SWAL „Tarasek” Grybów III (M)
Klub: „Mikulec” Grybów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Niżnej
Biała Niżna 495
33-330 Grybów
Nie podano osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne. Drużyna nie zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS.
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2012-10-07 14:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - UKS „Królewski Biecz” Biecz 11:7🏓 ⇑
2 5NS 1/3 2012-10-19 17:00 KS „Start” Nowy Sącz III - SWAL „Tarasek” Grybów III 8:10🏓 ⇑
3 5NS 1/4 2012-10-28 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - TKKF „Poprad” Muszyna 7:11🏓 ⇓
4 5NS 1/5 2012-11-11 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - SWAL „Tarasek” Grybów III 18:0 WO ⇓
5 5NS 1/6 2012-11-25 10:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - UKS „Trójka” Limanowa 5:13🏓 ⇓
6 5NS 1/7 2012-12-02 11:00 KTS „Strażak” Paszyn - SWAL „Tarasek” Grybów III 6:12🏓 ⇑
7 5NS 1/8 2012-12-16 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - SWAL „Tarasek” Grybów III 12:6🏓 ⇓
8 5NS 1/9 2012-12-22 15:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - LKS „Binarowa” Binarowa II 14:4🏓 ⇑
9 5NS 2/11 2013-01-20 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - SWAL „Tarasek” Grybów III 8:10🏓 ⇑
10 5NS 2/13 2013-02-17 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - UKS „Płomień” Limanowa III 7:11🏓 ⇓
11 5NS 2/10 2013-02-21 17:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - SWAL „Tarasek” Grybów III 7:11🏓 ⇑
12 5NS 2/12 2013-02-23 12:00 TKKF „Poprad” Muszyna - SWAL „Tarasek” Grybów III 8:10🏓 ⇑
13 5NS 2/14 2013-03-03 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa II - SWAL „Tarasek” Grybów III 1:17🏓 ⇑
14 5NS 2/15 2013-03-09 13:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - KS „Start” Nowy Sącz III 13:5🏓 ⇑
15 5NS 2/16 2013-03-24 11:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 7:11🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz         3,0 3,0   1,0     1,0     3,0 0,0 11
2 (W) KS „Start” Nowy Sącz III             2,5 2,0 2,0 3,5 0,0         10
3 (D) TKKF „Poprad” Muszyna               0,0 0,0 3,0 0,0     4,0   7
4 (W) UKS „Płomień” Limanowa III                               0
5 (D) UKS „Trójka” Limanowa       2,0       1,0 0,0   2,0       0,0 5
6 (W) KTS „Strażak” Paszyn       4,5       2,5 3,0           2,0 12
7 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice V   1,5           2,5     0,0       2,0 6
8 (D) LKS „Binarowa” Binarowa II   2,0           4,5 3,0   3,5       1,0 14
9 (W) UKS „Trójka” Limanowa 4,0               2,0   2,0     2,0   10
10 (D) UKS „Płomień” Limanowa III 4,0                   0,0   0,0 3,0 0,0 7
11 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz 4,5   0,0         2,0     2,0   2,5     11
12 (W) TKKF „Poprad” Muszyna 4,5   0,0         0,5     1,5     3,5   10
13 (W) LKS „Binarowa” Binarowa II 4,5                   4,5   3,5 4,5   17
14 (D) KS „Start” Nowy Sącz III 4,0             2,0     3,0     4,0   13
15 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice V     0,0               1,0 1,0   4,0 1,0 7
Razem 25,5 3,5 0,0 6,5 3,0 3,0 2,5 18,0 10,0 6,5 20,5 1,0 6,0 28,0 6,0 140
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GŁÓWCZYK Jan 1972 M brak 1009
2 JELEŃ Janusz 1991 M brak 489
3 KANTOR Jan 1987 M brak 1008
4 KOGUT Kamil 1997 M brak 494
5 KRÓL Stanisław 1959 M brak 511
6 MIELUCH Marek 1994 M brak 484
7 MOTYKA Grzegorz 1994 M brak 467
8 OBRZUT Tomasz 1972 M brak 497
9 OGORZAŁEK Andrzej 1992 M brak 487
10 RYBOWICZ Rafał 1991 M brak 679
11 SIEDLARZ Artur 1999 M brak 488
12 SKOWRON Jan 1958 M brak 485
13 ŚWIĘS Przemysław 1980 M brak 491
14 WAZ Józef 1955 M brak 493
15 WIDEŁ Krzysztof 1992 M brak 486