II liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % P-ty▼
1 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 42:3 100,00 42
2 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 42:3 100,00 42
3 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 12 0 36:5 100,00 36
4 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 11 1 35:10 91,67 33
5 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 10 2 33:8 83,33 30
6 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 10 2 33:15 83,33 30
7 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 42:3 100,00 28
8 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 9 1 27:6 90,00 27
9 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 9 3 30:10 75,00 27
10 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 9 3 27:17 75,00 27
11 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 8 0 24:6 100,00 24
12 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 12 11 1 34:7 91,67 22
13 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 11 1 33:7 91,67 22
14 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 7 3 22:15 70,00 21
15 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 12 7 5 23:19 58,33 21
16 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 10 0 30:9 100,00 20
17 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 10 2 30:10 83,33 20
18 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 12 10 2 32:15 83,33 20
19 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 8 0 24:7 100,00 16
20 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 17:11 62,50 15
21 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 5 7 17:23 41,67 15
22 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 7 5 26:20 58,33 14
23 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 7 5 28:23 58,33 14
24 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 6 2 19:9 75,00 12
25 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 21:16 66,67 12
26 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 6 6 23:25 50,00 12
27 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 4 6 18:21 40,00 12
28 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 4 8 17:27 33,33 12
29 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 5 3 16:13 62,50 10
30 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 4 4 17:16 50,00 10
31 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 5 7 25:25 41,67 10
32 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 5 7 24:25 41,67 10
33 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 13 5 8 21:26 38,46 10
34 MI Ruijie (KS „Bronowianka” Kraków) 8 3 5 10:18 37,50 9
35 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 8 4 4 16:15 50,00 8
36 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 13 4 9 17:32 30,77 8
37 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 4 2 2 6:6 50,00 6
38 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 9 3 6 16:21 33,33 6
39 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 2 10 13:34 16,67 6
40 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 18:39 14,29 6
41 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 11 2 9 13:29 18,18 4
42 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 17:39 14,29 4
43 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 12:38 14,29 4
44 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 10 1 9 5:28 10,00 3
45 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 1 11 9:35 8,33 3
46 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 1 11 7:34 8,33 3
47 CZYŻ Wojciech (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 3:4 50,00 2
48 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa) 2 1 1 3:4 50,00 2
49 JANIK Angelika („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 1 3 5:10 25,00 2
50 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 7 1 6 7:19 14,29 2
51 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 1 7 8:21 12,50 2
52 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 6:23 12,50 2
53 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 9 1 8 6:25 11,11 2
54 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 6:18 0,00 0
55 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 3 0 3 3:9 0,00 0
56 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 0 3 2:9 0,00 0
57 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 2 0 2 1:6 0,00 0
58 STACHNIAK Martyna (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1:6 0,00 0
59 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 2 0 2 1:6 0,00 0
60 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa) 2 0 2 1:6 0,00 0
61 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 10 0 10 3:30 0,00 0
62 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 4 0 4 1:12 0,00 0
63 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 1:24 0,00 0
64 SALAMON Paweł (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 1:24 0,00 0
65 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 0:3 0,00 0
66 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
67 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 0:6 0,00 0
68 SKŁADOŃ Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
69 BODNAR Zdzisław (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 0:6 0,00 0
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 42:3 100,00
2 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 42:3 100,00
3 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 42:3 100,00
4 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 12 0 36:5 100,00
5 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 8 0 24:6 100,00
6 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 8 0 24:7 100,00
7 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 10 0 30:9 100,00
