IV liga mężczyzn wschód => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2020-02-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-02-21 18:00 82 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 8:6 tak
1   A BOBER Damian W ROBAK Mateusz 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 10:12, 8:11) 0:1
2   B PIETRZAK Krzysztof X MROCZEK Adrian 3:2 (11:3, 8:11, 11:8, 10:12, 12:10) 1:1
3   C PIĘTOŃ Robert Y JEWUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 1:2
4   D MIŚKOWIEC Jerzy Z FRANCZAK Szymon 3:2 (9:11, 11:4, 11:5, 5:11, 11:7) 2:2
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 7:11, 11:4) 3:2
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 3:3
7   A BOBER Damian X MROCZEK Adrian 3:1 (13:11, 11:13, 11:7, 11:2) 4:3
8   B PIETRZAK Krzysztof W ROBAK Mateusz 3:1 (5:11, 11:2, 11:6, 11:7) 5:3
9   D MIŚKOWIEC Jerzy Y JEWUŁA Mateusz 1:3 (11:5, 9:11, 13:15, 5:11) 5:4
10   C PIĘTOŃ Robert Z FRANCZAK Szymon 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:3) 6:4
11   A BOBER Damian Y JEWUŁA Mateusz 3:1 (12:14, 12:10, 11:6, 11:8) 7:4
12   C PIĘTOŃ Robert W ROBAK Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 7:5
13   B PIETRZAK Krzysztof Z FRANCZAK Szymon 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) 8:5
14   D MIŚKOWIEC Jerzy X MROCZEK Adrian 1:3 (5:11, 11:5, 4:11, 11:13) 8:6
2020-02-23 15:00 83 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 5:9 tak
1   A JANISZEWSKI Tomasz W FLĄDRO Piotr 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:7, 10:12) 0:1
2   B FLOREK Sławomir X JAWIEŃ Marcin 1:3 (11:7, 8:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C PROCHAZKA Tomasz Y RĘBACZ Wojciech 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) 0:3
4   D CHMIELEWSKI Tomasz Z SKRZYŃSKI Janusz 3:2 (6:11, 11:4, 6:11, 14:12, 11:5) 1:3
5   A FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Tomasz
W FLĄDRO Piotr
SKRZYŃSKI Janusz
3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:9) 2:3
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 2:4
7   A JANISZEWSKI Tomasz X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 3:4
8   B FLOREK Sławomir W FLĄDRO Piotr 1:3 (6:11, 14:12, 8:11, 3:11) 3:5
9   D CHMIELEWSKI Tomasz Y RĘBACZ Wojciech 3:1 (8:11, 14:12, 11:9, 11:2) 4:5
10   C PROCHAZKA Tomasz Z SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 6:11) 4:6
11   A JANISZEWSKI Tomasz Y RĘBACZ Wojciech 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 4:7
12   C PROCHAZKA Tomasz W FLĄDRO Piotr 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) 4:8
13   B KUDŁA Paweł Z SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 6:11) 4:9
14   D CHMIELEWSKI Tomasz X JAWIEŃ Marcin 3:0 (14:12, 11:5, 16:14) 5:9
2020-02-22 16:30 84 „Mikulec” Grybów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:4 tak
1   A DZIEDZIC Marta W JASIELSKI Marek 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 5:11) 0:1
2   B NOWAK Marcin X JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:3, 11:9, 11:4) 1:1
3   C TOKARZ Adam Y DAMIAN Tomasz 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:3) 2:1
4   D URBAN Mariusz Z KOZIOŁ Jarosław 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 3:1
5   A NOWAK Marcin
GŁÓWCZYK Jan
W KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 11:8) 4:1
6   B TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
2:3 (11:8, 11:5, 8:11, 11:13, 5:11) 4:2
7   A GŁÓWCZYK Jan X JASIELSKI Franciszek 0:3 (9:11, 11:13, 8:11) 4:3
8   B NOWAK Marcin W JASIELSKI Marek 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 5:3
9   D URBAN Mariusz Y DAMIAN Tomasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 6:3
10   C TOKARZ Adam Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:4) 7:3
11   A GŁÓWCZYK Jan Y DAMIAN Tomasz 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 10:12) 7:4
12   C TOKARZ Adam W JASIELSKI Marek 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 8:4
13   B NOWAK Marcin Z KOZIOŁ Jarosław 3:2 (17:15, 11:8, 8:11, 9:11, 11:9) 9:4
14   D URBAN Mariusz X JASIELSKI Franciszek 3:2 (11:3, 9:11, 12:14, 11:8, 11:8) 10:4
12 | 13 | 14 | 15 | 16

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.