UKS „Płomień” Limanowa III (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2012-10-07 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Binarowa” Binarowa II 18:0🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2012-10-14 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Start” Nowy Sącz III 14:4🏓 ⇑
3 5NS 1/3 2012-10-21 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - UKS „Płomień” Limanowa III 0:18🏓 ⇑
4 5NS 1/4 2012-10-28 11:00 KTS „Strażak” Paszyn - UKS „Płomień” Limanowa III 0:18🏓 ⇑
5 5NS 1/5 2012-11-11 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - SWAL „Tarasek” Grybów III 18:0 WO ⇑
6 5NS 1/6 2012-12-09 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - UKS „Płomień” Limanowa III 6:12🏓 ⇑
7 5NS 1/8 2012-12-16 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - UKS „Królewski Biecz” Biecz 11:7🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2012-12-23 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - UKS „Płomień” Limanowa III 4:14🏓 ⇑
9 5NS 2/10 2013-01-13 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa II - UKS „Płomień” Limanowa III 0:18🏓 ⇑
10 5NS 2/11 2013-01-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz III - UKS „Płomień” Limanowa III 1:17🏓 ⇑
11 5NS 2/12 2013-02-10 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 17:1🏓 ⇑
12 5NS 2/13 2013-02-17 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - UKS „Płomień” Limanowa III 7:11🏓 ⇑
13 5NS 2/14 2013-03-03 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - TKKF „Poprad” Muszyna 15:3🏓 ⇑
14 5NS 2/15 2013-03-17 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - UKS „Trójka” Limanowa 6:12🏓 ⇓
15 5NS 2/16 2013-04-02 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - UKS „Płomień” Limanowa III 8:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LKS „Binarowa” Binarowa II   4,5 4,5     2,0 4,5   2,5 18
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz III   3,5 3,5       3,5   3,5 14
3 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice V         4,5 4,5 4,5   4,5 18
4 (W) KTS „Strażak” Paszyn         4,5 4,5 4,5   4,5 18
5 (D) SWAL „Tarasek” Grybów III                   0
6 (W) TKKF „Poprad” Muszyna         2,5 3,5 4,0   2,0 12
7 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz         3,0 3,0 2,5   2,5 11
8 (W) UKS „Trójka” Limanowa 3,0       4,5 3,5 3,0     14
9 (W) LKS „Binarowa” Binarowa II 4,5       4,5 4,5     4,5 18
10 (W) KS „Start” Nowy Sącz III 4,5       3,5 4,5     4,5 17
11 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice V         4,5 4,5 4,5   3,5 17
12 (W) SWAL „Tarasek” Grybów III         2,5 3,5 2,5   2,5 11
13 (D) TKKF „Poprad” Muszyna     4,5     3,5 4,0   3,0 15
14 (D) UKS „Trójka” Limanowa       0,0     4,0 0,0 2,0 6
15 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz 1,5   3,5       3,5   1,5 10
Razem 13,5 8,0 16,0 0,0 34,0 41,5 45,0 0,0 41,0 199
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KĄDZIOŁKA Piotr 1992 M brak 961
2 KOSMAL Dawid 2004 M brak 892
3 OLESIAK Grzegorz 1999 M brak 674
4 PIECHNIK Dawid 2001 M brak 1020
5 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M brak 277
6 SUŁKOWSKI Kacper 1999 M brak 278
7 TWARÓG Mariusz 1997 M brak 280
8 TWARÓG Mateusz 2000 M brak 1019
9 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995 K brak 274