V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2019-02-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-02-03 14:00 67 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków I 7:7 tak
1   A FERDEK Marek W NOWICKI Marek 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 0:1
2   B ZĘBALA Mateusz X KUTYŁA Dawid 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 1:1
3   C SĘK Rafał Y KALICIAK Dariusz 2:3 (8:11, 11:5, 9:11, 11:6, 8:11) 1:2
4   D ZĘBALA Paweł Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) 2:2
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 2:3
6   B SĘK Rafał
PIESZCZEK Włodzimierz
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
1:3 (4:11, 5:11, 13:11, 4:11) 2:4
7   A FERDEK Marek X PARTYKA Ryszard 1:3 (11:6, 6:11, 3:11, 6:11) 2:5
8   B ZĘBALA Mateusz W NOWICKI Marek 3:1 (3:11, 11:5, 11:8, 11:4) 3:5
9   D ZĘBALA Paweł Y KALICIAK Dariusz 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8) 4:5
10   C SĘK Rafał Z MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 9:11, 11:6) 5:5
11   A PIESZCZEK Włodzimierz Y KALICIAK Dariusz 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 7:11) 5:6
12   C SĘK Rafał W NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 6:11, 11:2, 5:11) 5:7
13   B ZĘBALA Mateusz Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) 6:7
14   D ZĘBALA Paweł X PARTYKA Ryszard 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 7:7
2019-01-30 19:00 68 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków 12:2 tak
1   A DROZD Paweł W WALA Tomasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:1, 11:8) 1:0
2   B LENART Marek X STOLARCZYK Marcin 3:1 (8:11, 11:2, 11:9, 11:3) 2:0
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 3:0
4   D ŚLAZYK Paweł Z JANIK Grzegorz 3:0 (14:12, 11:8, 11:7) 4:0
5   A ŚLAZYK Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
2:3 (6:11, 11:6, 12:10, 7:11, 9:11) 4:1
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
X WALA Tomasz
JANIK Grzegorz
3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8) 5:1
7   A DROZD Paweł X STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) 6:1
8   B LENART Marek W WALA Tomasz 3:0 (11:2, 13:11, 11:8) 7:1
9   D ŚLAZYK Paweł Y BIESAGA Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 8:1
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z JANIK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 9:1
11   A DROZD Paweł Y BIESAGA Marek 3:1 (11:2, 11:9, 7:11, 11:3) 10:1
12   C SKRZYPEK Grzegorz W WALA Tomasz 3:1 (11:2, 9:11, 12:10, 11:6) 11:1
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z JANIK Grzegorz 2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 7:11, 13:15) 11:2
14   D ŚLAZYK Paweł X STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 12:2
2019-02-03 16:00 69 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2019-02-08 18:00 70 MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 tak
1   A STOCHEL Adam W WIELGOSZ Mirosław 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B SZEWCZYK Hubert X KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 1:1
3   C MARCHEWKA Kamil Y WÓJCIK Jan 3:2 (11:5, 4:11, 11:8, 10:12, 11:7) 2:1
4   D GARDOŃ Jakub Z KOŁODZIEJ Michał 3:1 (11:5, 11:4, 10:12, 11:7) 3:1
5   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
W WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Michał
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 4:1
6   B MARCHEWKA Kamil
GARDOŃ Jakub
X WIELGOSZ Mirosław
KOŁODZIEJ Justyna
1:3 (8:11, 10:12, 11:7, 4:11) 4:2
7   A STOCHEL Adam X KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 5:2
8   B SZEWCZYK Hubert W WIELGOSZ Mirosław 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 11:13) 5:3
9   D GARDOŃ Jakub Y WÓJCIK Jan 2:3 (11:7, 8:11, 4:11, 12:10, 10:12) 5:4
10   C MARCHEWKA Kamil Z KOŁODZIEJ Michał 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:4, 7:11) 5:5
11   A STOCHEL Adam Y WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:5
12   C MARCHEWKA Kamil W WIELGOSZ Mirosław 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 6:6
13   B SZEWCZYK Hubert Z KOŁODZIEJ Michał 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 7:6
14   D GARDOŃ Jakub X KOŁODZIEJ Justyna 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 7:11, 10:12) 7:7
2019-02-01 19:00 71 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 4:10 tak
1   A NIEDBAŁA Tomasz W PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B NOWAK Artur X KLIMCZAK Marek 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C MRYC Henryk Y PRZEPOLSKI Dominik 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 9:11) 0:3
4   D KOWAL Mieczysław Z MARDOSZ Maciej 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 1:3
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W PRZEPOLSKI Andrzej
PRZEPOLSKI Dominik
1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 6:11) 1:4
6   B MRYC Henryk
KOWAL Mieczysław
X KLIMCZAK Marek
MARDOSZ Maciej
0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 1:5
7   A NIEDBAŁA Tomasz X KLIMCZAK Marek 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 9:11) 1:6
8   B NOWAK Artur W PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:6) 2:6
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y PRZEPOLSKI Dominik 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) 2:7
10   C MRYC Henryk Z MARDOSZ Maciej 3:0 (11:5, 11:0, 11:4) 3:7
11   A NIEDBAŁA Tomasz Y PRZEPOLSKI Dominik 1:3 (11:3, 1:11, 10:12, 6:11) 3:8
12   C MRYC Henryk W PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 3:9
13   B NOWAK Artur Z MARDOSZ Maciej 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 4:9
14   D OSTROMĘCKI Rafał X KLIMCZAK Marek 2:3 (3:11, 11:7, 9:11, 11:5, 8:11) 4:10
2019-02-02 16:30 72 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:14 tak
1   A KRAWCZYK Kacper W WCISŁO Konrad 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) 0:1
2   B SIEDLECKI Antoni X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (1:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C KUREK Kinga Y MARCHEWKA Artur 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D PIETROW Aleksander Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (3:11, 10:12, 3:11) 0:4
5   A KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
W KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (1:11, 9:11, 5:11) 0:5
6   B KRAWCZYK Kacper
KUREK Kinga
X MARCHEWKA Artur
KOWALSKI Mateusz
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 0:6
7   A KRAWCZYK Kacper X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:7
8   B SIEDLECKI Antoni W WCISŁO Konrad 1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 2:11) 0:8
9   D KORDAS Konrad Y MARCHEWKA Artur 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:9
10   C KUREK Kinga Z KOWALSKI Mateusz 1:3 (2:11, 3:11, 11:9, 7:11) 0:10
11   A KRAWCZYK Kacper Y MARCHEWKA Artur 0:3 (6:11, 11:13, 2:11) 0:11
12   C KUREK Kinga W WCISŁO Konrad 2:3 (9:11, 11:8, 11:5, 20:22, 6:11) 0:12
13   B SIEDLECKI Antoni Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) 0:13
14   D KORDAS Konrad X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13