IV liga mężczyzn zachód => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2019-04-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-26 18:00 89 KTS „Victoria” Spytkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 3:11 tak
1   A BOBAK Piotr W MAMOŃ Wojciech 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X NOWAK Łukasz 2:3 (10:12, 11:5, 8:11, 11:9, 8:11) 0:2
3   C BOBAK Jacek Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 0:3
4   D KAJFASZ Bogdan Z CHOJNA Dawid 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 9:11) 0:4
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W CHOJNA Dawid
NOWAK Łukasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 1:4
6   B BOBAK Jacek
PIETRAŃCZYK Jacek
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (8:11, 9:11, 11:13) 1:5
7   A BOBAK Piotr X NOWAK Łukasz 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) 2:5
8   B PIETRAŃCZYK Jacek W MAMOŃ Wojciech 2:3 (16:14, 6:11, 11:9, 6:11, 6:11) 2:6
9   D KAJFASZ Bogdan Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 13:15) 2:7
10   C BOBAK Jacek Z CHOJNA Dawid 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A BOBAK Piotr Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 2:9
12   C BOBAK Jacek W MAMOŃ Wojciech 2:3 (5:11, 11:4, 4:11, 11:3, 5:11) 2:10
13   B PIETRAŃCZYK Jacek Z CHOJNA Dawid 2:3 (8:11, 11:5, 6:11, 11:8, 8:11) 2:11
14   D KAJFASZ Bogdan X NOWAK Łukasz 3:2 (13:11, 8:11, 11:9, 7:11, 11:9) 3:11
2019-05-08 18:00 90 KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II 6:8 tak
1   A KOPACKI Paweł W PASIECZNY Jan 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Ewa X PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 2:0
3   C SZCZEBAK Jerzy Y PACYNA Dariusz 3:2 (7:11, 9:11, 14:12, 15:13, 11:9) 3:0
4   D LELEK Paweł Z RAJTAR Marek 2:3 (12:14, 9:11, 11:8, 11:9, 3:11) 3:1
5   A KOŁODZIEJ Ewa
KOPACKI Paweł
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 3:2
6   B SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
X ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:3) 4:2
7   A KOPACKI Paweł X PĘCZEK Mateusz 2:3 (8:11, 11:4, 12:10, 11:13, 10:12) 4:3
8   B KOŁODZIEJ Ewa W PASIECZNY Jan 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 9:11) 4:4
9   D LELEK Paweł Y PACYNA Dariusz 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 8:11) 4:5
10   C SZCZEBAK Jerzy Z RAJTAR Marek 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 9:11) 4:6
11   A KOPACKI Paweł Y PACYNA Dariusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 5:6
12   C SZCZEBAK Jerzy W ROBAK Wiktor 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9) 6:6
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z RAJTAR Marek 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11) 6:7
14   D LELEK Paweł X PĘCZEK Mateusz 2:3 (11:8, 12:14, 11:1, 12:14, 11:13) 6:8
2019-05-10 19:00 91 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 tak
1   A PIEKARCZYK Michał W BIEL Jakub 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B WÓJCIK Krzysztof X DYMEK Michał 3:2 (10:12, 11:7, 7:11, 11:8, 11:6) 1:1
3   C KRUPA Cezary Y BOCHENEK Mariusz 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 1:2
4   D MOSKAŁA Grzegorz Z WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:7) 2:2
5   A PIEKARCZYK Michał
WÓJCIK Krzysztof
W BIEL Jakub
WOJCIACZYK Antoni
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B MOSKAŁA Grzegorz
KRUPA Cezary
X BOCHENEK Mariusz
DYMEK Michał
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 2:4
7   A PIEKARCZYK Michał X DYMEK Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 3:4
8   B WÓJCIK Krzysztof W BIEL Jakub 1:3 (8:11, 15:17, 11:6, 5:11) 3:5
9   D MOSKAŁA Grzegorz Y BOCHENEK Mariusz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 3:6
10   C KRUPA Cezary Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (7:11, 9:11, 11:13) 3:7
11   A PIEKARCZYK Michał Y BOCHENEK Mariusz 3:2 (11:5, 11:9, 10:12, 8:11, 11:9) 4:7
12   C KRUPA Cezary W BIEL Jakub 2:3 (12:14, 1:11, 11:8, 11:7, 10:12) 4:8
13   B WÓJCIK Krzysztof Z WOJCIACZYK Antoni 3:2 (8:11, 11:2, 11:6, 8:11, 11:3) 5:8
14   D MOSKAŁA Grzegorz X DYMEK Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 6:8
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.