8 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 12 11 1 34:7 91,67
9 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 11 1 33:7 91,67
10 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 11 1 35:10 91,67
11 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 9 1 27:6 90,00
12 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 10 2 33:8 83,33
13 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 10 2 30:10 83,33
14 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 10 2 33:15 83,33
15 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 12 10 2 32:15 83,33
16 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 9 3 30:10 75,00
17 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 6 2 19:9 75,00
18 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 9 3 27:17 75,00
19 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 7 3 22:15 70,00
20 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 21:16 66,67
21 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 17:11 62,50
22 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 5 3 16:13 62,50
23 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 7 5 26:20 58,33
24 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 7 5 28:23 58,33
25 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 12 7 5 23:19 58,33
26 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 8 4 4 16:15 50,00
27 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 4 4 17:16 50,00
28 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 6 6 23:25 50,00
29 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 5 7 25:25 41,67
30 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 5 7 24:25 41,67
31 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 5 7 17:23 41,67
32 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 4 6 18:21 40,00
33 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 13 5 8 21:26 38,46
34 MI Ruijie (KS „Bronowianka” Kraków) 8 3 5 10:18 37,50
35 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 9 3 6 16:21 33,33
36 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 4 8 17:27 33,33
37 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 13 4 9 17:32 30,77
38 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 11 2 9 13:29 18,18
39 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 2 10 13:34 16,67
40 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 18:39 14,29
41 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 17:39 14,29
42 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 7 1 6 7:19 14,29
43 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 12:38 14,29
44 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 1 7 8:21 12,50
45 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 6:23 12,50
46 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 9 1 8 6:25 11,11
47 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 10 1 9 5:28 10,00
48 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 1 11 9:35 8,33
49 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 1 11 7:34 8,33
50 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 6:18 0,00
51 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 10 0 10 3:30 0,00
52 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 1:24 0,00
53 SALAMON Paweł (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 1:24 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŻOŁYNIAK Hubert / CZERNIK Mateusz
(PKS „Kolping” Jarosław II)
5 5 0 15:1 100,00
2 CYRNEK Piotr / MARCINOWSKI Krzysztof
(PKS „Kolping” Jarosław II)
6 6 0 18:3 100,00
3 JURCZAK Michał / WIŚNIEWSKI Karol
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
3 3 0 9:4 100,00
4 MOZDYNIEWICZ Marek / KLAG Tomasz
(KS „Gorce” Nowy Targ)
6 5 1 16:6 83,33
5 CZYSZCZOŃ Jakub / KOLASA Szymon
(KS „Gorce” Nowy Targ)
6 5 1 15:6 83,33
6 OBROCHTA Paweł / MADZULA Paweł
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
6 5 1 15:6 83,33
7 MLECZKO Radosław / DUDEK Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
5 4 1 13:6 80,00
8 SEROKA Szymon / KLOCEK Kamil
(KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
5 4 1 13:8 80,00
9 CHYC Tomasz / JANIK Tomasz
(„Witmar-Podwawelski” Kraków)
4 3 1 11:4 75,00
10 OSIKA Sławomir / MI Ruijie
(KS „Bronowianka” Kraków)
4 3 1 9:8 75,00
11 GAŁUSZKA Jacek / OLBRYCHT Michał
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
3 2 1 6:3 66,67
12 MAGULSKI Damian / KAIM Adrian
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
6 4 2 13:9 66,67
13 KOŁODZIEJ Szymon / KARMOLIŃSKI Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków)
5 3 2 12:9 60,00
14 SUŁKOWSKI Bartosz / KOSMAL Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
4 2 2 7:6 50,00
15 NOSAL Mirosław / FLAUMENHAFT Jacek
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
2 1 1 3:3 50,00
16 GALUS Mateusz / FLAUMENHAFT Jacek
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
4 2 2 7:8 50,00
17 TOMOŃ Grzegorz / STĄPOR Rafał
(KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
5 2 3 12:11 40,00
18 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
5 2 3 8:10 40,00
19 GAIK Krystian / ROZUM Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
3 1 2 5:7 33,33
20 STRZAŁKA Marek / BIAŁCZYK Łukasz
(„Witmar-Podwawelski” Kraków)
4 1 3 8:10 25,00
21 OLBRYCHT Michał / SPOREK Szymon
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
4 1 3 6:11 25,00
22 DUDZIAK Damian / OSTANEK Michał
(UKS „Zarabie” Myślenice)
6 1 5 5:16 16,67
23 ZAKRZYŃSKI Dominik / ŚWIATŁOŃ Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice)
7 1 6 7:19 14,29
24 PNIACZEK Dominik / RACZEK Marcin
(ULKS „Lachowice”)
5 0 5 7:15 0,00
25 PELCZAR Dawid / ANTOSIAK Daniel
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
3 0 3 4:9 0,00
26 KOPCZYK Hubert / KOCIUBA Filip
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
6 0 6 6:18 0,00
27 BLAT Piotr / SALAMON Paweł
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
2 0 2 1:6 0,00
28 MICHALCZYK Jakub / ROZUM Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
2 0 2 1:6 0,00
29 SAWA Bartosz / BOROWIAK Krzysztof
(AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CYRNEK Piotr (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 7 7 0 17,5
2 MARCINOWSKI Krzysztof (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 7 7 0 17,5
3 CZERNIK Mateusz (PKS „Kolping” Jarosław II) 14 14 0 7 7 0 17,5
4 FLAUMENHAFT Jacek (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 12 0 6 3 3 13,5
5 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 11 1 6 5 1 13,5
6 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 11 1 6 5 1 13,5
7 OSIKA Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków) 12 11 1 6 4 2 13,0
8 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 10 2 6 5 1 12,5
9 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 10 2 6 5 1 12,5
10 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Bronowianka” Kraków) 12 10 2 6 4 2 12,0
11 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 10 2 6 4 2 12,0
12 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 9 1 5 5 0 11,5
13 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 9 3 6 5 1 11,5
14 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 12 9 3 6 5 1 11,5
15 ANTOSIAK Daniel (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 10 0 5 1 4 10,5
16 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 8 0 4 3 1 9,5
17 WIŚNIEWSKI Karol (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 8 8 0 4 3 1 9,5
18 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 12 7 5 6 4 2 9,0
19 TOMOŃ Grzegorz (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 7 5 6 3 3 8,5
20 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 10 7 3 5 2 3 8,0
21 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 5 4 1 8,0
22 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 7 5 5 2 3 8,0
23 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 6 6 6 4 2 8,0
24 SEROKA Szymon (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 5 7 6 5 1 7,5
25 ŻOŁYNIAK Hubert (PKS „Kolping” Jarosław II) 13 5 8 5 5 0 7,5
26 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 6 2 4 2 2 7,0
27 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 12 5 7 6 4 2 7,0
28 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 5 3 5 3 2 6,5
29 STĄPOR Rafał (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 5 7 6 3 3 6,5
30 KLOCEK Kamil (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) 12 4 8 6 5 1 6,5
31 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 8 5 3 4 2 2 6,0
32 OLBRYCHT Michał (UKS TKKF MOSiR Dukla) 13 4 9 7 3 4 5,5
33 GAŁUSZKA Jacek (UKS TKKF MOSiR Dukla) 8 4 4 4 2 2 5,0
34 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 8 4 4 3 1 2 4,5
35 PELCZAR Dawid (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 10 4 6 5 1 4 4,5
36 MI Ruijie (KS „Bronowianka” Kraków) 8 3 5 4 3 1 4,5
37 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 9 3 6 5 2 3 4,0
38 KUZMENKO Hrihorii (KS „Bronowianka” Kraków) 4 2 2 2 1 1 2,5
39 SPOREK Szymon (UKS TKKF MOSiR Dukla) 11 2 9 4 1 3 2,5
40 OSTANEK Michał (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 7 1 6 2,5
41 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 7 1 6 2,5
42 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 14 2 12 7 1 6 2,5
43 KOCIUBA Filip (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 2 10 6 0 6 2,0
44 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 9 1 8 5 2 3 2,0
45 JANIK Angelika („Witmar-Podwawelski” Kraków) 4 1 3 2 1 1 1,5
46 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 8 1 7 4 1 3 1,5
47 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 8 1 7 5 1 4 1,5
48 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 1 11 6 1 5 1,5
49 SAWCZAK Miłosz(j) (UKS „Płomień” Limanowa) 2 1 1 1 0 1 1,0
50 CZYŻ Wojciech (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 2 1 1 1 0 1 1,0
51 BOROWIAK Krzysztof (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 7 1 6 4 0 4 1,0
52 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 10 1 9 5 0 5 1,0
53 KOPCZYK Hubert (UKS TKKF MOSiR Dukla) 12 1 11 7 0 7 1,0
54 DZIUKIEWICZ Kamil (PKS „Kolping” Jarosław II) 1 0 1 2 2 0 1,0
55 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 0 3 2 1 1 0,5
56 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 2 0 2 0 0 0 0,0
57 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice”) 10 0 10 5 0 5 0,0
58 TWARÓG Mariusz (UKS „Płomień” Limanowa) 2 0 2 1 0 1 0,0
59 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 4 0 4 2 0 2 0,0
60 SZLACHETKA Jakub (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 0 2 1 0 1 0,0
61 PETKA Krzysztof („Witmar-Podwawelski” Kraków) 2 0 2 0 0 0 0,0
62 BLAT Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 6 0 6 3 0 3 0,0
63 SAWA Bartosz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 4 0 4 0,0
64 KALINOWSKI Łukasz (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
65 BODNAR Zdzisław (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
66 CHMIELOWSKI Jakub (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 3 0 3 2 0 2 0,0
67 SALAMON Paweł (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 8 0 8 3 0 3 0,0
68 STACHNIAK Martyna (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
69 SKŁADOŃ Piotr (AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl) 2 0 2 1 0 1 0,0
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.