IV liga mężczyzn zachód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2019-03-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-30 11:00 71 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 tak
1   A KUZIO Waldemar W ZAJĘCKI Rafał 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 1:0
2   B NALEPA Maciej X GLANOWSKI Bartosz 3:1 (14:12, 11:6, 9:11, 11:7) 2:0
3   C DŹWIG Andrzej Y BAŁUSZEK Kamil 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 8:11) 2:1
4   D STALMACH Zbigniew Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) 3:1
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 6:11, 5:11) 3:2
6   B STALMACH Zbigniew
DŹWIG Andrzej
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 10:12) 3:3
7   A KUZIO Waldemar X GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) 4:3
8   B NALEPA Maciej W ZAJĘCKI Rafał 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 12:10) 5:3
9   D STALMACH Zbigniew Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 5:4
10   C DŹWIG Andrzej Z FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 6:4
11   A KUZIO Waldemar Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 6:5
12   C DŹWIG Andrzej W ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 7:5
13   B NALEPA Maciej Z FRĄCZEK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 7:6
14   D STALMACH Zbigniew X GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:9) 8:6
2019-03-31 14:00 72 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 1:0
2   B SUBIK Filip X WOJDYŁA Dominik 0:3 (9:11, 7:11, 12:14) 1:1
3   C KLAG Wiktor Y ZIMNICKI Tomasz 3:2 (11:7, 13:11, 7:11, 5:11, 11:6) 2:1
4   D WĄSIK Marcin Z BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:5) 3:1
5   A SUBIK Filip
KLAG Wiktor
W ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 6:11) 3:2
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 11:1) 4:2
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:7) 5:2
8   B SUBIK Filip W KURCZYNA Łukasz 1:3 (10:12, 5:11, 14:12, 10:12) 5:3
9   D WĄSIK Marcin Y ZIMNICKI Tomasz 3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 11:8, 11:7) 6:3
10   C KLAG Wiktor Z BRUZDA Rafał 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 12:10) 7:3
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y ZIMNICKI Tomasz 2:3 (9:11, 11:3, 11:8, 9:11, 7:11) 7:4
12   C KLAG Wiktor W KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:7, 4:11, 13:11, 11:8) 8:4
13   B SUBIK Filip Z BRUZDA Rafał 2:3 (6:11, 5:11, 11:9, 11:7, 10:12) 8:5
14   D WĄSIK Marcin X WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:8, 11:5, 10:12, 10:12, 10:12) 8:6
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.