V liga rejon Kraków => Grupa I
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 6 6 0 18:9 100,00
2 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 6 5 1 15:9 83,33
3 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 4 2 15:9 66,67
4 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 14:10 66,67
5 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 6 4 2 12:9 66,67
6 PROCHOT Krystian (MKS „Centrum” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
7 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:3 100,00
8 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:4 100,00
9 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 3 3 13:10 50,00
10 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 6 3 3 10:13 50,00
11 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 8:3 66,67
12 ŁACH Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 8:5 66,67
13 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 7:5 66,67
14 DZIAŁEK Mateusz (PKS „Porta” Kraków II) 3 2 1 8:6 66,67
15 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 7:6 66,67
16 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 7:7 66,67
17 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 5 2 3 9:12 40,00
18 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 6 2 4 12:16 33,33
19 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 7:6 33,33
20 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 1 2 6:7 33,33
21 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 3 1 2 6:7 33,33
22 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 4 1 3 9:11 25,00
23 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 1 3 7:11 25,00
24 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 4 1 3 4:11 25,00
25 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 0 6 7:18 0,00
26 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 2 0 2 2:6 0,00
27 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 0 6 6:18 0,00
28 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 0 3 3:9 0,00
29 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 2 0 2 1:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PROCHOT Krystian (MKS „Centrum” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
2 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:3 100,00
3 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:4 100,00
4 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 6 6 0 18:9 100,00
5 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 6 5 1 15:9 83,33
6 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 8:3 66,67
7 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 4 2 15:9 66,67
8 ŁACH Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 8:5 66,67
9 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 14:10 66,67
10 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 7:5 66,67
11 DZIAŁEK Mateusz (PKS „Porta” Kraków II) 3 2 1 8:6 66,67
12 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 6 4 2 12:9 66,67
13 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 7:6 66,67
14 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 7:7 66,67
15 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 3 3 13:10 50,00
16 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 6 3 3 10:13 50,00
17 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 5 2 3 9:12 40,00
18 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 7:6 33,33
19 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 1 2 6:7 33,33
20 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 3 1 2 6:7 33,33
21 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 6 2 4 12:16 33,33
22 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 4 1 3 9:11 25,00
23 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 1 3 7:11 25,00
24 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 4 1 3 4:11 25,00
25 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 0 6 7:18 0,00
26 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 2 0 2 2:6 0,00
27 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 0 6 6:18 0,00
28 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 0 3 3:9 0,00
29 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 2 0 2 1:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 6 6 0 2 1 1 6,5
2 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 6 5 1 2 2 0 6,0
3 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 6 4 2 2 2 0 5,0
4 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 4 2 2 1 1 4,5
5 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 2 1 1 4,5
6 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 6 3 3 2 2 0 4,0
7 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
8 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 6 3 3 2 1 1 3,5
9 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 0 1 3,0
10 PROCHOT Krystian (MKS „Centrum” Kraków V) 3 3 0 1 0 1 3,0
11 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 6 2 4 2 2 0 3,0
12 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 1 1 0 2,5
13 DZIAŁEK Mateusz (PKS „Porta” Kraków II) 3 2 1 0 0 0 2,0
14 ŁACH Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 1 0 1 2,0
15 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 1 0 1 2,0
16 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 2 1 1 0 1 2,0
17 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków V) 3 2 1 1 0 1 2,0
18 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 5 2 3 2 0 2 2,0
19 KUĆ Grzegorz (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 1 0 1,5
20 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 1 3 2 1 1 1,5
21 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 3 1 2 1 0 1 1,0
22 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 1 2 0 0 0 1,0
23 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 4 1 3 2 0 2 1,0
24 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 4 1 3 0 0 0 1,0
25 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 0 6 2 1 1 0,5
26 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 2 0 2 2 1 1 0,5
27 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 3 0 3 2 1 1 0,5
28 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 0 6 2 1 1 0,5
29 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 2 0 2 0 0 0 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.