II liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 36 31 5 99:39 86,11 93
2 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 30 29 1 87:28 96,67 87
3 PUSHKAROV Kostyantyn (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 28 5 89:23 84,85 84
4 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 30 27 3 83:19 90,00 81
5 KOLEKTA Jarosław (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 22 14 84:58 61,11 66
6 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 36 27 9 91:55 75,00 64
7 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 35 22 13 81:49 62,86 64
8 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 36 21 15 79:64 58,33 63
9 STĄPOR Rafał (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 20 14 70:60 58,82 60
10 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 19 15 72:57 55,88 57
11 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 30 20 10 68:49 66,67 56
12 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 18 16 73:62 52,94 54
13 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 31 23 8 72:42 74,19 51
14 GALUS Katarzyna (LUKS „Galux” Skrzyszów) 34 23 11 83:54 67,65 49
15 CHUDOBA Piotr (LUKS „Galux” Skrzyszów) 27 23 4 77:23 85,19 48
16 PELCZAR Dawid (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 22 12 77:56 64,71 48
17 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 29 21 8 71:33 72,41 47
18 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 24 15 9 52:39 62,50 45
19 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 28 16 12 56:52 57,14 45
20 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 28 19 9 70:38 67,86 42
21 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 32 21 11 77:51 65,63 42
22 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 21 13 76:61 61,76 42
23 ZIELIŃSKI Konrad (PKS „Kolping” Jarosław II) 32 14 18 66:68 43,75 42
24 KIERSKI Mikołaj (KS „Gorce” Nowy Targ) 18 13 5 46:22 72,22 39
25 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 17 19 65:79 47,22 39
26 KOPCZYK Hubert (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 19 15 72:61 55,88 38
27 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 34 18 16 71:65 52,94 38
28 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 16 20 66:74 44,44 38
29 KUŹMICZ Jakub (PKS „Kolping” Jarosław II) 30 16 14 63:54 53,33 37
30 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 32 18 14 65:54 56,25 36
31 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 23 12 11 47:41 52,17 35
32 RYBAK Mykhailo (KS „Bronowianka” Kraków) 25 12 13 50:54 48,00 35
33 KLOCEK Kamil (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 14 20 58:74 41,18 35
34 JURKIEWICZ Tomasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 24 17 7 58:35 70,83 34
35 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice” Lachowice) 34 17 17 70:64 50,00 34
36 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 32 16 16 68:64 50,00 34
37 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 29 16 13 61:49 55,17 32
38 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 32 11 21 48:75 34,38 31
39 ELCESER Arkadiusz (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 36 10 26 50:92 27,78 30
40 DZIUBA Patryk (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 36 13 23 59:79 36,11 26
41 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 22 12 10 53:43 54,55 25
42 ŁĄCZYŃSKI Radosław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 10 8 2 25:15 80,00 24
43 SEROKA Szymon (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 34 11 23 47:77 32,35 24
44 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 30 8 22 37:75 26,67 24
45 CHŁODNICKI Piotr (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 34 9 25 43:88 26,47 23
46 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 27 9 18 39:64 33,33 21
47 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 36 8 28 46:92 22,22 18
48 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 14 7 7 26:28 50,00 17
49 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 16 8 8 32:35 50,00 16
50 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 26 8 18 37:59 30,77 16
51 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 4 0 12:1 100,00 12
52 KOCIUBA Filip (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 15 5 10 22:32 33,33 12
53 KONSTANTYN Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 20 6 14 29:45 30,00 12
54 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 32 6 26 34:86 18,75 12
55 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ) 10 5 5 19:19 50,00 10
