IV liga mężczyzn wschód => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2020-03-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-03-08 11:00 85 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II
2020-03-07 16:30 86 „Mikulec” Grybów - LKS „Vocovia” Wokowice 8:6 tak
1   A SZAREK Marcin W FLĄDRO Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B NOWAK Marcin X JAWIEŃ Marcin 3:2 (11:6, 9:11, 6:11, 11:5, 11:7) 1:1
3   C TOKARZ Adam Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 2:1
4   D URBAN Mariusz Z SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (15:17, 13:11, 11:8, 11:9) 3:1
5   A TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 4:1
6   B NOWAK Marcin
SZAREK Marcin
X SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 4:11) 4:2
7   A SZAREK Marcin X JAWIEŃ Marcin 2:3 (11:7, 5:11, 11:8, 8:11, 9:11) 4:3
8   B NOWAK Marcin W FLĄDRO Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 5:3
9   D URBAN Mariusz Y RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:5, 11:4, 6:11, 11:9) 6:3
10   C TOKARZ Adam Z SKRZYŃSKI Janusz 2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:9, 4:11) 6:4
11   A SZAREK Marcin Y GAWLIK Adam 1:3 (12:10, 4:11, 10:12, 5:11) 6:5
12   C TOKARZ Adam W FLĄDRO Piotr 1:3 (11:13, 8:11, 11:7, 4:11) 6:6
13   B NOWAK Marcin Z SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 12:10) 7:6
14   D URBAN Mariusz X JAWIEŃ Marcin 3:2 (11:9, 7:11, 5:11, 11:8, 11:9) 8:6
2020-03-08 15:00 87 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 4:10 tak
1   A JANISZEWSKI Tomasz W BOBER Damian 3:2 (4:11, 11:6, 11:7, 10:12, 11:7) 1:0
2   B FLOREK Sławomir X PIETRZAK Krzysztof 2:3 (6:11, 11:3, 11:4, 8:11, 9:11) 1:1
3   C PROCHAZKA Tomasz Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (11:9, 14:12, 12:14, 4:11, 11:9) 2:1
4   D KUDŁA Paweł Z PIĘTOŃ Robert 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:2
5   A FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Tomasz
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:13) 2:3
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (3:11, 5:11, 11:5, 9:11) 2:4
7   A JANISZEWSKI Tomasz X PIETRZAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:2, 11:2) 3:4
8   B FLOREK Sławomir W BOBER Damian 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 8:11) 3:5
9   D KUDŁA Paweł Y MIŚKOWIEC Jerzy 2:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:9, 7:11) 3:6
10   C PROCHAZKA Tomasz Z PIĘTOŃ Robert 2:3 (11:3, 11:6, 3:11, 9:11, 8:11) 3:7
11   A JANISZEWSKI Tomasz Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:6) 4:7
12   C PROCHAZKA Tomasz W BOBER Damian 2:3 (11:8, 10:12, 8:11, 11:5, 7:11) 4:8
13   B FLOREK Sławomir Z PIĘTOŃ Robert 1:3 (11:9, 2:11, 6:11, 8:11) 4:9
14   D KUDŁA Paweł X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 4:10
12 | 13 | 14 | 15 | 16

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.