UKS „Trójka” Limanowa (M)
Klub: UKS „Trójka” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Samorządowych nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej
ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Franciszek Natanek (tel. 602 551 552)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2012-10-07 11:00 KS „Start” Nowy Sącz III - UKS „Trójka” Limanowa 7:11🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2012-10-14 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 9:9🏓 ⇔
3 5NS 1/4 2012-10-28 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa II - UKS „Trójka” Limanowa 1:17🏓 ⇑
4 5NS 1/5 2012-11-11 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - KTS „Strażak” Paszyn 18:0 WO ⇑
5 5NS 1/6 2012-11-25 10:00 SWAL „Tarasek” Grybów III - UKS „Trójka” Limanowa 5:13🏓 ⇑
6 5NS 1/7 2012-12-02 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - UKS „Królewski Biecz” Biecz 8:10🏓 ⇓
7 5NS 1/8 2012-12-16 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - UKS „Trójka” Limanowa 8:10🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2012-12-23 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - UKS „Płomień” Limanowa III 4:14🏓 ⇓
9 5NS 2/10 2013-01-13 11:00 KS „Spektrum Karpol” Słopnice V - UKS „Trójka” Limanowa 9:9🏓 ⇔
10 5NS 2/11 2013-01-20 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - SWAL „Tarasek” Grybów III 8:10🏓 ⇓
11 5NS 2/12 2013-02-03 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - LKS „Binarowa” Binarowa II 15:3🏓 ⇑
12 5NS 2/13 2013-02-17 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - KS „Start” Nowy Sącz III 17:1🏓 ⇑
13 5NS 2/14 2013-03-03 11:00 UKS „Królewski Biecz” Biecz - UKS „Trójka” Limanowa 12:6🏓 ⇓
14 5NS 2/15 2013-03-17 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - UKS „Trójka” Limanowa 6:12🏓 ⇑
15 5NS 2/16 2013-03-24 11:00 UKS „Trójka” Limanowa - TKKF „Poprad” Muszyna 12:6🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) KS „Start” Nowy Sącz III 4,5 0,0   2,5 1,5     2,5 11
2 (D) KS „Spektrum Karpol” Słopnice V 3,5       1,0   2,5 2,0 9
3 (W) LKS „Binarowa” Binarowa II 4,5 3,5   4,5 4,5       17
4 (D) KTS „Strażak” Paszyn                 0
5 (W) SWAL „Tarasek” Grybów III 4,5 0,5   2,5 4,5     1,0 13
6 (D) UKS „Królewski Biecz” Biecz 1,0 1,0   3,5 1,5     1,0 8
7 (W) TKKF „Poprad” Muszyna 3,5     4,5 1,5     0,5 10
8 (D) UKS „Płomień” Limanowa III 2,5 0,5   0,0 0,0   1,0   4
9 (W) KS „Spektrum Karpol” Słopnice V   0,5   3,0   4,5   1,0 9
10 (D) SWAL „Tarasek” Grybów III 3,5 0,5     0,5 3,5 0,0   8
11 (D) LKS „Binarowa” Binarowa II 4,5 3,5 2,0   0,5 4,5     15
12 (D) KS „Start” Nowy Sącz III 4,5 2,5   2,5 3,0 4,5     17
13 (W) UKS „Królewski Biecz” Biecz 1,0 0,0   2,0 0,0 3,0     6
14 (W) UKS „Płomień” Limanowa III 3,5       2,5 3,5   2,5 12
15 (D) TKKF „Poprad” Muszyna 2,0 0,0   4,5 2,5 3,0     12
Razem 43,0 12,5 2,0 29,5 23,5 26,5 3,5 10,5 151
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOBRZYCKI Bogusław 1967 M brak 473
2 NATANEK Franciszek 1958 M brak 475
3 PIECHURA Aleksander Marian 1950 M brak 476
4 PIĘTA Piotr 1940 M brak 517
5 ROZUM Jan 1952 M brak 477
6 ROZUM Krzysztof 1972 M brak 288
7 WIKAR Tadeusz 1961 M brak 478
8 WRONA Marian 1958 M brak 479