56 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 24 5 19 24:58 20,83 10
57 WOJDYŁA Damian (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 2 0 6:2 100,00 6
58 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 5 3 2 10:7 60,00 6
59 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa) 4 2 2 7:9 50,00 6
60 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 21 2 19 15:58 9,52 6
61 KOWALCZYK Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 2 2 0 6:1 100,00 4
62 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 5 2 3 9:11 40,00 4
63 PIERZYCKI Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 6 2 4 9:14 33,33 4
64 WAŁCZYŃSKI Marcin (PKS „Kolping” Jarosław II) 9 2 7 13:22 22,22 4
65 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 20 2 18 10:55 10,00 4
66 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 7 1 6 6:20 14,29 3
67 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 1 1 5:3 50,00 2
68 PATLA Wiesław (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 5:5 50,00 2
69 ANGRYS Karol (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 1 1 3:4 50,00 2
70 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 3:5 50,00 2
71 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 1 3 5:9 25,00 2
72 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 1 3 5:10 25,00 2
73 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 6 1 5 7:17 16,67 2
74 KRZYSIK Oskar (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 1 7 3:21 12,50 2
75 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 1 0 1 2:3 0,00 0
76 ŁABĘDŹ Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 3:6 0,00 0
77 SZPILSKA Roksana (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 2:6 0,00 0
78 BRODA Jacek (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 2:6 0,00 0
79 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 5:18 0,00 0
80 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 3:12 0,00 0
81 KWATER Dominik (KS „Podwawelski” Kraków II) 2 0 2 1:6 0,00 0
82 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 10 0 10 4:30 0,00 0
83 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 4 0 4 1:12 0,00 0
84 JADAM Dawid (PKS „Kolping” Jarosław II) 4 0 4 1:12 0,00 0
85 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 0 4 1:12 0,00 0
86 PAŚKO Karol (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 4 0 4 1:12 0,00 0
87 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków) 6 0 6 1:18 0,00 0
88 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
89 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0:3 0,00 0
90 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0:3 0,00 0
91 DAWIDOWSKI Aleksander (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 0 4 0:12 0,00 0
92 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” Lachowice) 2 0 2 0:6 0,00 0
93 BRUD Szymon (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 0 2 0:6 0,00 0
94 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa) 2 0 2 0:6 0,00 0
95 SZCZYGIEŁ Dawid (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 0:3 0,00 0
96 KRZYSIK Olaf (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00 0
97 REJTEROWSKI Antoni (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 0:3 0,00 0
98 WIĄCEK Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 0:12 0,00 0
99 SAS Kamil (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
100 OLECHNY Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 0 4 0:12 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 30 29 1 87:28 96,67
2 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 28 25 3 77:19 89,29
3 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 36 31 5 99:39 86,11
4 CHUDOBA Piotr (LUKS „Galux” Skrzyszów) 27 23 4 77:23 85,19
5 PUSHKAROV Kostyantyn (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 28 5 89:23 84,85
6 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 36 27 9 91:55 75,00
7 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 29 21 8 71:33 72,41
8 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 29 21 8 66:42 72,41
9 JURKIEWICZ Tomasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 24 17 7 58:35 70,83
10 KIERSKI Mikołaj (KS „Gorce” Nowy Targ) 16 11 5 40:22 68,75
11 GALUS Katarzyna (LUKS „Galux” Skrzyszów) 34 23 11 83:54 67,65
12 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 27 18 9 67:38 66,67
13 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 30 20 10 68:49 66,67
14 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 32 21 11 77:51 65,63
