IV liga mężczyzn wschód => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2020-02-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-02-28 18:00 67 MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 tak
1   A WOŹNIAK Dominik W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 1:0
2   B ŁABOWSKI Józef X PALACZ Grzegorz 2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 7:11, 8:11) 1:1
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 1:2
4   D BERDYSZ Mariusz Z BOLSĘGA Henryk 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 10:12) 1:3
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W BOLSĘGA Henryk
URBAŃSKI Adam
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 2:3
6   B ŁABOWSKI Józef
BERDYSZ Mariusz
X OBROCHTA Piotr
PALACZ Grzegorz
2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 11:13, 8:11) 2:4
7   A WOŹNIAK Dominik X PALACZ Grzegorz 3:2 (11:9, 8:11, 6:11, 11:9, 14:12) 3:4
8   B ŁABOWSKI Józef W URBAŃSKI Adam 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:6) 4:4
9   D BERDYSZ Mariusz Y OBROCHTA Piotr 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:7) 5:4
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z BOLSĘGA Henryk 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:6) 6:4
11   A WOŹNIAK Dominik Y OBROCHTA Piotr 3:2 (9:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:9) 7:4
12   C GAŁUSZKA Mateusz W URBAŃSKI Adam 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:6, 11:7) 8:4
13   B ŁABOWSKI Józef Z BOLSĘGA Henryk 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 9:4
14   D BERDYSZ Mariusz X PALACZ Grzegorz 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 6:11) 9:5
2020-02-22 17:00 68 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W MRÓZ Jakub 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 1:0
2   B TOBIASZ Andrzej X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (7:11, 11:13, 11:7, 7:11) 1:1
3   C WOLIŃSKI Zenon Y GAJDA Rafał 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D GAJEWSKI Dominik Z HEŁMECKI Szymon 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 9:11) 1:3
5   A TOBIASZ Andrzej
OSTROWSKI Dawid
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
2:3 (9:11, 12:10, 8:11, 11:8, 5:11) 1:4
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X MRÓZ Jakub
GAJDA Rafał
3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 12:10) 2:4
7   A OSTROWSKI Dawid X SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:7) 3:4
8   B TOBIASZ Andrzej W MRÓZ Jakub 3:0 (11:8, 12:10, 13:11) 4:4
9   D GAJEWSKI Dominik Y GAJDA Rafał 3:2 (10:12, 11:8, 13:11, 3:11, 13:11) 5:4
10   C WOLIŃSKI Zenon Z HEŁMECKI Szymon 0:3 (5:11, 9:11, 10:12) 5:5
11   A OSTROWSKI Dawid Y GAJDA Rafał 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 6:5
12   C WOLIŃSKI Zenon W MRÓZ Jakub 3:0 (11:5, 11:1, 11:6) 7:5
13   B TOBIASZ Andrzej Z HEŁMECKI Szymon 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 3:11) 7:6
14   D GAJEWSKI Dominik X SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (11:0, 7:11, 7:11, 9:11) 7:7
2020-03-09 17:00 69 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 11:3 tak
1   A ROZUM Dawid W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 1:0
2   B DOMITER Julia X PASEK Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 2:0
3   C GOLONKA Filip Y TROJANOWSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:7, 2:11, 11:6, 4:11) 2:1
4   D MENSFELD Natalia Z PASEK Kamil 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 2:2
5   A ROZUM Dawid
GOLONKA Filip
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (11:4, 5:11, 6:11, 11:5, 11:7) 3:2
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X PASEK Adrian
IWANIEC Bartłomiej
3:2 (10:12, 11:1, 7:11, 11:8, 17:15) 4:2
7   A ROZUM Dawid X PASEK Adrian 3:0 (11:2, 11:0, 11:7) 5:2
8   B DOMITER Julia W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 6:2
9   D MENSFELD Natalia Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (11:3, 3:11, 13:15, 8:11) 6:3
10   C GOLONKA Filip Z PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:9, 16:14) 7:3
11   A ROZUM Dawid Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:3, 11:6, 7:11, 11:7) 8:3
12   C GOLONKA Filip W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 9:3
13   B DOMITER Julia Z PASEK Kamil 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:4) 10:3
14   D MENSFELD Natalia X PASEK Adrian 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:9) 11:3
12 | 13 | 14 | 15 | 16

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.