V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2016-10-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-09-30 18:30 1 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - AS „Progres” Kraków 3:11 tak
1   A GIBAŁA Marcin W PIEGZA Adrian 2:3 (11:13, 11:5, 9:11, 13:11, 7:11) 0:1
2   B NAŁÓDKA Dariusz X WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 0:2
3   C BOCHENEK Dariusz Y GŁĄB Damian 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D STANISZEWSKI Krzysztof Z WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:7, 13:11, 9:11, 11:6) 1:3
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
NAŁÓDKA Dariusz
W GŁĄB Damian
WOJAS Bartłomiej
0:3 (6:11, 7:11, 11:13) 1:4
6   B BOCHENEK Dariusz
GIBAŁA Marcin
X PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:6) 2:4
7   A GIBAŁA Marcin X WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 11:13, 9:11) 2:5
8   B NAŁÓDKA Dariusz W PIEGZA Adrian 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 3:11) 2:6
9   D STANISZEWSKI Krzysztof Y GŁĄB Damian 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 2:7
10   C BOCHENEK Dariusz Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 3:7
11   A GIBAŁA Marcin Y GŁĄB Damian 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 2:11) 3:8
12   C BOCHENEK Dariusz W PIEGZA Adrian 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) 3:9
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z WOJAS Bartłomiej 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 6:11, 8:11) 3:10
14   D STANISZEWSKI Krzysztof X WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 9:11, 8:11) 3:11
2016-10-01 13:00 2 MKS KSOS Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia II 3:11 tak
1   A ROBAK Wiktor W ZAJĘCKI Rafał 2:3 (7:11, 14:12, 11:9, 9:11, 13:15) 0:1
2   B WALCZAK Wojciech X KURDZIEL Mikołaj 3:2 (9:11, 11:9, 5:11, 11:5, 11:8) 1:1
3   C BUJAK Piotr Y NYCZ Bartosz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 1:2
4   D KUSZYŃSKI Marek Z REJDYCH Marek 2:3 (10:12, 7:11, 11:8, 11:9, 9:11) 1:3
5   A ROBAK Wiktor
PIEPRZYK Szymon
W NYCZ Bartosz
REJDYCH Marek
0:3 (9:11, 2:11, 9:11) 1:4
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:7) 2:4
7   A ROBAK Wiktor X KURDZIEL Mikołaj 3:2 (5:11, 7:11, 11:7, 18:16, 11:9) 3:4
8   B WALCZAK Wojciech W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 3:5
9   D KUSZYŃSKI Marek Y NYCZ Bartosz 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 3:6
10   C BUJAK Piotr Z SITARZ Krzysztof 2:3 (11:8, 7:11, 12:14, 11:3, 5:11) 3:7
11   A ROBAK Wiktor Y NYCZ Bartosz 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 12:14) 3:8
12   C BUJAK Piotr W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 3:9
13   B WALCZAK Wojciech Z SITARZ Krzysztof 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 3:10
14   D PIEPRZYK Szymon X KURDZIEL Mikołaj 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 3:11
2016-10-02 11:00 3 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 tak
1   A FERDEK Marek W PORADZISZ Michał 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 5:11) 0:1
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X STALMACH Zbigniew 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 0:2
3   C GŁOWACKI Dawid Y TALAGA Samuel 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D GRZEBINOGA Gabriel Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (14:12, 11:8, 5:11, 13:11) 1:3
5   A GRZEBINOGA Gabriel
FERDEK Marek
W PORADZISZ Michał
STALMACH Zbigniew
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:4
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
GŁOWACKI Dawid
X TALAGA Samuel
ŚWIĘCH Jarosław
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 1:5
7   A FERDEK Marek X STALMACH Zbigniew 0:3 (14:16, 8:11, 8:11) 1:6
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W PORADZISZ Michał 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 1:7
9   D GRZEBINOGA Gabriel Y TALAGA Samuel 1:3 (5:11, 2:11, 11:6, 4:11) 1:8
10   C GŁOWACKI Dawid Z ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 1:9
11   A FERDEK Marek Y TALAGA Samuel 0:3 (5:11, 5:11, 12:14) 1:10
12   C GŁOWACKI Dawid W PORADZISZ Michał 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 1:11
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 13:11) 2:11
14   D GRZEBINOGA Gabriel X STALMACH Zbigniew 1:3 (3:11, 11:3, 4:11, 6:11) 2:12
2016-10-02 16:00 4 KS „Jordan” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 tak