15 PELCZAR Dawid (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 22 12 77:56 64,71
16 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 24 15 9 52:39 62,50
17 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 21 13 76:61 61,76
18 KOLEKTA Jarosław (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 22 14 84:58 61,11
19 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 33 20 13 75:49 60,61
20 STĄPOR Rafał (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 20 14 70:60 58,82
21 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 36 21 15 79:64 58,33
22 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 28 16 12 56:52 57,14
23 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 32 18 14 65:54 56,25
24 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 19 15 72:57 55,88
25 KOPCZYK Hubert (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 19 15 72:61 55,88
26 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 29 16 13 61:49 55,17
27 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 22 12 10 53:43 54,55
28 KUŹMICZ Jakub (PKS „Kolping” Jarosław II) 30 16 14 63:54 53,33
29 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 18 16 73:62 52,94
30 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 34 18 16 71:65 52,94
31 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 23 12 11 47:41 52,17
32 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice” Lachowice) 34 17 17 70:64 50,00
33 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 32 16 16 68:64 50,00
34 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 14 7 7 26:28 50,00
35 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 16 8 8 32:35 50,00
36 RYBAK Mykhailo (KS „Bronowianka” Kraków) 25 12 13 50:54 48,00
37 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 17 19 65:79 47,22
38 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 16 20 66:74 44,44
39 ZIELIŃSKI Konrad (PKS „Kolping” Jarosław II) 32 14 18 66:68 43,75
40 KLOCEK Kamil (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 14 20 58:74 41,18
41 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 28 11 17 48:63 39,29
42 DZIUBA Patryk (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 36 13 23 59:79 36,11
43 KOCIUBA Filip (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 15 5 10 22:32 33,33
44 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 27 9 18 39:64 33,33
45 SEROKA Szymon (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 34 11 23 47:77 32,35
46 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 26 8 18 37:63 30,77
47 KONSTANTYN Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 20 6 14 29:45 30,00
48 ELCESER Arkadiusz (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 36 10 26 50:92 27,78
49 CHŁODNICKI Piotr (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 34 9 25 43:88 26,47
50 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 24 6 18 31:59 25,00
51 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 20 5 15 24:46 25,00
52 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 6 25 34:83 19,35
53 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 34 6 28 40:92 17,65
54 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 17 2 15 10:46 11,76
55 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 21 2 19 15:58 9,52
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KIERSKI Mikołaj / CZYSZCZOŃ Jakub
(KS „Gorce” Nowy Targ)
7 7 0 21:4 100,00
2 MOZDYNIEWICZ Marek / KLAG Tomasz
(KS „Gorce” Nowy Targ)
13 12 1 38:11 92,31
3 GALUS Katarzyna / CHUDOBA Piotr
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
9 8 1 26:7 88,89
4 ZIELIŃSKI Konrad / ŻOŁYNIAK Hubert
(PKS „Kolping” Jarosław II)
7 6 1 20:10 85,71
5 PUSHKAROV Kostyantyn / DUDEK Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
11 9 2 28:15 81,82
6 FLAUMENHAFT Jacek / ANTOSIAK Daniel
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
9 7 2 25:10 77,78
7 PELCZAR Dawid / KOPCZYK Hubert
(KU AZS Politechnika Rzeszów II)
17 13 4 42:20 76,47
8 JURKIEWICZ Tomasz / KIEŁT Dawid
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
11 8 3 26:18 72,73
9 OBROCHTA Paweł / MADZULA Paweł
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
17 12 5 42:23 70,59
10 OSTANEK Michał / PETKA Krzysztof
(KS „Podwawelski” Kraków II)
11 7 4 28:20 63,64
11 JURCZAK Michał / WIŚNIEWSKI Karol
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
8 5 3 19:12 62,50
12 KOŁODZIEJ Szymon / KARMOLIŃSKI Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków)
18 11 7 42:31 61,11
13 MOTYKA Tadeusz / BŁOCHO Przemysław
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
