSKI Tomasz W KOWAL Łukasz 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 4:11) 2:6
9   D KOCHANOWSKI Mateusz Y KAROLCZYK Ilona 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) 2:7
10   C MARCHEWKA Artur Z IMIELSKI Marcin 2:3 (5:11, 11:6, 11:9, 9:11, 9:11) 2:8
11   A CHOLEWA Kacper Y KAROLCZYK Ilona 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 3:8
12   C MARCHEWKA Artur W KOWAL Łukasz 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:9) 4:8
13   B KOCHANOWSKI Tomasz Z IMIELSKI Marcin 3:2 (11:5, 11:6, 11:13, 6:11, 11:6) 5:8
14   D KOCHANOWSKI Mateusz X NATKANIEC Michał 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 5:9
2023-10-01 18:00 10 KS Jordan Kraków - KS Bronowianka Kraków III 5:9
1   A APOSTOŁ Paweł W BARTOSZKO Nicol 3:2 (9:11, 11:6, 12:10, 5:11, 11:4) 1:0
2   B BOROŃ Sławomir X PROTSENKO Tymofii 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C WIROŃSKI Piotr Y ILCEWICZ Wiktoria 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 10:12) 1:2
4   D URBAN Piotr Z PILCH Mikołaj 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 1:3
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
3:2 (11:6, 10:12, 5:11, 11:6, 11:7) 2:3
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X BARTOSZKO Nicol
ILCEWICZ Wiktoria
3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:8) 3:3
7   A APOSTOŁ Paweł X PROTSENKO Tymofii 0:3 (12:14, 12:14, 8:11) 3:4
8   B BOROŃ Sławomir W BARTOSZKO Nicol 2:3 (3:11, 11:4, 6:11, 11:8, 5:11) 3:5
9   D URBAN Piotr Y ILCEWICZ Wiktoria 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 3:6
10   C WIROŃSKI Piotr Z PILCH Mikołaj 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 3:7
11   A APOSTOŁ Paweł Y ILCEWICZ Wiktoria 3:2 (2:11, 7:11, 11:7, 11:8, 11:5) 4:7
12   C WIROŃSKI Piotr W BARTOSZKO Nicol 3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:8) 5:7
13   B BOROŃ Sławomir Z PILCH Mikołaj 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 5:8
14   D URBAN Piotr X PROTSENKO Tymofii 2:3 (10:12, 11:4, 11:8, 4:11, 7:11) 5:9
2023-10-01 16:00 11 KS Rockets Wiśniowa - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6
1   A TABOR Krzysztof W SĘK Rafał 2:3 (14:12, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 0:1
2   B TABOR Paweł X TOKARZ Paweł 0:3 (9:11, 13:15, 8:11) 0:2
3   C KUCHNIA Andrzej Y BARANEK Mariusz 3:2 (11:6, 13:15, 9:11, 11:4, 11:3) 1:2
4   D MUTA Michał Z GUMULA Marcin 2:3 (11:8, 4:11, 11:7, 9:11, 9:11) 1:3
5   A KUCHNIA Andrzej
MUTA Michał
W SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 7:11, 11:8) 2:3
6   B TABOR Janusz
TABOR Krzysztof
X GUMULA Marcin
BARANEK Mariusz
3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8) 3:3
7   A TABOR Krzysztof X TOKARZ Paweł 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:7) 4:3
8   B STALMACH Zbigniew W SĘK Rafał 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D MUTA Michał Y BARANEK Mariusz 3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 5:4
10   C KUCHNIA Andrzej Z GUMULA Marcin 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:2) 6:4
11   A TABOR Krzysztof Y BARANEK Mariusz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9) 7:4
12   C KUCHNIA Andrzej W SĘK Rafał 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 7:5
13   B STALMACH Zbigniew Z GUMULA Marcin 3:2 (8:11, 5:11, 11:5, 11:6, 12:10) 8:5
14   D MUTA Michał X TOKARZ Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 8:6
2023-09-30 10:00 12 Dorbud Gryf Gdów II - TKKF Top Spin Kraków 8:6
1   A KUCHARSKI Mateusz W BIESAGA Marek 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:6) 1:0
2   B WCISŁO Konrad X KARATNIK Zbigniew 3:1 (11:7, 12:14, 11:7, 11:9) 2:0
3   C PAWELEC Tomasz Y KUC Robert 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:6) 3:0
