V liga rejon Nowy Sącz
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 MICHALSKI Tomasz (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 51 38 13 130:56 74,51
2 DOBRZYCKI Bogusław (UKS „Trójka” Limanowa) 52 38 14 128:59 73,08
3 SZUBRYT Tomasz (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 38 18 123:70 67,86
4 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 44 37 7 117:43 84,09
5 DUDEK Adam (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 48 37 11 126:59 77,08
6 PEREGRYM Andrzej (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 37 19 130:77 66,07
7 SUŁKOWSKI Kacper (UKS „Płomień” Limanowa III) 38 33 5 105:33 86,84
8 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 56 33 23 112:106 58,93
9 WYCZÓŁKOWSKA Karolina (UKS „Płomień” Limanowa III) 46 32 14 107:62 69,57
10 WÓJCIKIEWICZ Patryk (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 48 32 16 113:67 66,67
11 JOCHER Krzysztof (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 30 26 106:91 53,57
12 WAZ Józef (SWAL „Tarasek” Grybów III) 32 27 5 84:27 84,38
13 KAIM Michał (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 56 27 29 94:122 48,21
14 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 26 6 83:28 81,25
15 PIĘTA Piotr (UKS „Trójka” Limanowa) 34 26 8 86:37 76,47
16 PAPIEŻ Filip (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 54 26 28 101:101 48,15
17 GŁÓWCZYK Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 24 24 0 72:11 100,00
18 ROZUM Krzysztof (UKS „Trójka” Limanowa) 28 24 4 76:21 85,71
19 KOWALSKI Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz III) 39 23 16 85:60 58,97
20 JAROŃCZYK Remigiusz (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 20 36 81:121 35,71
21 SIEDLARZ Artur (SWAL „Tarasek” Grybów III) 39 19 20 68:74 48,72
22 GEMBACZ Marcin (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 42 19 23 68:86 45,24
23 ROZUM Jan (UKS „Trójka” Limanowa) 45 19 26 71:97 42,22
24 ŁATKA Tomasz (KS „Start” Nowy Sącz III) 44 18 26 73:93 40,91
25 OLESIAK Grzegorz (UKS „Płomień” Limanowa III) 16 14 2 44:20 87,50
26 OBRZUT Tomasz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 31 14 17 52:60 45,16
27 KĄDZIOŁKA Piotr (UKS „Płomień” Limanowa III) 16 12 4 39:22 75,00
28 CYGNAROWICZ Daniel (KS „Start” Nowy Sącz III) 20 12 8 45:33 60,00
29 JASICZEK Gabriela (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 43 11 32 47:100 25,58
30 OPIELA Bronisław (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 34 10 24 48:77 29,41
31 WRONA Marian (UKS „Trójka” Limanowa) 25 9 16 40:53 36,00
32 NATANEK Franciszek (UKS „Trójka” Limanowa) 28 9 19 46:62 32,14
33 SWOŁKOWICZ Krzysztof (LKS „Binarowa” Binarowa II) 52 9 43 50:137 17,31
34 DZIEDZIC Janusz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 16 8 8 35:31 50,00
35 SAŁEK Piotr (KS „Start” Nowy Sącz III) 31 8 23 37:75 25,81
36 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 8 7 1 21:6 87,50
37 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz III) 12 7 5 27:21 58,33
38 OGORZAŁEK Andrzej (SWAL „Tarasek” Grybów III) 17 7 10 27:39 41,18
39 ZAJĄC Wacław (KS „Start” Nowy Sącz III) 37 7 30 36:98 18,92
40 RYBOWICZ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów III) 8 6 2 21:10 75,00
41 ŚWIĘS Przemysław (SWAL „Tarasek” Grybów III) 12 5 7 19:25 41,67
42 GROŃSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz III) 25 5 20 29:67 20,00
43 WIDEŁ Krzysztof (SWAL „Tarasek” Grybów III) 13 4 9 17:32 30,77
44 OCZKOWICZ Marcin (LKS „Binarowa” Binarowa II) 42 4 38 29:118 9,52
45 KRÓL Stanisław (SWAL „Tarasek” Grybów III) 3 3 0 9:6 100,00
46 MIELUCH Marek (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 3 1 11:6 75,00
47 JELEŃ Janusz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 6 3 3 11:12 50,00
48 WIKAR Tadeusz (UKS „Trójka” Limanowa) 10 3 7 17:25 30,00
49 SENDECKI Arkadiusz (LKS „Binarowa” Binarowa II) 56 3 53 42:163 5,36
50 PIECHURA Aleksander (UKS „Trójka” Limanowa) 2 2 0 6:2 100,00
51 FIRSZT Mateusz (LKS „Binarowa” Binarowa II) 4 2 2 9:6 50,00
52 MOTYKA Grzegorz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 2 2 7:6 50,00
53 KOGUT Kamil (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 2 2 8:9 50,00
54 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz III) 4 2 2 8:10 50,00
55 OLESIAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz III) 2 1 1 4:4 50,00
56 SKOWRON Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 1 3 8:11 25,00
57 OWSIANKA Sebastian (KS „Start” Nowy Sącz III) 10 1 9 10:29 10,00
58 MICHALEC Jacek (LKS „Binarowa” Binarowa II) 30 1 29 20:88 3,33
59 KANTOR Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 7 0 7 2:21 0,00
60 TWARÓG Mateusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 4 0 4 1:12 0,00
61 MICHALEC Paweł (LKS „Binarowa” Binarowa II) 36 0 36 8:108 0,00
62 PIECHNIK Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 4 0 4 0:12 0,00
63 MICHALEC Agata (LKS „Binarowa” Binarowa II) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁÓWCZYK Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 24 24 0 72:11 100,00
2 SUŁKOWSKI Kacper (UKS „Płomień” Limanowa III) 38 33 5 105:33 86,84
3 ROZUM Krzysztof (UKS „Trójka” Limanowa) 28 24 4 76:21 85,71
4 WAZ Józef (SWAL „Tarasek” Grybów III) 32 27 5 84:27 84,38
5 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 44 37 7 117:43 84,09
6 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 26 6 83:28 81,25
7 DUDEK Adam (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 48 37 11 126:59 77,08
8 PIĘTA Piotr (UKS „Trójka” Limanowa) 34 26 8 86:37 76,47
9 MICHALSKI Tomasz (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 51 38 13 130:56 74,51
10 DOBRZYCKI Bogusław (UKS „Trójka” Limanowa) 52 38 14 128:59 73,08
11 WYCZÓŁKOWSKA Karolina (UKS „Płomień” Limanowa III) 46 32 14 107:62 69,57
12 SZUBRYT Tomasz (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 38 18 123:70 67,86
13 WÓJCIKIEWICZ Patryk (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 48 32 16 113:67 66,67
14 PEREGRYM Andrzej (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 37 19 130:77 66,07
15 KOWALSKI Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz III) 39 23 16 85:60 58,97
16 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 56 33 23 112:106 58,93
17 JOCHER Krzysztof (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 30 26 106:91 53,57
18 SIEDLARZ Artur (SWAL „Tarasek” Grybów III) 39 19 20 68:74 48,72
19 KAIM Michał (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 56 27 29 94:122 48,21
20 PAPIEŻ Filip (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 54 26 28 101:101 48,15
21 GEMBACZ Marcin (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 42 19 23 68:86 45,24
22 OBRZUT Tomasz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 31 14 17 52:60 45,16
23 ROZUM Jan (UKS „Trójka” Limanowa) 45 19 26 71:97 42,22
24 ŁATKA Tomasz (KS „Start” Nowy Sącz III) 44 18 26 73:93 40,91
25 WRONA Marian (UKS „Trójka” Limanowa) 25 9 16 40:53 36,00
26 JAROŃCZYK Remigiusz (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 20 36 81:121 35,71
27 NATANEK Franciszek (UKS „Trójka” Limanowa) 28 9 19 46:62 32,14
28 OPIELA Bronisław (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 34 10 24 48:77 29,41
29 SAŁEK Piotr (KS „Start” Nowy Sącz III) 31 8 23 37:75 25,81
30 JASICZEK Gabriela (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 43 11 32 47:100 25,58
31 GROŃSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz III) 25 5 20 29:67 20,00
32 ZAJĄC Wacław (KS „Start” Nowy Sącz III) 37 7 30 36:98 18,92
33 SWOŁKOWICZ Krzysztof (LKS „Binarowa” Binarowa II) 52 9 43 50:137 17,31
34 OCZKOWICZ Marcin (LKS „Binarowa” Binarowa II) 42 4 38 29:118 9,52
35 SENDECKI Arkadiusz (LKS „Binarowa” Binarowa II) 56 3 53 42:163 5,36
36 MICHALEC Jacek (LKS „Binarowa” Binarowa II) 30 1 29 20:88 3,33
37 MICHALEC Paweł (LKS „Binarowa” Binarowa II) 36 0 36 8:108 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 DOBRZYCKI Bogusław (UKS „Trójka” Limanowa) 52 38 14 13 10 3 43,0
2 SZUBRYT Tomasz (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 38 18 14 9 5 42,5
3 MICHALSKI Tomasz (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 51 38 13 13 8 5 42,0
4 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 44 37 7 11 7 4 40,5
5 PEREGRYM Andrzej (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 37 19 14 7 7 40,5
6 DUDEK Adam (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 48 37 11 12 6 6 40,0
7 SUŁKOWSKI Kacper (UKS „Płomień” Limanowa III) 38 33 5 9 8 1 37,0
8 DZIEDZIC Piotr (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 56 33 23 13 8 5 37,0
9 WYCZÓŁKOWSKA Karolina (UKS „Płomień” Limanowa III) 46 32 14 12 9 3 36,5
10 WÓJCIKIEWICZ Patryk (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 48 32 16 12 7 5 35,5
11 JOCHER Krzysztof (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 30 26 14 9 5 34,5
12 PAPIEŻ Filip (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 54 26 28 14 9 5 30,5
13 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 26 6 8 7 1 29,5
14 PIĘTA Piotr (UKS „Trójka” Limanowa) 34 26 8 9 7 2 29,5
15 KAIM Michał (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 56 27 29 14 5 9 29,5
16 WAZ Józef (SWAL „Tarasek” Grybów III) 32 27 5 8 2 6 28,0
17 ROZUM Krzysztof (UKS „Trójka” Limanowa) 28 24 4 7 5 2 26,5
18 KOWALSKI Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz III) 39 23 16 11 6 5 26,0
19 GŁÓWCZYK Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 24 24 0 6 3 3 25,5
20 ROZUM Jan (UKS „Trójka” Limanowa) 45 19 26 12 9 3 23,5
21 JAROŃCZYK Remigiusz (TKKF „Poprad” Muszyna) 56 20 36 14 7 7 23,5
22 ŁATKA Tomasz (KS „Start” Nowy Sącz III) 44 18 26 11 7 4 21,5
23 GEMBACZ Marcin (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 42 19 23 10 4 6 21,0
24 SIEDLARZ Artur (SWAL „Tarasek” Grybów III) 39 19 20 9 3 6 20,5
25 OLESIAK Grzegorz (UKS „Płomień” Limanowa III) 16 14 2 4 4 0 16,0
26 OBRZUT Tomasz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 31 14 17 9 3 6 15,5
27 JASICZEK Gabriela (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 43 11 32 12 7 5 14,5
28 KĄDZIOŁKA Piotr (UKS „Płomień” Limanowa III) 16 12 4 4 3 1 13,5
29 CYGNAROWICZ Daniel (KS „Start” Nowy Sącz III) 20 12 8 5 3 2 13,5
30 NATANEK Franciszek (UKS „Trójka” Limanowa) 28 9 19 9 7 2 12,5
31 OPIELA Bronisław (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 34 10 24 6 4 2 12,0
32 WRONA Marian (UKS „Trójka” Limanowa) 25 9 16 5 3 2 10,5
33 SAŁEK Piotr (KS „Start” Nowy Sącz III) 31 8 23 9 4 5 10,0
34 SWOŁKOWICZ Krzysztof (LKS „Binarowa” Binarowa II) 52 9 43 13 2 11 10,0
35 DZIEDZIC Janusz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice V) 16 8 8 5 2 3 9,0
36 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 8 7 1 2 2 0 8,0
37 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz III) 12 7 5 3 1 2 7,5
38 OGORZAŁEK Andrzej (SWAL „Tarasek” Grybów III) 17 7 10 5 0 5 7,0
39 ZAJĄC Wacław (KS „Start” Nowy Sącz III) 37 7 30 8 0 8 7,0
40 RYBOWICZ Rafał (SWAL „Tarasek” Grybów III) 8 6 2 2 1 1 6,5
41 ŚWIĘS Przemysław (SWAL „Tarasek” Grybów III) 12 5 7 3 2 1 6,0
42 GROŃSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz III) 25 5 20 5 2 3 6,0
43 SENDECKI Arkadiusz (LKS „Binarowa” Binarowa II) 56 3 53 14 3 11 4,5
44 WIDEŁ Krzysztof (SWAL „Tarasek” Grybów III) 13 4 9 2 0 2 4,0
45 OCZKOWICZ Marcin (LKS „Binarowa” Binarowa II) 42 4 38 11 0 11 4,0
46 JELEŃ Janusz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 6 3 3 1 1 0 3,5
47 WIKAR Tadeusz (UKS „Trójka” Limanowa) 10 3 7 1 1 0 3,5
48 KRÓL Stanisław (SWAL „Tarasek” Grybów III) 3 3 0 1 0 1 3,0
49 MIELUCH Marek (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 3 1 1 0 1 3,0
50 FIRSZT Mateusz (LKS „Binarowa” Binarowa II) 4 2 2 1 1 0 2,5
51 MOTYKA Grzegorz (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 2 2 1 1 0 2,5
52 PIECHURA Aleksander (UKS „Trójka” Limanowa) 2 2 0 0 0 0 2,0
53 KOGUT Kamil (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 2 2 1 0 1 2,0
54 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz III) 4 2 2 1 0 1 2,0
55 OWSIANKA Sebastian (KS „Start” Nowy Sącz III) 10 1 9 2 1 1 1,5
56 OLESIAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz III) 2 1 1 1 0 1 1,0
57 SKOWRON Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 4 1 3 1 0 1 1,0
58 MICHALEC Jacek (LKS „Binarowa” Binarowa II) 30 1 29 8 0 8 1,0
59 MICHALEC Agata (LKS „Binarowa” Binarowa II) 4 0 4 1 0 1 0,0
60 MICHALEC Paweł (LKS „Binarowa” Binarowa II) 36 0 36 8 0 8 0,0
61 KANTOR Jan (SWAL „Tarasek” Grybów III) 7 0 7 2 0 2 0,0
62 TWARÓG Mateusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 4 0 4 1 0 1 0,0
63 PIECHNIK Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 4 0 4 1 0 1 0,0
64 SZARY Józef (UKS „Królewski Biecz” Biecz) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna KTS "Strażak" Paszyn decyzją WGiD KOZTS została wykluczona z rozgrywek z powodu niespełnienia wymogów regulaminowych. Zgodnie z punktem 3.2.23.1. regulaminu wyniki meczów z jej udziałem zostają anulowane.