7 4 3 15:14 57,14
14 MICHALCZYK Jakub / ROZUM Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
11 6 5 24:22 54,55
15 CHŁODNICKI Piotr / DZIUBA Patryk
(KU AZS Politechnika Rzeszów III)
16 8 8 32:28 50,00
16 SUŁKOWSKI Bartosz / KOSMAL Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
8 4 4 17:17 50,00
17 ZIELIŃSKI Konrad / DZIUKIEWICZ Kamil
(PKS „Kolping” Jarosław II)
8 4 4 13:18 50,00
18 RACZEK Marcin / KOLEKTA Jarosław
(ULKS „Lachowice” Lachowice)
15 7 8 33:33 46,67
19 BIEL Jakub / BOCHENEK Mariusz
(KS „Podwawelski” Kraków II)
9 4 5 14:20 44,44
20 KIEROŃSKI Adam / MOTYKA Tadeusz
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
7 3 4 12:17 42,86
21 IWANIUCH Rafał / BLAT Piotr
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
7 3 4 9:13 42,86
22 MAGULSKI Damian / KAIM Adrian
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
16 6 10 32:38 37,50
23 STĄPOR Rafał / KLOCEK Kamil
(KU AZS Politechnika Rzeszów II)
17 6 11 27:38 35,29
24 KONSTANTYN Paweł / JABŁOŃSKI Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków)
9 3 6 12:20 33,33
25 ELCESER Arkadiusz / SEROKA Szymon
(KU AZS Politechnika Rzeszów III)
16 4 12 23:41 25,00
26 SURMA Krzysztof / PNIACZEK Dominik
(ULKS „Lachowice” Lachowice)
14 1 13 20:39 7,14
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 36 31 5 18 11 7 36,5
2 PUSHKAROV Kostyantyn (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 28 5 17 14 3 35,0
3 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 30 29 1 16 9 7 33,5
4 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 36 27 9 18 11 7 32,5
5 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 28 25 3 14 13 1 31,5
6 CHUDOBA Piotr (LUKS „Galux” Skrzyszów) 27 23 4 14 12 2 29,0
7 GALUS Katarzyna (LUKS „Galux” Skrzyszów) 34 23 11 17 11 6 28,5
8 PELCZAR Dawid (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 22 12 17 13 4 28,5
9 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 29 21 8 15 12 3 27,0
10 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 29 21 8 15 10 5 26,0
11 KOLEKTA Jarosław (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 22 14 18 8 10 26,0
12 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 30 20 10 15 11 4 25,5
13 KOPCZYK Hubert (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 19 15 17 13 4 25,5
14 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 32 21 11 16 8 8 25,0
15 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 19 15 17 12 5 25,0
16 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 27 18 9 15 13 2 24,5
17 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 36 21 15 18 7 11 24,5
18 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 21 13 17 6 11 24,0
19 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 34 18 16 17 12 5 24,0
20 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 34 18 16 17 11 6 23,5
21 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 33 20 13 17 6 11 23,0
22 STĄPOR Rafał (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 20 14 17 6 11 23,0
23 JURKIEWICZ Tomasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 24 17 7 12 8 4 21,0
24 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 28 16 12 15 10 5 21,0
25 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 32 18 14 16 6 10 21,0
26 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 32 16 16 17 9 8 20,5
27 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 16 20 18 9 9 20,5
28 ZIELIŃSKI Konrad (PKS „Kolping” Jarosław II) 32 14 18 16 10 6 19,0
29 IWANIUCH Rafał (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 24 15 9 12 7 5 18,5
30 KUŹMICZ Jakub (PKS „Kolping” Jarosław II) 30 16 14 14 5 9 18,5
31 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice” Lachowice) 36 17 19 18 3 15 18,5
32 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice” Lachowice) 34 17 17 17 2 15 18,0
33 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 29 16 13 10 2 8 17,0
34 KLOCEK Kamil (KU AZS Politechnika Rzeszów II) 34 14 20 17 6 11 17,0
35 DZIUBA Patryk (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 36 13 23 18 8 10 17,0
36 KIEŁT Dawid (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 22 12 10 11 8 3 16,0
37 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 23 12 11 13 8 5 16,0
38 KIERSKI Mikołaj (KS „Gorce” Nowy Targ) 16 11 5 8 8 0 15,0
39 PETKA Krzysztof (KS „Podwawelski” Kraków II) 28 11 17 14 8 6 15,0
40 SEROKA Szymon (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 34 11 23 17 5 12 13,5
41 CHŁODNICKI Piotr (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 34 9 25 17 9 8 13,5