4   D GŁUCH Grzegorz Z WALA Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 3:1
5   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
W BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
3:1 (11:13, 11:6, 11:8, 11:5) 4:1
6   B ŁAKOMY Maja
GŁUCH Jakub
X WALA Tomasz
KUC Robert
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 4:2
7   A KUCHARSKI Mateusz X KARATNIK Zbigniew 3:2 (7:11, 7:11, 11:7, 14:12, 11:9) 5:2
8   B WCISŁO Konrad W BIESAGA Marek 3:0 (11:4, 12:10, 15:13) 6:2
9   D GŁUCH Grzegorz Y KUC Robert 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 6:3
10   C PAWELEC Tomasz Z WALA Tomasz 3:2 (11:6, 1:11, 5:11, 11:4, 11:6) 7:3
11   A KUCHARSKI Mateusz Y KUC Robert 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) 8:3
12   C GŁUCH Jakub W BIESAGA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 8:4
13   B WCISŁO Konrad Z WALA Tomasz 1:3 (6:11, 10:12, 11:3, 5:11) 8:5
14   D ŁAKOMY Maja X KARATNIK Zbigniew 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 8:6
2023-09-27 18:00 13 MKS Centrum Kraków III - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4
1   A DONIEC Krzysztof W PERICHT Robert 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B MAJDAK Rafał X GRABACKI Andrzej 3:0 (WO) 1:1
3   C KROKOS Bartłomiej Y BRAK Andrzej 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 2:1
4   D DĄBEK Michał Z PEREK Robert 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 14:12) 3:1
5   A KROKOS Bartłomiej
DONIEC Krzysztof
W PEREK Robert
GRABACKI Andrzej
3:0 (WO) 4:1
6   B MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
X PERICHT Robert
BRAK Andrzej
3:0 (11:4, 11:3, 13:11) 5:1
7   A DONIEC Krzysztof X GRABACKI Andrzej 2:3 (12:10, 5:11, 6:11, 11:9, 3:11) 5:2
8   B MAJDAK Rafał W PERICHT Robert 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 6:2
9   D DĄBEK Michał Y BRAK Andrzej 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 7:2
10   C KROKOS Bartłomiej Z PEREK Robert 2:3 (5:11, 11:5, 11:9, 7:11, 11:13) 7:3
11   A DONIEC Krzysztof Y BRAK Andrzej 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 8:3
12   C KROKOS Bartłomiej W PERICHT Robert 1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 7:11) 8:4
13   B MAJDAK Rafał Z PEREK Robert 3:1 (11:3, 11:13, 11:8, 11:6) 9:4
14   D DĄBEK Michał X GRABACKI Andrzej 3:1 (13:11, 9:11, 11:9, 11:5) 10:4
2023-09-30 11:00 14 Krupiec Rokicie Szczytniki II - PKS Porta Kraków 2:12
1   A JAKUBCZYK Weronika W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B MARDOSZ Maciej X NOWICKI Marek 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) 0:2
3   C STACHEL Artur Y MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:9, 14:12, 1:11, 6:11, 13:11) 1:2
4   D WIKTOREK Marcin Z KALICIAK Dariusz 2:3 (7:11, 8:11, 11:6, 11:9, 5:11) 1:3
5   A SYKTUS Maciej
WIKTOREK Marcin
W DZIAŁEK Mateusz
NOWICKI Marek
0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 1:4
6   B STACHEL Artur
MARDOSZ Maciej
X MAŚLONG Mirosław
KALICIAK Dariusz
3:2 (7:11, 6:11, 12:10, 12:10, 11:8) 2:4
7   A JAKUBCZYK Weronika X NOWICKI Marek 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) 2:5
8   B MARDOSZ Maciej W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 2:6
9   D WIKTOREK Marcin Y MAŚLONG Mirosław 2:3 (7:11, 3:11, 11:2, 11:8, 12:14) 2:7
10   C SYKTUS Maciej Z KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 2:8
11   A JAKUBCZYK Weronika Y MAŚLONG Mirosław 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 2:9
12   C SYKTUS Maciej W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 2:10
13   B MARDOSZ Maciej Z KALICIAK Dariusz 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 4:11) 2:11
14   D WIKTOREK Marcin X NOWICKI Marek 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu