KS „Spektrum Karpol” Słopnice V (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2012-10-07 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 14:4🏓 ⇓
2 5NS 1/2 2012-10-14 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 9:9🏓 ⇔
3 5NS 1/3 2012-10-21 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - UKS „Płomień” Limanowa III 0:18🏓 ⇓
4 5NS 1/4 2012-10-26 17:00 KS „Start” Nowy Sącz III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 11:7🏓 ⇓
5 5NS 1/5 2012-11-11 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - UKS „Królewski Biecz” Biecz 8:10🏓 ⇓
6 5NS 1/6 2012-11-22 17:00 KTS „Strażak” Paszyn - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 3:15🏓 ⇑
7 5NS 1/7 2012-12-02 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - LKS „Binarowa” Binarowa II 16:2🏓 ⇑
8 5NS 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - SWAL „Tarasek” Grybów III 12:6🏓 ⇑
9 5NS 2/10 2013-01-13 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - UKS „Trójka” Limanowa 9:9🏓 ⇔
10 5NS 2/11 2013-01-20 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - TKKF „Poprad” Muszyna 5:13🏓 ⇓
11 5NS 2/12 2013-02-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 17:1🏓 ⇓
12 5NS 2/13 2013-02-24 15:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 6:12🏓 ⇑
13 5NS 2/14 2013-03-02 13:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - KS „Start” Nowy Sącz III 16:2🏓 ⇑
14 5NS 2/15 2013-03-10 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa II - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 1:17🏓 ⇑
15 5NS 2/16 2013-03-24 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 7:11🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) TKKF „Poprad” Muszyna   0,5 1,0 1,0 1,5 4
2 (W) UKS „Trójka” Limanowa   4,5 1,0 3,0 0,5 9
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa III   0,0 0,0 0,0 0,0 0
4 (W) KS „Start” Nowy Sącz III   2,0 0,5 3,5 1,0 7
5 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz 3,0 3,0   1,0 1,0 8
6 (W) KTS „Strażak” Paszyn   4,5 3,5 3,5 3,5 15
7 (D) LKS „Binarowa” Binarowa II   4,5 4,5 3,5 3,5 16
8 (D) SWAL „Tarasek” Grybów III 3,0 3,5 2,0 2,0 1,5 12
9 (D) UKS „Trójka” Limanowa   3,5 2,0 1,0 2,5 9
10 (D) TKKF „Poprad” Muszyna 0,0 0,5   2,0 2,5 5
11 (W) UKS „Płomień” Limanowa III   0,0 0,0 0,0 1,0 1
12 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz   3,0 2,5 3,5 3,0 12
13 (D) KS „Start” Nowy Sącz III 0,5 4,0 4,0 3,0 4,5 16
14 (W) LKS „Binarowa” Binarowa II   4,5 3,5 4,5 4,5 17
15 (W) SWAL „Tarasek” Grybów III 2,5 3,5   1,5 3,5 11
Razem 9,0 41,5 24,5 33,0 34,0 142
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Janusz 1968 M brak 886
2 DZIEDZIC Piotr 2001 M brak 887
3 GEMBACZ Marcin 2000 M brak 885
4 KAIM Michał 2000 M brak 256
5 PAPIEŻ Filip 2001 M brak 884