42 RYBAK Mykhailo (KS „Bronowianka” Kraków) 25 12 13 7 0 7 12,0
43 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 27 9 18 16 6 10 12,0
44 ELCESER Arkadiusz (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 36 10 26 18 4 14 12,0
45 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 26 8 18 13 7 6 11,5
46 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 16 8 8 12 3 9 9,5
47 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 34 6 28 16 7 9 9,5
48 ŁĄCZYŃSKI Radosław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 10 8 2 5 2 3 9,0
49 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 14 7 7 8 4 4 9,0
50 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 24 6 18 12 6 6 9,0
51 BIEL Jakub (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 6 25 16 6 10 9,0
52 KONSTANTYN Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 20 6 14 12 3 9 7,5
53 KOCIUBA Filip (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 15 5 10 5 2 3 6,0
54 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków II) 20 5 15 9 2 7 6,0
55 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ) 9 4 5 3 3 0 5,5
56 BOCHENEK Mariusz (KS „Podwawelski” Kraków II) 17 2 15 9 4 5 4,0
57 PIERZYCKI Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 6 2 4 3 3 0 3,5
58 WAŁCZYŃSKI Marcin (PKS „Kolping” Jarosław II) 9 2 7 5 3 2 3,5
59 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 21 2 19 9 3 6 3,5
60 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 5 3 2 2 0 2 3,0
61 KOWALCZYK Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 2 2 0 1 1 0 2,5
62 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 2 0 1 1 0 2,5
63 WOJDYŁA Damian (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 2 0 1 1 0 2,5
64 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 5 2 3 2 1 1 2,5
65 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa) 4 2 2 2 0 2 2,0
66 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 7 1 6 3 2 1 2,0
67 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 1 1 1 1 0 1,5
68 PATLA Wiesław (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 1 1 0 1,5
69 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 4 1 3 2 1 1 1,5
70 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 6 1 5 1 1 0 1,5
71 URBAŃSKI Adam (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 2 1 1 1 0 1 1,0
72 ANGRYS Karol (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 1 1 1 0 1 1,0
73 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 1 3 2 0 2 1,0
74 KRZYSIK Oskar (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 1 7 4 0 4 1,0
75 BRODA Jacek (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 2 2 0 1,0
76 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 1 0 1 1 1 0 0,5
77 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 4 0 4 2 1 1 0,5
78 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 2 1 1 0,5
79 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 3 1 2 0,5
80 OLECHNY Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 0 4 2 0 2 0,0
81 ŁABĘDŹ Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 1 0 1 0,0
82 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 10 0 10 5 0 5 0,0
83 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa) 2 0 2 1 0 1 0,0
84 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 2 0 2 0,0
85 DAWIDOWSKI Aleksander (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 0 4 2 0 2 0,0
86 GALUS Krzysztof (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0 0 0 0,0
87 SZPILSKA Roksana (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 1 0 1 0,0
88 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 0 4 2 0 2 0,0
89 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
90 REJTEROWSKI Antoni (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 0 0 0 0,0
91 KWATER Dominik (KS „Podwawelski” Kraków II) 2 0 2 1 0 1 0,0
92 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków) 6 0 6 3 0 3 0,0
93 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” Lachowice) 2 0 2 1 0 1 0,0
94 PAŚKO Karol (KU AZS Politechnika Rzeszów III) 4 0 4 2 0 2 0,0
95 KRZYSIK Olaf (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 3 0 3 0,0
96 SAS Kamil (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
97 WIĄCEK Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 4 0 4 2 0 2 0,0
98 JADAM Dawid (PKS „Kolping” Jarosław II) 4 0 4 2 0 2 0,0
99 SZCZYGIEŁ Dawid (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 0 0 0 0,0
100 BRUD Szymon (PKS „Kolping” Jarosław II) 2 0 2 1 0 1 0,0
Drużyna MLUKS „Gulon” Zakliczyn nie przystąpiła do rozgrywek.