1   A SZELEST Jacek W SZLACHETKA Jakub 1:3 (13:15, 10:12, 11:8, 9:11) 0:1
2   B BOROŃ Sławomir X ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (14:12, 6:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C URBAN Piotr Y KUZIO Maciej 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) 1:2
4   D WIROŃSKI Piotr Z KUZIO Waldemar 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 1:3
5   A URBAN Piotr
SZELEST Jacek
W KUZIO Waldemar
KUZIO Maciej
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 10:12) 1:4
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X SZLACHETKA Jakub
ZAKRZYŃSKI Wojciech
3:0 (11:8, 13:11, 11:6) 2:4
7   A SZELEST Jacek X ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 2:5
8   B BOROŃ Sławomir W SZLACHETKA Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 2:6
9   D WIROŃSKI Piotr Y KUZIO Maciej 1:3 (11:8, 7:11, 14:16, 5:11) 2:7
10   C URBAN Piotr Z KUZIO Waldemar 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 2:8
11   A SZELEST Jacek Y KUZIO Maciej 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 3:8
12   C URBAN Piotr W SZLACHETKA Jakub 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 4:11) 3:9
13   B BOROŃ Sławomir Z KUZIO Waldemar 0:3 (2:11, 7:11, 7:11) 3:10
14   D WIROŃSKI Piotr X ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 3:11
2016-09-28 17:00 5 PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 1:13 tak
1   A KALICIAK Dariusz W ZAPALSKI Bartosz 1:3 (4:11, 6:11, 13:11, 7:11) 0:1
2   B KRAWCZYK Kacper X MAŚLONG Mirosław 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 0:2
3   C PEREK Robert Y NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) 0:3
4   D OCŁOŃ Stanisław Z KUTYŁA Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:4
5   A PEREK Robert
KALICIAK Dariusz
W KUTYŁA Dawid
ZAPALSKI Bartosz
1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 6:11) 0:5
6   B OCŁOŃ Stanisław
KRAWCZYK Kacper
X MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:6
7   A KALICIAK Dariusz X MAŚLONG Mirosław 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B KRAWCZYK Kacper W ZAPALSKI Bartosz 0:3 (2:11, 6:11, 11:13) 0:8
9   D OCŁOŃ Stanisław Y NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 0:9
10   C PEREK Robert Z KUTYŁA Dawid 3:1 (11:8, 13:11, 4:11, 11:7) 1:9
11   A KALICIAK Dariusz Y NOWICKI Marek 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 1:10
12   C PEREK Robert W ZAPALSKI Bartosz 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 1:11
13   B KRAWCZYK Kacper Z KUTYŁA Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 1:12
14   D OCŁOŃ Stanisław X MAŚLONG Mirosław 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 1:13
2016-10-02 11:00 6 KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków 3:11 tak
1   A SZOTT Krzysztof W STOLARCZYK Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B GĘDŁEK Władysław X WALA Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 14:16) 0:2
3   C PUCZEK Robert Y BIESAGA Marek 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D GARYCKI Andrzej Z PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (11:5, 10:12, 7:11, 15:13, 9:11) 0:4
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:0 (11:3, 11:5, 13:11) 1:4
6   B GARYCKI Andrzej
PUCZEK Robert
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
1:3 (5:11, 12:10, 9:11, 7:11) 1:5
7   A SZOTT Krzysztof X WALA Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 2:5
8   B GĘDŁEK Władysław W STOLARCZYK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:6
9   D GARYCKI Andrzej Y BIESAGA Marek 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 2:7
10   C PUCZEK Robert Z PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (11:7, 11:8, 11:13, 6:11, 8:11) 2:8
11   A SZOTT Krzysztof Y BIESAGA Marek 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 14:12) 3:8
12   C PUCZEK Robert W STOLARCZYK Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 13:15) 3:9
13   B GĘDŁEK Władysław Z PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 3:10
14   D GARYCKI Andrzej X WALA Tomasz 1:3 (5:11, 3:11, 12:10, 8:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GMKS Zielonki nie przystąpiła do rozgrywek.
Drużyna UKS "Rokicie" Szczytniki III przekazała miejsce w rozgrywkach KS "Górnik" Wieliczka II.
Drużyny KS "Jordan" Kraków, PKS "Porta" Kraków II i SSL "Wielmożanka" Wielmoża przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia.