III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2018-09-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-09-22 11:00 1 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 tak
1   A RESZKA Jakub W GDULA Adam 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 0:1
2   B KUĆ Grzegorz X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) 0:2
3   C WOJAS Bartłomiej Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (12:14, 4:11, 11:3, 5:11) 0:3
4   D CZERNUKHIN Jewhen Z DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:4
5   A WOJAS Bartłomiej
RESZKA Jakub
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 8:11) 0:5
6   B KUĆ Grzegorz
CZERNUKHIN Jewhen
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (7:11, 9:11, 11:13) 0:6
7   A RESZKA Jakub X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:13, 12:10, 11:7, 6:11, 7:11) 0:7
8   B KUĆ Grzegorz W GDULA Adam 0:3 (9:11, 5:11, 2:11) 0:8
9   D CZERNUKHIN Jewhen Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 0:9
10   C WOJAS Bartłomiej Z DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 0:10
11   A RESZKA Jakub Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (3:11, 11:8, 13:15, 8:11) 0:11
12   C WOJAS Bartłomiej W GDULA Adam 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 4:11) 0:12
13   B KUĆ Grzegorz Z DUDZIAK Damian 1:3 (7:11, 17:15, 9:11, 9:11) 0:13
14   D CZERNUKHIN Jewhen X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 0:14
2018-09-22 16:00 2 GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6 tak
1   A NOWAK Marcin W RACZEK Marcin 3:2 (12:14, 11:5, 8:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B GAŁUSZKA Mateusz X PIETRZAK Antoni 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 1:1
3   C MÓL Marcin Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 2:1
4   D URBAN Mariusz Z KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:3, 5:11, 11:9, 11:5) 3:1
5   A URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
1:3 (9:11, 15:13, 8:11, 8:11) 3:2
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
3:2 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:9) 4:2
7   A NOWAK Marcin X PIETRZAK Antoni 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) 5:2
8   B GAŁUSZKA Mateusz W RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 5:3
9   D URBAN Mariusz Y KACHEL Mateusz 3:2 (6:11, 11:5, 11:9, 6:11, 11:7) 6:3
10   C MÓL Marcin Z KUŹNIK Grzegorz 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:5) 7:3
11   A NOWAK Marcin Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 8:3
12   C MÓL Marcin W RACZEK Marcin 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:13) 8:4
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z KUŹNIK Grzegorz 2:3 (3:11, 10:12, 11:5, 11:8, 6:11) 8:5
14   D URBAN Mariusz X PIETRZAK Antoni 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 2:11) 8:6
2018-10-24 18:30 3 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 tak
1   A KAIM Adrian W BĄCIO Konrad 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:4) 1:0
2   B OBROCHTA Piotr X GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:7, 17:15) 2:0
3   C MAGULSKI Damian Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z DOMITER Julia 3:0 (11:3, 14:12, 11:3) 4:0
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 5:0
6   B KAIM Adrian
SOBCZAK Krzysztof
X GOLONKA Filip
BĄCIO Konrad
3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 6:0
7   A KAIM Adrian X GOLONKA Filip 3:0 (11:9, 11:1, 11:7) 7:0
8   B OBROCHTA Piotr W BĄCIO Konrad 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 8:0
9   D SOBCZAK Krzysztof Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 9:0
10   C MAGULSKI Damian Z DOMITER Julia 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 10:0
11   A KAIM Adrian Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) 11:0
12   C MAGULSKI Damian W BĄCIO Konrad 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 12:0
13   B OBROCHTA Piotr Z DOMITER Julia 3:1 (11:4, 11:7, 11:13, 11:7) 13:0
14   D SOBCZAK Krzysztof X GOLONKA Filip 3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:3) 14:0
2018-09-22 14:00 4 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6 tak
1   A GOŁDA Gabriel W UTYLSKI Filip 3:0 (11:5, 11:1, 11:9) 1:0
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:7) 2:0
3   C GALA Bartłomiej Y ZAJĄC Jacek 3:0 (11:1, 13:11, 11:7) 3:0
4   D JURZAK Łukasz Z PEREK Nikodem 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 2:11) 3:1
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 4:1
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
GALA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
ZAJĄC Jacek
0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 4:2
7   A GOŁDA Gabriel X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 5:2
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W UTYLSKI Filip 1:3 (11:8, 9:11, 2:11, 9:11) 5:3
9   D JURZAK Łukasz Y ZAJĄC Jacek 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9) 6:3
10   C GALA Bartłomiej Z PEREK Nikodem 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 6:4
11   A GOŁDA Gabriel Y ZAJĄC Jacek 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:9) 7:4
12   C GALA Bartłomiej W UTYLSKI Filip 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 6:11) 7:5
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PEREK Nikodem 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 7:6
14   D JURZAK Łukasz X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) 8:6
2018-09-26 20:00 5 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 tak
1   A PIEGZA Adrian W ZHAO Ziyi 3:1 (3:11, 11:9, 11:9, 11:9) 1:0
2   B MOREK Radosław X SZTWIERTNIA Ilona 2:3 (6:11, 13:11, 4:11, 11:7, 2:11) 1:1
3   C PIETRZAK Agnieszka Y KORCZAK Damian 0:3 (10:12, 10:12, 2:11) 1:2
4   D BOLEK Łukasz Z ZAJĄC Anna 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 2:2
5   A PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
2:3 (8:11, 7:11, 17:15, 11:9, 9:11) 2:3
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X KORCZAK Damian
SZTWIERTNIA Ilona
1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 8:11) 2:4
7   A PIEGZA Adrian X SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (7:11, 9:11, 11:4, 10:12) 2:5
8   B MOREK Radosław W ZHAO Ziyi 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 2:6
9   D BOLEK Łukasz Y KORCZAK Damian 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 2:7
10   C PIETRZAK Agnieszka Z ZAJĄC Anna 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 5:11, 8:11) 2:8
11   A PIEGZA Adrian Y KORCZAK Damian 3:2 (11:7, 6:11, 4:11, 11:3, 13:11) 3:8
12   C PIETRZAK Agnieszka W GAJEWSKA Natalia 3:1 (12:14, 11:9, 12:10, 11:5) 4:8
13   B MOREK Radosław Z ZAJĄC Anna 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 1:11, 8:11) 4:9
14   D BOLEK Łukasz X SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (12:10, 11:9, 11:13, 11:6) 5:9
do ustalenia 6 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy